Sprzęt sportowy Grez | Kosze do Koszykówki Nawierzchnie Bramki.

Sprzęt sportowy Grez. Producent Sprzętu do Koszykówki Słupki Siatkówki Bramki Piłkarskie Nawierzchnie Na Boiska Polipropylenowe

idź do sklepu
Midi koszykówka SBB Bronx biała

Zestaw do koszykówki Bronx, w którego skład wchodzą obręcz i tablica do koszykówki. Tablica wykonana została z trwałego polipropylenu, który sprawia, że jest ona odporna na warunki atmosferyczne. Jest to szczególnie ważne dla każdej osoby, która preferuje grę na zewnątrz.   Wymiary tablicy: 112 x 73 cm Kształt tablicy: półokrągła   Materiał: polipropylen   Waga: 4 kg   Grubość: 2 cm     Podpory wykonane zostały z pełnego pręta stalowego ø10 mm Obręcz wykonana została z pełnego pręta stalowego ø

• Cena: 684.00 zł
Przenośna bramka piłkarska Kickster Elite 3 x 1 m

Bramka piłkarska Kickster Elite (3 x 1 m) posiada wymiary, które są zgodne z zunifikowanymi przez PZPN wymiarami bramek dla grup wiekowych U6 i U7 (Skrzaty). Bramka ta to kolejna bramka z rodziny Quickplay, która jest zgodna z oficjalnymi wymiarami PZPN dla poszczególnych roczników. Znakomicie sprawdzą się w każdej szkółce i akademii zajmującej się szoleniem dzieci i młodzieży. Seria Elite – dociążana podstawa bramki oraz antypoślizgowe panele gwarantują stabilnośc na każdym podłożu Lekka i przenośna T

• Cena: 682.00 zł
Tablica DTS 160 Profi

WYMIARY: 2200 x 1250 x 100 mm STEROWANIE: Sterowanie tablicy - przewodowe przy pomocy pulpitu sterowniczego. Funkcjonalny pulpit umożliwia podgląd wprowadzanych i wyświetlanych danych na wyświetlaczu LCD.  WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - z dokładnością do 0,1 sek.   ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut, - czas 24 sekund na dodatkowych tablicach, - wynik gry 0 - 199 pkt. - stan setów/przewinień 0-9, - numer części meczu 0-9, - wskaźnik przerw na żądanie, -

• Cena: 12 648.00 zł
Tablica DTS 10 Profi

WYMIARY: 1300 x 1000 x 100 mm STEROWANIE: bezprzewodowe z pilota WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej   konfiguracji w zakresie 0-90 minut, - wynik gry 0-199, - stan setów/przewinień 0-9, - numer części meczu 0-9 WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - Tablica - od 125 mm SYGNAŁ DŹWIĘKOWY - ustawiany w dowolnej konfiguracji WIDOCZNOŚĆ TABLICY- do 40 metrów ZASILANIE: 230 V / 50 Hz CIĘŻAR: ok. 25 kg.

• Cena: 9 215.00 zł
Tablica DTS 130 Junior

WYMIARY: 2200 x 1250 x 100 mm STEROWANIE: bezprzewodowe z pilota WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut, - wynik gry 0-199, - czas 24 sekund na tablicy, - stan setów/przewinień 0-9, - numer części meczu 0-9, WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - od 125 mm i 220 mm, SYGNAŁ DŹWIĘKOWY - ustawiany w dowolnej konfiguracji, WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 60 metrów, ZASILANIE: 230 V / 50 Hz, CIĘŻAR: ok. 40 kg

• Cena: 10 195.00 zł
Tablica DTS-2

STEROWANIE: Sterowanie tablicy - bezprzewodowe z pilota WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut - wynik gry 0-99 Wymiary tablicy: ok. 1000 x 750 x 100 mm WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - 125 mm, 220 mm WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 100 metrów, elementy wyświetlające o zwiększonej jasności świecenia ZASILANIE: 230 V lub akumulator 12V CIĘŻAR: ok. 20 kg. Konstrukcja montażowa demontowalna (lub na stałe)

• Cena: 6 375.00 zł
Tablica DTS-3

STEROWANIE: Sterowanie tablicy - bezprzewodowe z pilota WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut - wynik gry 0-99 WYMIARY TABLICY: 1300 x 1000 mm WYSOKOŚĆ CYFR: 305 i 220 mm WIDOCZNOŚĆ TABLICY: 150 m, elementy wyświetlające o zwiększonej jasności świecenia ZASILANIE: 230 V lub akumulator 12V CIĘŻAR: ok. 20 kg. Konstrukcja montażowa demontowalna (lub na stałe)

• Cena: 8 500.00 zł
Tablica DTS-1

STEROWANIE: Sterowanie tablicy - bezprzewodowe z pilota WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut - wynik gry 0-99 Wymiary tablicy: ok. 1000 x 750 x 100 mm WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - 125 mm WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 70 metrów, elementy wyświetlające o zwiększonej jasności świecenia ZASILANIE: 230 V lub akumulator 12V CIĘŻAR: ok. 20 kg. Konstrukcja montażowa demontowalna (lub na stałe)

• Cena: 5 415.00 zł
Tablica wyników TW30-1

Tablica wyników TW 30-1 WYMIARY: 1550 x 1050 x 100 mm STEROWANIE: Sterowanie tablicy - bezprzewodowe z pilota, WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut, - wynik gry 0-199, - stan setów/przewinień 0-9, - numer części meczu 0-9, WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - Tablica - ok. 150mm , 100 mm, SYGNAŁ DŹWIĘKOWY WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 55 metrów, ZASILANIE: 230 V / 50 Hz, CIĘŻAR: ok. 25 kg. Cena zawiera koszt wykonania standardowego mocowania [p

• Cena: 7 745.00 zł
Tablica wyników TW20

Tablica wyników TW 20 WYMIARY: 1000 x 800 x 100 mm STEROWANIE: Sterowanie tablicy - bezprzewodowe z pilota, WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut - wynik gry 0-99, WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - Tablica - ok 150 mm, SYGNAŁ DŹWIĘKOWY WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 50 metrów, ZASILANIE: 230 V / 50 Hz, CIĘŻAR: ok. 18 kg Tablica może być montowana samodzielnie przez klienta.

• Cena: 5 475.00 zł
Tablica wyników TW10

Tablica wyników TW 10 WYMIARY: 700 x 500 x 70 mm STEROWANIE: Sterowanie tablicy - bezprzewodowe z pilota, WSKAZYWANE PARAMETRY: - czas rzeczywisty/czas gry - ustawiany w dowolnej konfiguracji w zakresie 0-90 minut - wynik gry 0-99, WIELKOŚĆ ZNAKÓW: - Tablica - ok 100 mm, SYGNAŁ DŹWIĘKOWY WIDOCZNOŚĆ TABLICY - do 40 metrów, ZASILANIE: 230 V / 50 Hz, CIĘŻAR: ok. 15 kg Mocowanie na ścianę w komplecie - uchwyt dodatkowy mocujący na róże na zamówienie.

• Cena: 4 275.00 zł
Piłka MIKASA MVA200 CEV

Mikasa MVA 200 to najwyższej jakości oficjalna piłka do siatkówki sygnowana logo Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej. Posiada oficjalny atest CEV. Dzięki nowej dziurkowanej powierzchni oraz zredukowanej liczby paneli piłki są bardziej stabilne powietrzu. Wykorzystanie nowego materiału polepsza przyczepność i uchwyt piłki. Zmieniony układ paneli zapewnia lepszą widoczność. Zmniejszona siła odbicia powoduje większą kontrolę, a zmniejszona siła uderzenia - większą miękkość. Rozmiar 5

• Cena: 367.00 zł
Piłka siatkowa Mikasa VSO2000

Znakomita piłka treningowa. Posiada oficjalny atest FIVB Approved ! Piłka jest szyta maszynowo - 18 paneli. Miękka i wytrzymała. Rozmiar 5

• Cena: 53.00 zł
Piłka do koszykówki Spalding TF 50 (7)

Piłka do koszykówki Spalding TF 50 nr 7 Wytrzymała i trwała powierzchnia gumowa Idealna do gry na dworze(outdoor)  Bardzo dobre rozwiązanie zapewniające wytrzymałość i rewelacyjną charakterystykę gry Świetna piłka do rozpoczęcia gry Rozmiar 7

• Cena: 113.00 zł
Zestaw jezdny SPALDING PLATINUM PORTABLE

Zestaw jezdny  Spalding NBA Platinum  to najlepsza z oferty firmy Spalding   konstrukcja do koszykówki idealnie nadająca się do użytku w ogrodzie, garażu czy sali gimnastycznej. Tablica o wymiarach: 137 x 81 (cm) została wykonana z przezroczystego, wytrzymałego akrylu (polikarbonatu). Rama oraz podkładka tablicy wykonana z litego aluminium - materiału bardzo sztywnego, wytrzymałego, relatywnie lekkiego oraz odpornego na warunki atmosferyczne. Solidna, uchylna obręcz  w standardowym rozmiarze, jest wypo

• Cena: 18 365.00 zł