AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Neosine Forte tabl. 1 g 30 tabl

Neosine Forte tabl. 1 g 30 tabl

Zakażenia skóry i błon śluzowych wywołane przez wirus opryszczki (opryszczka wargowa, opryszczka okolicy płciowej), ospy wietrznej i półpaśca oraz w innych zakażeniach wirusowych o powikłanym przebiegu. Wspomagająco u osób o obniżonej odporności. ? Skład: 1 tabletka zawiera 1000 mg inozyny pranobeksu (Inosinum pranobexum)? Dawkowanie: Dorośli, w tym osoby w podeszłym wieku (powyżej 65 lat): Zalecana dawka dobowa wynosi 50 mg/kg masy ciała/dobę. Dawka maksymalna wynosi 4 g na dobę. Zwykle 1 g, tj.

idź do sklepu
Procto-Hemolan control tabl. 1 g 20 tabl.

Procto-Hemolan control tabl. 1 g 20 tabl.

NAZWAProcto-Hemolan Control 1 g 20 tabletekPRODUCENTAFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.NAZWA MIĘDZYNARODOWADiosminumPOSTAĆtabletkiDAWKA1 gOPAKOWANIE20 tabletekKOD EAN5909990786299BLOZ 78704701 OPIS PRODUKTU Lek Procto-Hemolan Control skraca i zmniejsza nasilenie ostrych objawów choroby hemoroidalnej, krwawień z odbytnicy, dolegliwości bólowych oraz plamienia z odbytu, zmniejsza liczbę nawrotów ostrych objawów choroby hemoroidalnej, zmniejsza obrzęk, rumień i przekrwienie hemoroidów, znacznie zmniejsza nas

idź do sklepu
BIOLIQ DERMO Antyperspirant 50 ml

BIOLIQ DERMO Antyperspirant 50 ml

Roll-on zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem. Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia wywołane depilacją. Odpowiedni również do skóry wrażliwej. Działanie: Dzięki aktywnym składnikom antyperspirującym, stanowi skuteczną ochronę przed poceniem, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu, nawet do 48 godz.Przeciwdziała rozwojowi bakterii, tworząc barierę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, a jednocześnie intensywnie pielęgnuje skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną. Dzięki zawart

idź do sklepu
Luminastil tabl. 50 mg 10 tabl.

Luminastil tabl. 50 mg 10 tabl.

Luminastil jest lekiem zawierającym substancję czynną difenhydraminy chlorowodorek. Difenhydramina należy do leków przeciwhistaminowych o działaniu nasennym i uspokajającym Skład Substancją czynną leku jest difenhydraminy chlorowodorek. Każda tabletka zawiera 50 mg difenhydraminy chlorowodorku. Pozostałe składniki to: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Dawkowanie Dorośli: 1 tabletka na 20 minut przed snem

idź do sklepu
Restonum   30 tabletek

Restonum 30 tabletek

Żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

idź do sklepu
MenMAG 30 tabletek

MenMAG 30 tabletek

MenMag - suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowy poziom testosteronu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

idź do sklepu
DROPINGO płyn  10 ml

DROPINGO płyn 10 ml

Płyn barwi osad nazębny i wskazuje miejsca wymagające dokładniejszego szczotkowania. Niebieskie zabarwienie zębów motywuje dzieci do ich dokładnego wyszczotkowania. Poprzez zabawę pomaga zweryfikować dokładne umycie zębów przez dziecko i poprawić technikę szczotkowania.

idź do sklepu
Detusan   24 pastylek

Detusan 24 pastylek

DETUSAN to wyrób medyczny naturalnego pochodzenia, dedykowany palaczom, który nawilża i obleka śluzówkę gardła. Ogranicza częstotliwość odruchu kaszlowego spowodowanego kontaktem z dymem.

idź do sklepu
Positivum Tabletki uspokajające  180 tabletek

Positivum Tabletki uspokajające 180 tabletek

Suplement diety Postivum tabletki uspokajające. Wyciąg z ziela melisy pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia, ułatwia odprężenie i pomaga w utrzymaniu zdrowego snu. Wyciąg z szyszek chmielu działa kojąco i przyczynia się do spokojnego snu.

idź do sklepu
Ultrablanc pasta do zębów wybielająca z węglem 75 ml

Ultrablanc pasta do zębów wybielająca z węglem 75 ml

UltraBlanc to wybielająca pasta do zębow do codziennego użytku, ktora swoj czarny kolor zawdzięcza zawartości aktywnego węgla. UltraBlanc wybiela zęby w sposob bezpieczny dla szkliwa, a do tego pomaga zwalczać nieświeży oddech, dając uczucie świeżości na długo. Aktywny węgiel zawarty w paście nie tylko nadaje paście wyjątkowy, czarny kolor, ale przede wszystkim skutecznie wybiela zęby, bez uszkadzania szkliwa. Dzieje się tak za sprawą pochłaniania związkow garbnikowych z powierzchni zębow, ktore odpowiada

idź do sklepu
Lipomal syrop 125 g

Lipomal syrop 125 g

Lipomal przeciwgorączkowy syrop o smaku malinowym przeznaczony specjalnie dla dzieci. Lipomal to syrop polecany szczególnie podczas: - stanów gorączkowych, - przeziębień, - zapaleń gardła, - kaszlu. Lek moze być stosowany u dzieci w wieku powyżej 1 roku życia.

idź do sklepu
Lipomal Multi 6+ płyn 120 ml

Lipomal Multi 6+ płyn 120 ml

Opis produktu: Lipomal multi 6+ zawiera składniki dostosowane do potrzeb dzieci powyżej 6 roku życia. Bogaty skład Lipomalu multi 6+ wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego, nosa, zatok, gardła, oskrzeli oraz układu odpornościowego* Oprócz wyciągu z kwiatostanu lipy Lipomal multi 6+ zawiera wyciąg z owoców czarnego bzu, wyciąg z koszyczków rumianku, wyciąg z ziela tymianku, wyciąg z korzenia prawoślazu oraz cynk. *Wyciąg z owoców czarnego bzu wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu oddech

idź do sklepu
Tulleo płyn 100 ml

Tulleo płyn 100 ml

Suplement diety - wspiera fizjologiczny proces zasypiania,pomaga w utrzymaniu zdrowego snu. Producent: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o Trudności z zasypianiem u dzieci są dużym zmartwieniem dla rodziców. Nieśpiącym maluchom i ich rodzicom pomoże Tulleo. Składniki Tulleo pomagają zasnąć i utrzymać zdrowy sen, a do tego wspomagają wyciszenie. 2 łyżki przed snem wystarczą, aby maluch spokojnie przespał noc. Skład: W 10 ml: 100 mg wyciągu z ziela melisy 100 mg wyciągu z koszyczków rumianku 100 mg wyc

idź do sklepu
Flucontrol Hot proszek saszetki 8 saszetek

Flucontrol Hot proszek saszetki 8 saszetek

Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg. Tabletki Produktu leczniczego nie należy stosować: w nadwrażliwości na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, u pacjentów z chorobami wątroby (z niewydolnością wątroby lub bez) lub wirusowym zapaleniem wątroby (zwiększone ryzyko hepatotoksyczności), w nadciśnieniu tętniczym, w nadczynności tarczycy, w ciężkich chorobach sercowo-naczyniowych (takich jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa), w

idź do sklepu
Herbapect Junior bez cukru syrop 110 g

Herbapect Junior bez cukru syrop 110 g

Właściwości: Herbapect junior bez cukru to syrop, który dzięki swojemu pysznemu smakowi i naturalnym wyciągom, niewątpliwie zyska uznanie zarówno Maluchów jak i Rodziców. Herbapect junior bez cukru to doskonałe rozwiązanie na każdy rodzaj kaszlu - zmniejsza jego częstotliwość oraz ułatwia odkrztuszanie. Składniki wyrobu medycznego Herbapect junior bez cukru powlekają błonę śluzową gardła ochronnym filmem, łagodząc kaszel. Dzięki swoim właściwościom wyrób zabezpiecza błonę śluzową przed szkodliwym wpływe

idź do sklepu