Wskazania:
ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny.
Właściwości:
Nowa ASPIRIN® PRO oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive®. Dzięki tej rewolucyjnej technologii, ASPIRIN® PRO 6 razy szybciej uwalnia substancję aktywną i zwalcza ból szybciej niż kiedykolwiek!
Sposób użycia:
Dorośli - jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej, która wynosi 8 tabletek (4g kwasu acetylosalicylowego).
Młodzież powyżej 12 lat - jednorazowo 1 tabletkę, maksymalnie 3 tabletki na dobę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin.
Tabletki należy przyjmować doustnie, najlepiej po posiłkach z dużą ilością płynu. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
Dla optymalnej ochrony każda z nowych tabletek ASPIRIN® PRO jest osobno zapakowana i z łatwością daje się oddzielić od pozostałych. Dzięki temu zawsze można mieć jedną z nich przy sobie.
Wygodne rozmiary czteroczęściowego blistra ułatwiają wyjęcie go z opakowania. Specjalnie skonstruowaną folię można łatwo naderwać z każdej strony, aby wyjąć tabletkę.
Skład:
1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.
Innowacyjna Aspirin® Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive®. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. Dzięki temu Aspirin® Pro szybciej¹ zwalcza gorączkę oraz różnego rodzaju bóle m.in. ból głowy , ból zębów, bóle pleców a także bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.
*1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu Działanie * przeciwbólowe * przeciwzapalne * przeciwgorączkowe * przeciwobrzękowe, . * w bólach miesiączkowych łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg ibuprofenu co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).
Wskazania: bóle o małym i umiarkowanym nasileniu, gorączka. Dawkowanie: Dorośli – jednorazowo 1-2 tabletek. Młodzież w wieku powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza – jednorazowo 1 tabletkę. Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo. Szczegółowe informacje dotyczące dawkowania w ulotce dołączonej do opakowania. Działanie: • przeciwzapalne • przeciwgorączkowe • przeciwbólowe
Dodatkowe informacje Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu
Każda tabletka powlekana zawiera 120 mg feksofenadyny chlorowodorku, co odpowiada 112 mg feksofenadyny. Podłużne, obustronnie wypukłe tabletki powlekane koloru brzoskwiniowego. Wskazania: Leczenie objawowe sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Przeciwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Dodatkowe informacje Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu
Dorminox, doxylamini hydrogenosuccinas 12,5 mg, tabletki powlekane Lek Dorminox przeznaczony jest do krótkotrwałego, objawowego leczenia sporadycznie występującej bezsenności u osób dorosłych, zwłaszcza w przypadku występowania trudności z zasypianiem, częstych przebudzeń nocnych lub wczesnego budzenia w godzinach porannych związanych ze stresem bądź zmianą stref czasowych
Skład 1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu. Opis działania: * sekrolitycznie * mukolitycznie * pobudza wydzielanie pęcherzykowego i oskrzelowego surfaktantu * zmiejsza lepkość śluzu Wskazania: wspomagająco w ostych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych
Lek roślinny stosowany w łagodzeniu dolegliwości menopauzalnych.
Rutinacea Complete 90+30 tab. to bogata kompozycja specjalnie dobranych substancji aktywnych. Dawkowanie W leczniu: * dorośli: 2-5 tabl/ dzień; * dzieci powyżej 6 r.ż.: 1-2 tabl./ dzień. W profilaktyce przeźiębień: dorośli: 1 tabl. dziennie. ACL
Produkt leczniczy stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn.
Magne B6 stosowany jest kiedy zostają stwierdzone: niedobór magnezu, czynnościowe objawy niedoboru (m.in. tężyczka utajona), profilaktyka. Wspomagająco w miażdżycy, nadciśnieniu, chorobie niedokrwiennej serca, padaczce,nerwicach i stresie. Skład: 1 tabl. powl. zawiera 470 mg mleczanu magnezu (48 mg Mg) i 5 mg witaminy B6. Działanie: Preparat przeciwstresowy, uzupełniający niedobór magnezu w ogranizmie. Magnez jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania komórek; zmniejsza pobudliwość i
Wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie dobrego samopoczucia.
Ultra cienka powłoczka i nowoczesny rdzeń tabletki pozwalają na rekordowo szybkie uwolnienie substancji czynnej w żołądku, aby jak najszybciej aktywować tabletkę. WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA: Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle głowy, migrena, bóle zębów, bóle mięśniowo-stawowe, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie, gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy. Jedna tabletka drażowana Ibupromu® RR zawiera substancję czynną: ibuprofen 400 mg
Preparat przeznaczony do systematycznego stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C, rutynę, wapń.
Zyx Bio jest lekiem stosowanym w leczeniu objawów związanych z alergią.