Asta C+ Krem na Noc Intensywne Wygładzenie i Nawilżenie 50 ml AVA

Ava Asta C+ Krem do twarzy Natychmiastowy lifting jest kosmetykiem pielęgnacyjnym, który został stworzony z myślą o pielęgnacji skóry dojrzałej na dzień.
Natychmiastowy lifting Krem do twarzy Ava Asta C+  sprawia, że mamy mniej zmarszczek, skóra jest lepiej nawilżona, ma ładniejszy odcień oraz zwiększoną elastyczność. Takie działanie zawdzięcza zastosowanej w nim astaksantynie - pochodzącemu z mikro alg karotenoidowi będącemu najsilniejszym znanym w przyrodzie naturalnym przeciwutleniaczem. Astaksantyna działa przeciwstarzeniowo: pozbywa się wolnych rodników, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek i spłyca te już istniejące. Zabezpiecza też przed promieniowaniem UV oraz przyspiesza regenerację naskórka. Receptura kremu została wzbogacona o wyjątkowo stabilną witaminę C, która odpowiada za poprawę jędrności i gładkości skóry. Natomiast Liftonin Xpress błyskawicznie i na długi czas zapewnia efekt liftingu 4D. Działanie odżywcze i regeneracyjne kremu jest uzupełnione przez bogate w witaminy i minerały ekstrakty z marchwi i tamaryndowca indyjskiego oraz fitohormony z czerwonej koniczyny.
Sposób użycia: Nanieś niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy. Idealnie nadaje się jako baza pod makijaż.

idź do sklepu
Marion Golden Kolagenowe Płatki pod Oczy Intensywne Nawilżenie i Wygładzenie 2 szt.

Marion Golden Kolagenowe Płatki pod Oczy Intensywne Nawilżenie i Wygładzenie 2 szt. Linia GOLDEN SKIN CARE stworzona z myślą o pielęgnacji wymagającej cery dojrzałej. Unikalne receptury bazują na substancjach, które mają kluczowy wpływ na zachowanie młodości skóry: Intensywne nawilżenie, stymulacja procesów regeneracji skóry i pobudzenie na skórka do odnowy. Idealnie wyprofilowane złote płatki doskonałe do wygładzenia i nawilżenia pozbawionej elastyczności skóry wokół oczu. Mają postać hydrożelowej ma

idź do sklepu
Undofen Krem-Kuracja Do Stóp Intensywne Nawilżanie - Skóra Bardzo Sucha 100ml

Krem do stóp zawiera Triple Moist Complex, który dostarcza natychmiastowe, intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry.Krem o bogatej formule, który intensywnie nawilża, zmiękcza suchą i zrogowaciałą skórę stóp. Wzmacnia barierę skórną, ochrania ją i pomaga zapobiegać ponownemu wysuszeniu. Dodatkowo krem dobrze się rozprowadza i wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Bez substancji zapachowych.Cechy:-głęboko nawilża, zmiękcza suchą i zrogowaciałą skórę stóp-chroni i zapobiega przed ponownym

idź do sklepu
Miraculum Asta Plankton C Shot Koncentrat Do Twarzy 10ml

SHOT KONCENTRAT DO TWARZY 10MLShot koncentrat to prawdziwy zastrzyk energii biorewitalizujący skórę w każdym wieku.Redukuje zaczerwienienia / poprawia jędrność skóry / rozświetla i odświeża cerę.Efekty:zwiększa antyoksydacyjną ochronę skóryzapobiega negatywnym skutkom stresu cywilizacyjnegozapewnia intensywne odżywienie, nawilżenie i regenerację skórySkładniki aktywne:WIT. C / ASTAPLANKTON / SKWALAN / OLEJ Z PESTEK WINOGRON

idź do sklepu
Shik Nawilżająco Zmiękczający Krem ​​do Rąk 100 ml

Shik Nawilżająco Zmiękczający Krem ​​do Rąk 100 ml Zawiera kwas hialuronowy, witaminy oraz kompleks innych składników, które zapewniają intensywne nawilżenie i odżywienie w składniki odżywcze, dzięki czemu skóra jest miękka i zadbana. Kraj pochodzenia: Ukraina

idź do sklepu
Nivea Hand Cream Krem Do Rąk Intensywnie Nawilżający Intensive Moisture 100ml

Czy chcesz zapewnić swoim suchym dłoniom intensywną pielęgnację i odżywienie? Wypróbuj krem do rąk NIVEA Intensywne Nawilżenie: Jego formuła z naturalnym olejkiem migdałowym, masłem shea i typowym zapachem NIVEA zapewnia bogatą pielęgnację i intensywne odżywienie, które utrzymuje się przez 24 godziny. Wzbogaciliśmy wszystkie formuły kremów do rąk NIVEA o pielęgnujące olejki, dzięki czemu Twoje dłonie będą gładkie i chronione przez cały dzień.- Dedykowany skórze suchej.- Intensywne nawilżenie - 24h ochrona

idź do sklepu
Christian Laurent Aktywny Krem Regenerująco-Wzmacniający Na Noc 50ml

AKTYWNY KREM REGENERUJĄCO-WZMACNIAJĄCY to gwarancja odpowiedniej pielęgnacji i odbudowy cery. Krem zapewnia nawilżenie przy jednoczesnej redukcji zmarszczek i poprawie napięcia skóry.Innowacyjny KREM REGENERUJĄCO-WZMACNIAJĄCY serii POUR LA BEAUTÉ łączy w sobie szereg działań, które dostarczają skórze kompleksowej pielęgnacji. Wzmocnienie, regeneracja, nawilżenie oraz działanie anti-age - właśnie tak AKTYWNY KREM dba o Twoją skórę podczas snu. Ekstrakt z ekskluzywnej czarnej róży zapewnia ochronę przed wol

idź do sklepu
Aa Pink Aloes Regenerujący Krem-Maska Na Noc Do Każdego Rodzaju Cery 50ml

AA Aloes Pink regenerujący krem-maska na noc 50 mlAA Aloes to multinawilżający program pielęgnacji każdego typu skóry, a zwłaszcza odwodnionej i wrażliwej, wymagającej ukojenia i regeneracji.Unikatowy ekstrakt z różowego aloesu* wyróżnia zwiększony poziom aminokwasów inicjujących mechanizmy nawodnienia oraz odbudowy bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu zapewnia: komfort już od 1. minuty oraz intensywne nawilżenie do 72h. (*Zgłoszenie patentowe Laboratorium OCEANIC)Supernawadniający i regenerujący

idź do sklepu
Delia Cosmetics Good Hand S.O.S Krem Do Rąk Nawilżenie I Wygładzenie 75ml

Krem do rąk GOOD HAND NAWILŻENIE WYGŁADZENIE 75 mlDogłębne nawilżenie skóry i aksamitna gładkość! Olej konopny, witamina E, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z kory dębu, alantoina, D-pantenol. - Intensywnie nawilża.- Chroni przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. - Wygładza i uelastycznia skórę, nadając jej atrakcyjny wygląd. - Przynosi uczucie ukojenia i zapewnia jedwabistą miękkość. - Odżywia skórę.- Zawiera kompozycję cennych składników aktywnych: olej konopny, witamina E, ekstrakt z szałwii

idź do sklepu
Aa Retinol Intensive Kuracja Menopauzalna Intensywny Krem Na Noc - Ujędrnienie+Regeneracja 50ml

AA Retinol Intensive Kuracja Menopauzalna krem intensywny na noc ujędrnienie + regeneracja50 mlAA Retinol Intensive Kuracja Menopauzalna to innowacyjny program pielęgnacyjny, który precyzyjnie i kompleksowo odpowiada na potrzeby skóry w okresie okołomenopauzalnym.Unikatowa formuła Intensywnego kremu na noc jest oparta na Bio-retinol complex - połączonym synergistycznie z innowacyjnym kompleksem Menopause control pro oraz odżywczym olejem marula, aby zintensyfikować działanie przeciwzmarszczkowe i regeneru

idź do sklepu
Aa Pink Aloes Multi-Nawilżający Krem do Twarzy Bb Nr 02 Medium 30ml

AA Aloes Pink Multinawilżający Krem BB 02 Medium 30 mlBB CREAM ALOES PINK SPF 15 to połączenie podkładu i kremu pielęgnacyjnego w lekkiej, multinawilżającej formule.Unikatowy ekstrakt z różowego aloesu* zapewnia intensywne nawilżenie i komfort już od 1. minuty.Dla każdego typu skóry, a zwłaszcza odwodnionej i wrażliwej.*Zgłoszenie patentowe Laboratorium OCEANIC.Efekty na skórze: lekkie krycie o naturalnym wykończeniu, promienna cera o wyrównanym kolorycie nawilżenie i ukojenie ochrona przed promieniowanie

idź do sklepu
AA Pink Aloes Multi-Nawilżający Krem Do Twarzy Bb Nr 01 Light 30ml

AA Aloes Pink Multinawilżający Krem BB 01 Light 30 mlBB CREAM ALOES PINK SPF 15 to połączenie podkładu i kremu pielęgnacyjnego w lekkiej, multinawilżającej formule.Unikatowy ekstrakt z różowego aloesu* zapewnia intensywne nawilżenie i komfort już od 1. minuty.Dla każdego typu skóry, a zwłaszcza odwodnionej i wrażliwej.*Zgłoszenie patentowe Laboratorium OCEANIC.Efekty na skórze: lekkie krycie o naturalnym wykończeniu, promienna cera o wyrównanym kolorycie nawilżenie i ukojenie ochrona przed promieniowaniem

idź do sklepu
Kosmed Serum Olejowe J`Adore Do Paznokci I Skórek 9ml

SERUM OLEJOWE J'ADORE Regeneracja i nawilżenie paznokci oraz skórekProfesjonalne olejowanie paznokci dzięki serum z bogactwem drogocennych składników: oleju z krokosza barwierskiego, rycynowego i sojowego.Skuteczne rozwiązanie dla rozdwajających się paznokci, zadziorków i ranek.Działanie:-Skuteczna kuracja dla osłabionych paznokci-Pielęgnacja suchych skórek-Koktajl substancji odżywczych-Intensywne nawilżenie i wygładzenie skórek-Wzmocnienie płytki paznokciowejSposób użycia:Niewielką ilość olejku wmasuj w

idź do sklepu
Asta C+ Serum do Twarzy Komórkowe Odmłodzenie i Regeneracja 30 ml - AVA

Asta C+ Serum do Twarzy Komórkowe Odmłodzenie i Regeneracja 30 ml - AVA Ava Asta C+ Serum do twarzy Komórkowe odmłodzenie to kosmetyk pielęgnacyjny adresowany do kobiet o cerze dojrzałej. Serum do twarzy Komórkowe odmłodzenie Ava Asta C+ zawiera w swym składzie astaksantynę, która znana jest jako remedium na zmarszczki, zwiotczałą skórę i przebarwienia. Ten naturalny składnik będący wyjątkowo silnym przeciwutleniaczem słynie ze swego działania odmładzającego. Skutecznie wygładza skórę, zwalcza wolne

idź do sklepu
Perfecta 100% Bio Retinol 40+ Przeciwzmarszczkowy Krem Na Dzień I Noc - Nawilżenie I Lifting 50ml

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc 40+ Lifting, nawilżenie 50mlLiftingujący krem na dzień i na noc stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego o silnych właściwościach odmładzających i wygładzających. Znakomicie pielęgnuje skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek i linii mimicznych oraz zwiększa jej elastyczność. Delikatna, aksamitna formuła zapewnia natychmiastowe wygładzenie i komfort przez cały dzień. Idealny jako baza pod makijaż. Polecany do pielęgnacji przez cały rok.100% BIO RETINOL

idź do sklepu
Loreal Men Expert Hydra 24h Krem Intensywnie Nawilżający 50ml

Klimatyzowane pomieszczenia,wahania temperatury,intensywne dni na wysokich obrotach?Prawdziwy mężczyzna jest w akcji 24H na dobę.Twoja skóra to odczuwa-może szybko się wysuszać i stawać nieprzyjemnie napięta.Aby temu zapobiec,Twój krem też powinien działać 24H na dobę.Każdego dnia formuła kremu hydra 24H zapewnia skórze intensywne nawilżenie przez 24H,przywracając jej potrzebny komfort i potrzebną energię dzięki zawartości ekstraktu z żeń-szenia.Formuła działa jak tarcza dla szkodliwych czynników zewnętrz

idź do sklepu