CONTROLOC CONTROL tabl. 20mg x 14tabl.

CONTROLOC CONTROL tabl. 20mg x 14tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.

idź do sklepu
Controloc Control 0,02g 14 tabletek OTC

Controloc Control 0,02g 14 tabletek OTC

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych. Skład: (1 tabletka): pantoprazol (w postaci pantoprazolu sodowego półtorawodnego) 20 mg, bezwodny węglan sodu, mannitol (E421), krospowidon, powidon K90, wapnia stearynian, hypromeloza, powidon, dwutlenek tytanu (E171), żółty tlenek żelaza (E172), glikol propylenowy, kwasu metakrylowego i etylu akrylanun kopolimer, laurylosiarczan sodu, polisorbat 80, cytrynian trietylu, szelak, czerwo

idź do sklepu
Controloc Control  14 tabletek

Controloc Control 14 tabletek

Controloc Control - produkt leczniczy stosowany w zmniejszeniu ilości kwasu w żołądku.

idź do sklepu
ANESTELOC MAX 20mg x 14tabl.dojelit.

ANESTELOC MAX 20mg x 14tabl.dojelit.

Anesteloc MAX stosuje się w celu krótkotrwałego leczenia objawów choroby refluksowej przełyku np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej u dorosłych.

idź do sklepu

Controloc Control kapsułki 14 sztuk

Wskazania: Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku u dorosłych Skład: Pantoprazol 20 mg Dawkowanie: 1 tabletkę 20 mg na dobę

idź do sklepu
AESCIN tabl.powl. 20mg x 30tabl.

AESCIN tabl.powl. 20mg x 30tabl.

Aescin jest lekiem w postaci tabletek powlekanych zawierającym alfa-escynę o działaniu przeciwobrzękowym i przeciwzapalnym. Dodatkowo lek poprawia napięcie naczyń krwionośnych oraz zmniejsza przepuszczalność ich ścian.

idź do sklepu

Polprazol Max 20mg kapsułki 14 sztuk

Wskazania: Polprazol Max jest stosowany u pacjentów dorosłych w leczeniu krótkotrwałym objawów refluksu żołądkowo przełykowego Skład: omeprazol 20mg Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

idź do sklepu
Clatra Allergy 20mg 10 tabletek

Clatra Allergy 20mg 10 tabletek

Clatra Allergy 20mg 10 tabletek - zawiera substancję czynną bilastynę, która działa przeciwhistaminowo.

idź do sklepu
Flavamed tabl.mus. 0,06 g 10 tabl.

Flavamed tabl.mus. 0,06 g 10 tabl.

Skład 1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu. Opis działania: * sekrolitycznie * mukolitycznie * pobudza wydzielanie pęcherzykowego i oskrzelowego surfaktantu * zmiejsza lepkość śluzu Wskazania: wspomagająco w ostych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych

idź do sklepu
CALCIUM PLIVA x 14tabl. (12+2)

CALCIUM PLIVA x 14tabl. (12+2)

Suplement diety, zawierający wapń w postaci mleczanu. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 10 lat oraz dla osób dorosłych.

idź do sklepu
CALCIUM PLIVA z Witaminą C x 14tabl. (12+2)

CALCIUM PLIVA z Witaminą C x 14tabl. (12+2)

Musujące tabletki, uzupełniające niedobory wapnia w organizmie wzbogacone witaminą C.

idź do sklepu
Rutinacea Complete 90 + 30 = 120 tabletek

Rutinacea Complete 90 + 30 = 120 tabletek

Rutinacea Complete 90+30 tab. to bogata kompozycja specjalnie dobranych substancji aktywnych. Dawkowanie W leczniu: * dorośli: 2-5 tabl/ dzień; * dzieci powyżej 6 r.ż.: 1-2 tabl./ dzień. W profilaktyce przeźiębień: dorośli: 1 tabl. dziennie. ACL

idź do sklepu
Bilastyna Hitaxa 20mg na alergię 10 tabletek

Bilastyna Hitaxa 20mg na alergię 10 tabletek

Bilastyna Hitaxa 20mg na alergię 10 tabletek - stosowany w celu złagodzenia objawów kataru siennego (kichanie, świąd, katar, zatkany nos oraz zaczerwienione i łzawiące oczy) oraz innych postaci alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa.

idź do sklepu
Hascovir Control tabl. 0,2 g 25 tabl.

Hascovir Control tabl. 0,2 g 25 tabl.

Wskazania: leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej u dorosłych. Skład: 1 tabletka zawiera: acyklowir 200mg, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian. Działanie: hamowanie namnażania chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes. Dawkowanie: 200mg 5 razy na dobę, co 4 godziny z przerwa na noc przez 5 dni. Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składn

idź do sklepu
Gripex control 12szt - USP

Gripex control 12szt - USP

Gripex Control ,12 tabl.Skład : Paracetamol 500mg, kofeina 50mgDziałanie : Gripex Control łagodzi pierwsze objawy przeziębienia i grypy takie jak bóle mięśniowe, stawowe i kostne różnego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle oraz stany gorączkowe wynikające z przeziębienia, grypy oraz stanów grypopodobnych. Pozostałe wskazania to bóle zębów oraz bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe o niewielkim lub umiarkowanym natężeniu, a także nadwrażliwość na salicylany i inne n

idź do sklepu
Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 12 tabl.

Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 12 tabl.

*1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu Działanie * przeciwbólowe * przeciwzapalne * przeciwgorączkowe * przeciwobrzękowe, . * w bólach miesiączkowych łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg ibuprofenu co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).

idź do sklepu

Contix ZDR 20mg 14 tabletek

Wskazania: Contix ZRD to lek w postaci tabletek dojelitowych zawierających substancję czynną pantoprazol Przeznaczony jest do krótkotrwałego leczenia objawów choroby refleksowej żołądka u osób dorosłych w tym bolesnego pieczenia w klatce piersiowej sięgającego aż do gardła zgaga i kwaśnego smaku w ustach kwaśne odbijanie Skład: substancję czynną: pantoprazol 20mg w postaci patorpazolu sodowego półtorawodnego Dawkowanie: Dorośli: 1 tabletka na dobę o tej samej porze dnia przed posiłkiem popija

idź do sklepu