Wybierając lek przeciwbólowy zwracaj uwagę także na szybkość jego działania. Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu.
Ibuprom Sprint Caps to:
nowoczesny sposób walki z bólem,
szybkie wchłanianie,
forma żelowej kapsułki,
szybkie rozpuszczanie,
lek dla niepokonanych każdego dnia.
Szybkość działania to nie jedyna zaleta kapsułek Ibuprom Sprint Caps. Pacjenci doceniają także ich wygodę, bo są łatwe do połknięcia. Skutecznie zabezpieczają one substancje czynne przed działaniem powietrza, światła i wilgoci.
Dowiedz się, kiedy sięgać po Ibuprom Sprint Caps:
Ibuprom® Sprint Caps jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie – ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Sprint Caps, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.
Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe,
Skład Ibupromu Sprint Caps:
1 kapsułka elastyczna Ibuprom Sprint Caps zawiera substancje czynną: ibuprofen 200mg
Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
W doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 6 kapsułek na dobę).
Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Nie należy zwiększać zalecanej dawki.
Ibuprom jest dostępny w aptekach oraz w szerokiej sprzedaży pozaaptecznej: hipermarketach, sklepach, kioskach, stacjach benzynowych.
Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.
Wskazania: Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego Lek Ibuprom Sprint Caps jest wskazany do krótkotrwałego stosowania w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego w tym: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe bóle okolicy lędźwiowo krzyżowej bóle kostne i stawowe Bolesne miesiączkowanie Gorączka między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych Skład:
Ibuprom Max Sprint to produkt leczniczy o szybkim działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.
Ibuprom Max Sprint to szybko działający produkt leczniczy o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.
Ibuprom Sprint 200 mg 40 kapsułek - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.
Ibuprom Max Sprint to lek przeciwbólowy w formie kapsułek miękkich z ibuprofenem. Jego działanie polega na zwalczaniu stanów zapalnych wywołanych bólem. Dodatkowo lek działa przeciwgorączkowo.
Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Właściwości: Ibuprom Max Sprint to: - silny lek w szybko działającej formie, - szybko rozpuszczająca się kapsułka, - szybkie wchłanianie substancji czynnej, - nowoczesna i wygodna postać przyjmowania leku. Ibuprom Max Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo
Wskazania: Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy m in ból napięciowy migrena z aurą lub bez aury objawy takie jak: ból głowy nudności nadwrażliwość na światło i dźwięk bóle zębów nerwobóle bóle mięśniowe bóle kostne i stawowe Lek można podawać
Wskazania: Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy m in ból napięciowy migrena z aurą lub bez aury objawy takie jak: ból głowy nudności nadwrażliwość na światło i dźwięk bóle zębów nerwobóle bóle mięśniowe bóle kostne i stawowe Lek można podawać
Wskazania: Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy m in ból napięciowy migrena z aurą lub bez aury objawy takie jak: ból głowy nudności nadwrażliwość na światło i dźwięk bóle zębów nerwobóle bóle mięśniowe bóle kostne i stawowe Lek można podawać
Ibuprom RR Max to produkt leczniczy do stosowania w bólu (ostrym, łagodnym, umiarkowanym) różnego pochodzenia, jak np. ból głowy, zębów, stawów, w nerwobólach, a także w gorączce. Ibuprom RR Max wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.
Ibuprom RR Max to szybko działający lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.
Ibuprom RR Max to lek do zwalczania ostrego bólu pooperacyjnego, mięśniowego, kostnego, migrenowego oraz menstruacyjnego.
Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok.
Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów towarzyszących zapaleniu zatok będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa.