Ketonal Active 50 mg 30 kapsułek twardych

Wskazania: Ketonal Active to lek o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 15 roku życia i dorosłych Skład: Substancją czynną leku jest ketoprofen Ketoprofenum Jedna kapsułka twarda zawiera 50 mg ketoprofenu Ketoprofenum Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna magnezu stearynian krzemionka koloidalna bezwodna Skład kapsułki: żelatyna tytanu dwutlenek E 171 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat: 1 kapsułka 3 razy na dobę co 8 godzin Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów Kapsułki należy przyjmować podczas posiłków popijając co najmniej połową szklanki wody lub mleka Można jednocześnie przyjmować leki zobojętniające sok żołądkowy co pozwoli na zmniejszenie ryzyka szkodliwego działania leku na przewód pokarmowy Bez konsultacji z lekarzem nie stosować produktu leczniczego dłużej niż przez 5 dni

idź do sklepu
Ketonal Active 50 mg 20 kapsułek

Ketonal Active 50 mg 20 kapsułek

Ketonal Active 50 mg 20 kapsułek - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo

idź do sklepu
Ketonal Active 50 mg 10 kapsułek

Ketonal Active 50 mg 10 kapsułek

Ketonal Active 50 mg 10 kapsułek - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
KETONAL ACTIVE 50mg x 20kaps.

KETONAL ACTIVE 50mg x 20kaps.

Ketonal Active jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

idź do sklepu
KETONAL ACTIVE 50mg x 10kaps.

KETONAL ACTIVE 50mg x 10kaps.

Ketonal Active jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

idź do sklepu
EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich

EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich

EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich - suplement diety przeznaczony dla kobiet. Formuła w dwóch postaciach: kapsułek twardych i kapsułek miękkich do jednoczesnego stosowania łączy precyzyjnie dobrane składniki w trosce o zdrowie kobiet, zwłaszcza podczas miesiączki.

idź do sklepu

Ketonal Active 50 mg 20 kapsułek twardych

Wskazania: Ketonal Active to lek o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 15 roku życia i dorosłych Skład: Substancją czynną leku jest ketoprofen Ketoprofenum Jedna kapsułka twarda zawiera 50 mg ketoprofenu Ketoprofenum Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna magnezu stearynian krzemionka koloidalna bezwodna Skład kapsułki: żelatyna tytanu dwutlenek E 171 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować d

idź do sklepu

Ketonal Active 50 mg 10 kapsułek twardych

Wskazania: Ketonal Active to lek o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 15 roku życia i dorosłych Skład: Substancją czynną leku jest ketoprofen Ketoprofenum Jedna kapsułka twarda zawiera 50 mg ketoprofenu Ketoprofenum Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna magnezu stearynian krzemionka koloidalna bezwodna Skład kapsułki: żelatyna tytanu dwutlenek E 171 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować d

idź do sklepu
Pueria Duo Active 90 kapsułek

Pueria Duo Active 90 kapsułek

Pueria Duo Active 90 kapsułek - suplement diety przeznaczony dla kobiet w II trymestrze ciąży i karmiących piersią. Preparat ma formę dwóch różnych kapsułek: z witaminami i minerałami oraz z kwasami Omega-3.

idź do sklepu
KETONAL SPRINT proszek  25mg x 12sasz.

KETONAL SPRINT proszek 25mg x 12sasz.

Ketonal Sprint jest wskazany w krótkotrwałym objawowym leczeniu ostrego bólu o lekkim lub umiarkowanym nasileniu.

idź do sklepu
Pueria Uno Active 60 kapsułek

Pueria Uno Active 60 kapsułek

Pueria Uno Active 60 kapsułek - suplement diety przeznaczony dla dorosłych kobiet planujących ciążę oraz w ciąży do 12 tygodnia. Preparat ma formę dwóch różnych kapsułek: z witaminami i minerałami oraz z kwasami Omega-3.

idź do sklepu

Ketonal Sprint Max 50mg 12 saszetek

Wskazania: Ketonal Sprint Max to lek dla dorosłych i młodzieży który  łagodzi lekki lub umiarkowany ból różnego pochodzenia Zawiera ketoprofen 8211; niesteroidowy lek przeciwzapalny NLPZ o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Ketonal Sprint Max ma postać granulatu do rozpuszczania i jest dostępny bez recepty Skład: Każda saszetka zawiera 25 mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną 40 mg Dawkowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat: Jedna saszetka do 3 raz

idź do sklepu
Centrum Active Move 30 kapsułek

Centrum Active Move 30 kapsułek

Centrum Active Move 30 kapsułek - dla zdrowych i mocnych kości, mięśni i serca.

idź do sklepu

Ketonal Sprint 25mg 12 saszetek

Wskazania: Lek Ketonal Sprint zawiera substancję czynną ketoprofen w postaci ketoprofenu z lizyną Należy do grupy tzw niesteroidowych leków przeciwzapalnych – NLPZ Lek Ketonal Sprint stosuje się u dorosłych i u młodzieży w wieku 16 lat lub starszej w krótkotrwałym objawowym leczeniu lekkiego lub umiarkowanego ostrego bólu Skład: Każda saszetka zawiera 25 mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną 40 mg Dawkowanie: Dorośli i młodzież w wieku od 16 lat Jedna saszetka do trzech razy na dobę Między

idź do sklepu
EYEYE B5 Active  200 ml - płyn do soczewek twardych

EYEYE B5 Active 200 ml - płyn do soczewek twardych

płyn wielofunkcyjny EYEYE B5 Active   do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych. Zawiera prowitaminę B5 wspomagającą procesy regeneracji rogówki oka. Służy do płukania, dezynfekcji i przechowywania soczewek. Skutecznie usuwa osady białka. Opakowanie 1x200 ml [butelka]  UWAGA! Nie używać do soczewek miękkich!     data ważności produktu: 2021-04 aktualizacja: 2020-03

idź do sklepu
Ketonal Active kaps.twarde 0,05 g 20 kaps.

Ketonal Active kaps.twarde 0,05 g 20 kaps.

Wskazania: Ketonal Active to produkt leczniczy, który zawiera ketaprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Lek wskazany jest do stosowania w leczeniu objawowym zapalnych oraz zwyrodnieniowych chorób reumatycznych układu kostnego. Łagodzi również niektóre zespoły bólowe o umiarkowanym nasileniu towarzyszące reumatoidalnemu zapaleniu stawów czy chorobie zwyrodnieniowej stawów. Preparat dostępny bez recepty! Właściwości: Ketonal Active jako substancję czynną zawiera ketoprofen. Substancja ta należy

idź do sklepu