LIFE EXTENSION Discomfort Relief (Łagodzi bóle) 60 Tabletek do żucia

LIFE EXTENSION Discomfort Relief (Łagodzi bóle) 60 Tabletek do żucia

 

Hamuje niewielki ból i dyskomfort
Wygodne tabletki do żucia o smaku jagodowym


PEA Discomfort Relief to wyjątkowy suplement do żucia, który łagodzi sporadyczne drobne bóle. PEA (palmitoiloetanoloamid) to związek naturalnie wytwarzany przez organizm. Teraz zapakowaliśmy 600 mg PEA w wygodną tabletkę do żucia. Żyj wygodnie z PEA Discomfort Relief!

idź do sklepu
LIFE EXTENSION Children's Formula Life Extension Mix (Witaminy i Minerały od 4 lat) 120 Tabletek do życia

LIFE EXTENSION Children's Formula Life Extension Mix (Witaminy i Minerały od 4 lat) 120 Tabletek do życia

Dzieci potrzebują solidnych podstaw żywieniowych, na których mogą rosnąć i rozwijać się, dlatego ważne jest, aby stosować zbilansowaną dietę. Jednak przy napiętym harmonogramie i szybkiej lub przetworzonej żywności dzieci mogą nie osiągać wszystkich zalecanych dziennych wartości składników odżywczych każdego dnia. Codzienny suplement wieloskładnikowy może pomóc w zapewnieniu odżywiania, którego potrzebują, aby wyrosnąć na silny i zdrowy. Formuła Life Extension Mix dla dzieci zawiera składniki odżywcze za

idź do sklepu
Apap Extra   10 tabletek

Apap Extra 10 tabletek

Bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

idź do sklepu
Apap Extra  24 tabletek

Apap Extra 24 tabletek

Bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

idź do sklepu
Metafen  50 tabletek

Metafen 50 tabletek

Wskazania do stosowania bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle, gorączka.

idź do sklepu
Life Extension Two-Per-Day Multiwitamina - 120 tabletek

Life Extension Two-Per-Day Multiwitamina - 120 tabletek

Formuła "Two Per Day" zawiera więcej niezbędnych witamin, minerałów i innych składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Jest to ważne, ponieważ zalecane porcji dietetyczne (lub RDA) zapewniają tylko minimalne porcji niezbędne do uniknięcia niedoborów. Jednak aby osiągnąć optymalne zdrowie i dobre samopoczucie, potrzebujesz codziennie idealnej porcji wysokiej jakości witamin i minerałów. Wolne od soi tabletki Two-Per-Day zawierają bioaktywną postać kwasu foliowego witaminy B, 5-MTHF; cytry

idź do sklepu
Gripex control 12szt - USP

Gripex control 12szt - USP

Gripex Control ,12 tabl.Skład : Paracetamol 500mg, kofeina 50mgDziałanie : Gripex Control łagodzi pierwsze objawy przeziębienia i grypy takie jak bóle mięśniowe, stawowe i kostne różnego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle oraz stany gorączkowe wynikające z przeziębienia, grypy oraz stanów grypopodobnych. Pozostałe wskazania to bóle zębów oraz bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe o niewielkim lub umiarkowanym natężeniu, a także nadwrażliwość na salicylany i inne n

idź do sklepu
Fitoregulator z wyciągiem z przestępu białego - Organic Life

Fitoregulator z wyciągiem z przestępu białego - Organic Life

Zawiera skoncentrowany wyciąg botaniczny z Przestępu białego zamknięty w liposomach oraz olej słonecznikowy, olej z pestek winogron, olej z orzechów makadamia, masło Shea, masło Kakaowe. Składniki botaniczne uzupełniają synergicznie działające witaminy A, E, B5 i alantoina. Zastosowanie Przestępu białego w ziołolecznictwie: - łagodzi bóle mięśniowe - zmniejsza bole stawowe (reumatyczne i po urazach) - rwa kulszowa - bóle szyi - artretyzm - liszaje i owrzodzenia Kompozycja naturalnych tłuszczów roślinny

idź do sklepu
LIFE EXTENSION Two-Per-Day Multiwitamina 60 Tabletek

LIFE EXTENSION Two-Per-Day Multiwitamina 60 Tabletek

Formuła "Two Per Day" zawiera więcej niezbędnych witamin, minerałów i innych składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Jest to ważne, ponieważ zalecane porcji dietetyczne (lub RDA) zapewniają tylko minimalne porcji niezbędne do uniknięcia niedoborów. Jednak aby osiągnąć optymalne zdrowie i dobre samopoczucie, potrzebujesz codziennie idealnej porcji wysokiej jakości witamin i minerałów. Dwie kapsułki na dzień Life Extension mają najwyższą moc odżywczą spośród wszystkich opartych na nauc

idź do sklepu
Nurofen Forte 400 mg  48 tabletek

Nurofen Forte 400 mg 48 tabletek

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (migrena), bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów (np. po ekstrakcji zębów), nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie; gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia

idź do sklepu

Olimp Panaprex 500mg 12 tabletek

Wskazania: Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy Produkt wskazany w leczeniu gorączki w przeziębieniu grypie oraz w objawowym leczeniu bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego Lek wykazuje działanie przeciwbólowe w leczeniu bólów takich jak: bóle głowy migrena bóle kości i stawów bóle mięśni bóle pleców bóle zębów bóle pooperacyjne bolesne miesiączkowanie ból gardła Skład: paracetamol 500mg Dawkowanie: Dorośli osoby w podeszłym wieku i młodzież w wieku p

idź do sklepu

Olimp Panaprex 500mg 50 tabletek

Wskazania: Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy Produkt wskazany w leczeniu gorączki w przeziębieniu grypie oraz w objawowym leczeniu bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego Lek wykazuje działanie przeciwbólowe w leczeniu bólów takich jak: bóle głowy migrena bóle kości i stawów bóle mięśni bóle pleców bóle zębów bóle pooperacyjne bolesne miesiączkowanie ból gardła Skład: paracetamol 500mg Dawkowanie: Dorośli osoby w podeszłym wieku i młodzież w wieku p

idź do sklepu
Polopiryna S  20 tabletki

Polopiryna S 20 tabletki

Polopiryna S to lek w formie tabletek przeznaczony do zwalczania objawów towarzyszących grypie i przeziębieniom oraz bólów o lekkim i średnim nasileniu (bóle głowy, bóle zębów, bóle menstruacyjne, bóle stawów).

idź do sklepu
Gripex  10 tabletek

Gripex 10 tabletek

Gripex 10 tabletek - Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.

idź do sklepu
Etopiryna Extra   10 tabletek

Etopiryna Extra 10 tabletek

Bóle głowy, w szczególności bóle migrenowe, oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.

idź do sklepu
Ibupar Forte 400 mg   20 tabletek

Ibupar Forte 400 mg 20 tabletek

Bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie; gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia); bolesne miesiączkowanie.

idź do sklepu