Naproxen Hasco żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 1,2%  50 g

Naproxen Hasco żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 1,2% 50 g

Lek Naproxen Hasco przeznaczony do stosowania na skórę, o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Naproxen Hasco żel preciwbólowy i przeciwzapalny 10 %  50 g

Naproxen Hasco żel preciwbólowy i przeciwzapalny 10 % 50 g

Lek Naproxen Hasco przeznaczony do stosowania na skórę, o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
NAPROXEN EMO żel 10% - 100g

NAPROXEN EMO żel 10% - 100g

Żel o działaniu miejscowym stosowany jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w bólach mięśniowych i bólach stawów.

idź do sklepu
Itami 140 mg plaster leczniczy przeciwbólowy przeciwzapalny 1 sztuka

Itami 140 mg plaster leczniczy przeciwbólowy przeciwzapalny 1 sztuka

Itami 140 mg plaster leczniczy przeciwbólowy przeciwzapalny 10 sztuk - lek w formie plastrów o działaniu przeciwbólowym do stosowania na skórę. Plastry mogą być stosowane u osób dorosłych i młodzieży powyżej 16 roku życia.

idź do sklepu

Olfen 0,01g/g żel przeciwbólowy 100 g

Wskazania:   Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych chorobach zwyrodnieniowych stawów bólach korzeniowych zapaleniach nerwów i nerwobólach stanach pourazowych Skład: diklofenak Dawkowanie: Zenętrznie

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.

idź do sklepu
TANTUM VERDE aerozol - 30ml

TANTUM VERDE aerozol - 30ml

Preparat przeciwzapalny, przeciwbólowy, antyseptyczny i znieczulający stosowany w obrębie gardła i jamy ustnej.

idź do sklepu
Ibuprom RR MAX 12 tabletek

Ibuprom RR MAX 12 tabletek

Ibuprom RR Max to szybko działający lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

idź do sklepu
DEXAK SL gran>roztw. 25mg x 10sasz.

DEXAK SL gran>roztw. 25mg x 10sasz.

Dexak SL to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.

idź do sklepu
DEXAK tabl.powl. 25mg x 10tabl.

DEXAK tabl.powl. 25mg x 10tabl.

Dexak to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.

idź do sklepu
Maść z sulfobituminianem amonowym (ichtiolowa) Hasco 20g

Maść z sulfobituminianem amonowym (ichtiolowa) Hasco 20g

Skład 100 g maści zawiera 10 g sulfobituminianu amonu. Wskazania W ropnych stanach zapalnych skóry, owrzodzeniach, czyrakach, trądziku wtórnie zakażonym, stłuczeniach, zapaleniu żył, jako środek przeciwzapalny, bakteriostatyczny, ułatwiający odchodzenie ropy. Dawkowanie Zwykle 1-2 razy dziennie nakładać maść na chore miejsca skóry.

idź do sklepu
TANTUM VERDE FORTE aerozol - 15ml

TANTUM VERDE FORTE aerozol - 15ml

Preparat przeciwzapalny, przeciwbólowy, antyseptyczny i znieczulający stosowany w obrębie gardła i jamy ustnej.

idź do sklepu
PiLeJe Cartimotil Gel (Żel przeciwzapalny i przeciwbólowy) 125ml

PiLeJe Cartimotil Gel (Żel przeciwzapalny i przeciwbólowy) 125ml

Cartimotil Gel to preparat do stosowania zewnętrznego. Dzięki zawartości wyciągów i olejków eterycznych z roślin posiada właściwości: przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające, przeciwobrzękowe, rozkurczające mięśnie. Jest nietłustym żelem do masażu, nie zawierającym parabenów ani PEG.

idź do sklepu
Sachol Żel Stomatologiczny 10 g

Sachol Żel Stomatologiczny 10 g

Sachol żel stomatologiczny to lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i miejscowo odkażającym do stosowania w jamie ustnej. Żel stosuje się w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej, zapaleniach dziąseł czy chorobach przyzębia.

idź do sklepu
Tran Hasco  60 kapsułek

Tran Hasco 60 kapsułek

Tran Hasco to produkt leczniczy stosowany zapobiegawczo i wspomagająco w leczeniu niedoborów witaminy A i D, szczególnie u dzieci.

idź do sklepu
Nifuroksazyd 200 Hasco tabl.powl. 0,2g 12tabl

Nifuroksazyd 200 Hasco tabl.powl. 0,2g 12tabl

NIFUROKSAZYD 200 HASCO Rodzaj: Leki Skład: Nifuroksazyd 200 mg Wskazania: Ostra lub przewlekła biegunka w przebiegu zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na nifuroksazyd, pochodne 5-nitrofuranu lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.

idź do sklepu