Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 24 tabl.

Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 24 tabl.

Skład:
1 tabletka zawiera: 400 mg ibuprofenu.


Działanie:
Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej; przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2a i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy.

Wskazania:
Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w zespole bolesnego miesiączkowania.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletkę co 4 godziny. Tabletki należy popić płynem. Nie stosować więcej niż 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby.

Przeciwskazania:
Leku nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na składniki preparatu lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały w przeszłości objawy alergii, z chorobą wrzodową lub przebytą perforacją lub krwawieniem, z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2, w III trymestrze ciąży, ze skazą krwotoczną.

idź do sklepu
Nurofen Forte400 mg  24 tabletek

Nurofen Forte400 mg 24 tabletek

Nurofen Forte to lek, który skutecznie uśmierza nawet uciążliwy ból. Polecany do stosowania w bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, migrena, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle zębów czy bóle mięśni i stawów. Można go także stosować przy bolesnych miesiączkach oraz w gorączce w przebiegu grypy i przeziębienia. Lek przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodziezy powyżej 12. roku życia.

idź do sklepu
Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 12 tabl.

Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 12 tabl.

*1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu Działanie * przeciwbólowe * przeciwzapalne * przeciwgorączkowe * przeciwobrzękowe, . * w bólach miesiączkowych łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg ibuprofenu co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).

idź do sklepu
MAXON FORTE tabl.powl.  50mg x  4tabl.

MAXON FORTE tabl.powl. 50mg x 4tabl.

Maxon Forte to syldenafil w większej dawce (50 mg) dostępny bez recepty. Lek ułatwia uzyskanie i trzymanie wzwodu.

idź do sklepu
ASCORUTICAL FORTE tabl.powl. x 20tabl.

ASCORUTICAL FORTE tabl.powl. x 20tabl.

Preparat przeznaczony do systematycznego stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C, rutynę, wapń.

idź do sklepu
Witamina K2 MK-7 Forte 100mcg, 60 tabl.

Witamina K2 MK-7 Forte 100mcg, 60 tabl.

Witamina K2 MK-7 Forte 100mcg, 120 tabl. MyVita. Naturalna witamina K2 MK7 wytworzona ze sfermentowanej soi bez GMO, przy użyciu bakterii Bacillus sibilis natto.

idź do sklepu
Witamina K2 MK-7 Forte 100mcg, 120 tabl.

Witamina K2 MK-7 Forte 100mcg, 120 tabl.

Witamina K2 MK-7 Forte 100mcg, 120 tabl. MyVita. Naturalna witamina K2 MK7 wytworzona ze sfermentowanej soi bez GMO, przy użyciu bakterii Bacillus sibilis natto.

idź do sklepu
MORWA BIAŁA PLUS forte 60 tabl.

MORWA BIAŁA PLUS forte 60 tabl.

MORWA BIAŁA PLUS forte 60 tabl. AvetPharma, zawiera ekstrakt z liści morwy białej, ekstrakt z kory cynamonowca, chrom

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 400 mg  20 kapsułek

Nurofen Express Forte 400 mg 20 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Allertec Fexo tabl.powl. 0,12 g 10 tabl.

Allertec Fexo tabl.powl. 0,12 g 10 tabl.

Każda tabletka powlekana zawiera 120 mg feksofenadyny chlorowodorku, co odpowiada 112 mg feksofenadyny. Podłużne, obustronnie wypukłe tabletki powlekane koloru brzoskwiniowego. Wskazania: Leczenie objawowe sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Przeciwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

idź do sklepu
No-Spa MAX tabl.powl. 80 mg 48 tabl.

No-Spa MAX tabl.powl. 80 mg 48 tabl.

Dodatkowe informacje Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

idź do sklepu
No-Spa MAX tabl.powl. 80 mg 24 tabl.

No-Spa MAX tabl.powl. 80 mg 24 tabl.

Dodatkowe informacje Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

idź do sklepu
Dorminox tabl.powl. 0,0125 g 7 tabl.

Dorminox tabl.powl. 0,0125 g 7 tabl.

Dorminox, doxylamini hydrogenosuccinas 12,5 mg, tabletki powlekane Lek Dorminox przeznaczony jest do krótkotrwałego, objawowego leczenia sporadycznie występującej bezsenności u osób dorosłych, zwłaszcza w przypadku występowania trudności z zasypianiem, częstych przebudzeń nocnych lub wczesnego budzenia w godzinach porannych związanych ze stresem bądź zmianą stref czasowych

idź do sklepu
Flavamed tabl.mus. 0,06 g 10 tabl.

Flavamed tabl.mus. 0,06 g 10 tabl.

Skład 1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu. Opis działania: * sekrolitycznie * mukolitycznie * pobudza wydzielanie pęcherzykowego i oskrzelowego surfaktantu * zmiejsza lepkość śluzu Wskazania: wspomagająco w ostych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych

idź do sklepu
Biotynox Forte tabl. 0,01 g 30 tabl.

Biotynox Forte tabl. 0,01 g 30 tabl.

Biotynox Forte Biotynox 10 mg, tabletki. Jedna tabletka zawiera 10 mg biotyny (Biotinum). Wskazania do stosowania: Wspomagające leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, uszu i krocza, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

idź do sklepu
KLIMADYNON  tabl.powl. x  60tabl.

KLIMADYNON tabl.powl. x 60tabl.

Lek roślinny stosowany w łagodzeniu dolegliwości menopauzalnych.

idź do sklepu