Wskazania: Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny
Wskazania: Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny
Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.
Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.
Nazwa: Nurofen Express Forte kapsułki Opakowanie: 20 kaps. Skład: Każda kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu. Ponadto lek zawiera: Makrogol 600, Potasu wodorotlenek, Woda oczyszczona, Sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, Woda oczyszczona, Czerwień koszenilowa (E124) Tusz: Opacode WB White NS-78-18011 O składzie: Tytanu dwutlenek (E171), Glikol propylenowy Hypromeloza 3 cP Substancje pomocnicze w przetwarzaniu: Triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha Lecytyna Lek Nurofen Ex
Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.
Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.
Nurofen zatoki to lek w postaci tabletek stosowany w celu zwalczania objawów towarzyszących niedrożności nosa i zatok, takich jak ból głowa czy gorączka.
Nurofen Forte to lek, który skutecznie uśmierza nawet uciążliwy ból. Polecany do stosowania w bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, migrena, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle zębów czy bóle mięśni i stawów. Można go także stosować przy bolesnych miesiączkach oraz w gorączce w przebiegu grypy i przeziębienia. Lek przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodziezy powyżej 12. roku życia.
**Nurofen Express Forte 400 mg – 10 kapsułek** Nurofen Express Forte to specjalistyczny produkt leczniczy, który został opracowany z myślą o skutecznym łagodzeniu bólu, obniżaniu gorączki oraz redukcji stanów zapalnych. Każda kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu, substancji czynnej o udowodnionym działaniu analgetycznym (przeciwbólowym), antipyretycznym (przeciwgorączkowym) i przeciwzapalnym, które znajduje zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości. **Właściwości Nurofen Express Forte:** 1. **Działani
Nurofen Forte to lek, który skutecznie uśmierza nawet uciążliwy ból. Polecany do stosowania w bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, migrena, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle zębów czy bóle mięśni i stawów. Można go także stosować przy bolesnych miesiączkach oraz w gorączce w przebiegu grypy i przeziębienia. Lek przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodziezy powyżej 12. roku życia.
Tabletki musujące Efferalgan Forte to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Efferalgan forte stosuje się w gorączce oraz bólach rożnego pochodzenia, np. ból menstruacyjny, ból kostno-stawowy, nerwoból.
Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk - lek stosowany w profilaktyce niedoboru magnezu i witaminy B6. Niedobory te mogą objawiać się drżeniem mięśni, bezsennością, nadmierną pobudliwością czy problemami z koncentracją.
Nurofen 200 mg, Mięśnie i Stawy, plaster leczniczy, 4 sztuki
Nurofen Ultima to produkt leczniczy zawierający w składzie ibuprofen i kodeinę. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
*1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu Działanie * przeciwbólowe * przeciwzapalne * przeciwgorączkowe * przeciwobrzękowe, . * w bólach miesiączkowych łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg ibuprofenu co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).