Supremin syrop 200 ml

Supremin syrop 200 ml

Skład
5ml (1 łyżeczka) syropu zawiera jako substancję czynną 4mg cytrynianu butamiratu oraz substancje pomocnicze: kwas benzoesowy, metylu parahydroksybenzoesan, aspartam i inne.

Działanie
Zmniejsza częstość i natężenie kaszlu poprzez hamowanie odruchu kaszlowego. Obok działania przeciwkaszlowego butamirat nieznacznie rozszerza oskrzela

Wskazania
Ostry, suchy kaszel.

Dawkowanie
Lek do stosowania doustnego

od 2 do 6 lat: 1 łyżeczka (4mg) 3 razy na dobę

od 6 do 12 lat: 2 łyżeczki (8mg) 3 razy na dobę

powyżej 12 lat: 3 łyżeczki (12mg) 3 razy na dobę

dorośli: 3 łyżeczki (12mg) 4 razy na dobę

Przeciwwskazania:
Pacjenci z objawami ciężkiego zahamowania czynności ośrodka oddechowego.

idź do sklepu
Supremin syrop   200 ml

Supremin syrop 200 ml

Supremin jest to produkt leczniczy przeciwkaszlowy, wskazany do stosowania w ostrym, suchym kaszlu. Produkt do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku od 2 lat.

idź do sklepu
Supremin MAX syrop 1,5 mg/ml 1 but.a 150ml

Supremin MAX syrop 1,5 mg/ml 1 but.a 150ml

Supremin MAX zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian. Jest ona nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym. Supremin MAX w postaci syropu stosowany jest w objawowym leczeniu ostrego, suchego kaszlu. Dzieci i młodzież Leku Supremin MAX nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat. Jak stosować lek Supremin MAX Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub f

idź do sklepu

Supremin Max syrop 1,5mg/ml 150ml

Wskazania: Supremin MAX to produkt leczniczy do stosowania w przypadku kaszlu suchego nieproduktywnego o działaniu przeciwkaszlowym Skład: 1 ml syropu zawiera 1 5 mg butamiratu cytrynianu Dawkowanie: Dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 5 ml syropu trzy razy na dobę Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 10 ml syropu trzy razy na dobę Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 15 ml syropu trzy razy na dobę Dorośli: 15 ml syropu cztery razy na dobę Leku Supremin Max nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat

idź do sklepu

Supremin syrop 4 mg /5 ml 200 ml "KASZEL SUCHY"

Wskazania: Supremin to produkt leczniczy o działaniu przeciwkaszlowym zmniejsza częstość kaszlu do stosowania w przypadku kaszlu suchego nieproduktywnego ostrego Skład: 5 ml 1 łyżka miarowa syropu zawiera 4 mg cytrynianu butamiratu Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty Wiek pacjenta Częstość stosowania dzieci od 2 do 6 lat 1 łyżeczka 5 ml 4 mg 3 razy na dobę dzieci od 6 lat do 12 lat 2 łyż

idź do sklepu
Vernikabon syrop 100 ml

Vernikabon syrop 100 ml

Vernikabon syrop 100 ml - syrop przeciw pasożytom układu pokarmowego, pobudza apetyt, łagodzi nudności.

idź do sklepu
HERBAPini syrop   116 ml

HERBAPini syrop 116 ml

Syrop Herbapini (Sirupus Pini compositum) to lek przeciwkaszlowy. Syrop zawiera fosforan kodeiny, podawany doraźnie w suchym męczącym kaszlu, jaki towarzyszy nieżytom górnych dróg oddechowych.

idź do sklepu
Lipomal syrop 125 g

Lipomal syrop 125 g

Lipomal przeciwgorączkowy syrop o smaku malinowym przeznaczony specjalnie dla dzieci. Lipomal to syrop polecany szczególnie podczas: - stanów gorączkowych, - przeziębień, - zapaleń gardła, - kaszlu. Lek moze być stosowany u dzieci w wieku powyżej 1 roku życia.

idź do sklepu
Ivex syrop 100 ml

Ivex syrop 100 ml

Syrop Ivex to wyrób medyczny z wyciągami z bluszczu, tymianku i prawoślazu. Preparat rekomendowany zarówno w przypadku kaszlu mokrego, jak i kaszlu suchego. Syrop przeznaczony do stosowania u dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia.

idź do sklepu
EKAMEDICA  Syrop Malina 300 ml

EKAMEDICA Syrop Malina 300 ml

EKAMEDICA Syrop Malina 300 ml - Syrop z owoców malin z dodatkiem naturalnej witaminy C pochodzącej z ekstraktu z owoców aceroli.

idź do sklepu
EKAMEDICA Syrop Czarny Bez  300 ml

EKAMEDICA Syrop Czarny Bez 300 ml

EKAMEDICA Syrop Czarny Bez 300 ml - Syrop z owoców czarnego bzu z dodatkiem naturalnej witaminy C pochodzącej z ekstraktu z owoców acerolii.

idź do sklepu
HONIKAN KASZEL JUNIOR syrop 230g

HONIKAN KASZEL JUNIOR syrop 230g

HONIKAN KASZEL JUNIOR syrop 230g - syrop chroni błonę śluzową przed czynnikami drażniącymi oraz wspomaga nawilżanie i usuwanie wydzieliny.

idź do sklepu
EKAMEDICA  Syrop Aronia Czarna Porzeczka 300 ml

EKAMEDICA Syrop Aronia Czarna Porzeczka 300 ml

EKAMEDICA Syrop Aronia Czarna Porzeczka 300 ml - Syrop aronia z czarną porzeczką to pasteryzowany syrop z owoców aronii i czarnej porzeczki. J

idź do sklepu
Bio food syrop malina z agawą bio 250 ml

Bio food syrop malina z agawą bio 250 ml

SKŁADNIKIsok z malin* (50 %), syrop z agawy* (50 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)OPIS Jest to syrop naturalnie wytworzony z soku z malin. Uzyskany syrop, dosładza się syropem z agawy odpowietrza się, rozlewa do butelek i pasteryzuje, po czym schładza.WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 gWartość energetyczna: 886 kJ/215 kcal Tłuszcz: 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 55 g w tym cukry: 52 g Białko: 0,1 g Sól: 0,02 gZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym, chłodnym m

idź do sklepu
MAGNEFAR B6 JUNIOR syrop - 120ml

MAGNEFAR B6 JUNIOR syrop - 120ml

Syrop o smaku malinowym, zawierający magnez oraz witaminę B6.

idź do sklepu
EKAMEDICA Syrop Malina Sosna 300 ml

EKAMEDICA Syrop Malina Sosna 300 ml

EKAMEDICA Syrop Malina Sosna 300 ml - Syrop z owoców malin z wyciągiem z pędów sosny.

idź do sklepu