Voltaren Forte 140 mg plastry lecznicze 5 sztuk

Wskaznania: Voltaren Forte plastry lecznicze to produkt leczniczy zawierający jako substancję czynną diklofenak sodowy Składnik ten należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Lek przeznaczony do krótkotrwałego do 7 dni miejscowego objawowego leczenia bólu związanego z ostrymi nadwyrężeniami skręceniami czy siniakami kończyn górnych i dolnych powstałymi w wyniku tępych urazów u młodzieży w wieku od 16 lat i u osób dorosłych Skład: Substancją czynną leku jest diklofenak sodowy Każdy plaster leczniczy zawiera diklofenak w postaci 140 mg diklofenaku sodowego Pozostałe składniki to: Warstwa zewnętrzna zabezpieczająca: Włóknina poliestrowa Warstwa przylegająca: Poliakrylanu dyspersja Tributylu cytrynian Butylohydroksyanizol E 320 Warstwa ochronna usuwana : Papier pokryty monosilikonem Dawkowanie: Dorośli i młodzież od 16 lat – jeden plaster leczniczy stosuj na bolący obszar raz na dobę

idź do sklepu
Voltaren Forte 140 mg plastry lecznicze przeciwbólowe i przeciwzapalne 5 sztuk

Voltaren Forte 140 mg plastry lecznicze przeciwbólowe i przeciwzapalne 5 sztuk

Voltaren Forte 140 mg plastry lecznicze przeciwbólowe i przeciwzapalne 5 sztuk - plastery samoprzylepne o wymiarach 10x14 cm, które zawierają diklofenak w postaci 140 mg diklofenaku sodowego. Diklofenak należy do grupy leków znanych, jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

idź do sklepu
Voltaren Acti Forte 20 tabletek

Voltaren Acti Forte 20 tabletek

Voltaren Acti Forte to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w formie tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest diklofenak potasu, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Voltaren Acti Forte stosuje się w bólu mięśni, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, zębów czy bólach menstruacyjnych. Lek można także podawać w objawach grypy lub przeziębienia, gdyż wykazuje on również działanie przeciwgorączkowe.

idź do sklepu
Voltaren Express Forte  20 kapsułek

Voltaren Express Forte 20 kapsułek

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek.Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej, która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, m.in. zmniejszając obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i ból gardła.

idź do sklepu
Voltaren Express Forte  10 kapsułek

Voltaren Express Forte 10 kapsułek

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek.Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej, która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, m.in. zmniejszając obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i ból gardła.

idź do sklepu
VOLTAREN EXPRESS FORTE 25mg x 10kaps.

VOLTAREN EXPRESS FORTE 25mg x 10kaps.

Voltaren Express Forte 25 mg x 10 kapsułek to skuteczny niesteroidowy lek przeciwzapalny, który znajduje zastosowanie w różnych przypadkach bólu. Szczególnie polecany jest w łagodzeniu bólu głowy, bólu zębów oraz ostrych dolegliwości bólowych w okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Dzięki unikalnemu składowi zawierającemu 25 mg substancji czynnej, Voltaren Express Forte doskonale radzi sobie z nasilającymi się bólami, zapewniając szybką ulgę. Jego działanie przeciwzapalne pozwala ograniczyć stan zapalny w organiz

idź do sklepu
Salvequick Zestaw Rodzinny Mix plastry 26 sztuk

Salvequick Zestaw Rodzinny Mix plastry 26 sztuk

Salvequcik Med Family Mix plastry 26 sztuk Rodzinne opakowanie plastrów opatrunkowych zawierające aż 26 sztuk. Plastry są wodoodporne, elastyczne, bardzo wytrzymałe. Plastry charakteryzują się wysoką wchłanialnością. Przyspieszają proces gojenia się ran i skaleczeń i doskonale zabezpieczają skórę przed dalszymi urazami. Opakowanie zawiera 26 sztuk, w tym 16 sztuk plastrów wodoodpornych 19 x 72 mm, 6 sztuk plastrów elastycznych do stosowania na łokcie, kolana i stawy 16 x 55 mm oraz 4 sztuki delikatnych

idź do sklepu
Salvequick Moomin plastry opatrunkowe 20 sztuk

Salvequick Moomin plastry opatrunkowe 20 sztuk

Salvequick Moomin plastry opatrunkowe dla dzieci 20 sztuk Plastry Salvequick z Muminkami wykonane są z elastycznego i trwałego materiału. Są odporne na brud i wodę, delikatnie przylegają do skóry, pozwalając skórze oddychać. Charakteryzują się wysoką wchłanialnością. Plastry Salvequick dla dzieci to więcej niż zwykłe plastry. Bajkowe, kolorowe wzory pomagają odwrócić uwagę dziecka od przykrego zdarzenia, jakim jest skaleczenie. Opakowanie zawiera: 25 mm x 72 mm - 4 sztuki 19 mm x 72 mm - 8 sztuk 16 mm x 5

idź do sklepu
Voltaren MAX żel    100 g

Voltaren MAX żel 100 g

el przeciwbólowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, które cierpią na ból spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów. Dzięki zawartości maksymalnej dawki substancji czynnej, dostępnej bez recepty. Voltaren MAX jako jedyny żel przeciwbólowy działa, aż do 12 godzin*.

idź do sklepu
Voltaren MAX żel   50 g

Voltaren MAX żel 50 g

Żel przeciwbólowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, które cierpią na ból spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów. Dzięki zawartości maksymalnej dawki substancji czynnej, dostępnej bez recepty. Voltaren MAX jako jedyny żel przeciwbólowy działa, aż do 12 godzin.

idź do sklepu
VOLTAREN ACTI FORTE 25mg x 20tabl.

VOLTAREN ACTI FORTE 25mg x 20tabl.

**VOLTAREN ACTI FORTE 25mg x 20tabl. – Długotrwała ulga w bólu** VOLTAREN ACTI FORTE to wysokiej jakości lek dostępny w formie tabletek, który został stworzony z myślą o skutecznym łagodzeniu różnych rodzajów bólu. Każda tabletka zawiera 25 mg substancji czynnej, która działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, co czyni go niezastąpionym produktem w przypadku wielu dolegliwości. **Zastosowanie:** VOLTAREN ACTI FORTE jest szczególnie pomocny w leczeniu bólu mięśni, który może być wynikiem przeciążenia, ura

idź do sklepu
Salvequick Finger Mix plastry opatrunkowe 18 sztuk

Salvequick Finger Mix plastry opatrunkowe 18 sztuk

Salvequick Finger Mix plastry opatrunkowe 18 sztuk Elastyczne plastry w różnych rozmiarach, wyjątkowo dobrze dopasowane do kształtu palców. Oddychające. Odporne na wodę i brud. Hipoalergiczny. 'Oczyść ranę, upewnij się, że nie jest zainfekowana. Plaster zmieniaj codziennie.

idź do sklepu
Salvequick Foot Care 6szt plastry na odciski

Salvequick Foot Care 6szt plastry na odciski

Salvequick Foot Care 6 sztuk plastry na odciski  Nasze stopy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Plastry ochronne Salvequick na odciski to niezawodna ochrona dla twoich stóp. Plastry przeznaczone są do stosowania na odciski. Zawierają krążek z kwasem salicylowym, który zmiękcza odcisk i pozwala na jego usunięcie. Plastry na odciski Salvequick powodują natychmiastowe zmniejszenie dyskomfortu i uczucia ucisku oraz ulgę w bólu. Opakowanie zawiera 6 sztuk.

idź do sklepu
Salvequick plastry wodoodporne mix 22 sztuk

Salvequick plastry wodoodporne mix 22 sztuk

Plastry Salvequick Aqua Resist to najpopularniejsze plastry w ofercie. Dzięki różnym kształtom i rozmiarom sprawdzają się niemal w każdej sytuacji.

idź do sklepu
COMPEED Plastry na haluksy  5 sztuk

COMPEED Plastry na haluksy 5 sztuk

COMPEED Plastry na haluksy 5 sztuk - plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) z aktywnym żelem.

idź do sklepu
Salvequick małe 100szt plastry wodoodporne

Salvequick małe 100szt plastry wodoodporne

Salvequick  małe plastry wodoodporne 100 sztuk Plastry przeznaczone do stosowania w przypadku niewielkich skaleczeń  i drobnych ran. Wodoodporne, wytrzymałe oraz komfortowe. Plastry Salvequick zawierają opatrunek o wysokiej wchłanialności oraz elastyczności, dopasowujący się do skóry, pozwalający jej swobodnie oddychać. Plastry opatrunkowe Salvequick pomagają przyspieszyć proces gojenia się ran. Chronią skórę przed powstawaniem dalszych skaleczeń.   Opakowanie zawiera 100 sztuk o wymiarach 55 x 16 milim

idź do sklepu