Ból, przeziębienie i grypa - Ból i gorączka

Etopiryna Extra  20 tabletek

Etopiryna Extra 20 tabletek

Etopiryna Extra - lek wieloskładnikowy, łączący działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

idź do sklepu
Aspirin 10 tabletek

Aspirin 10 tabletek

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Saridon   20 tabletek

Saridon 20 tabletek

Saridon to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym do stosowania w bólu różnego pochodzenia (ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy) oraz w gorączce związanej z przeziębieniem.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 125 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 125 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Solpadeine Max  16 tabletek musujących

Solpadeine Max 16 tabletek musujących

Solpadeine Max to lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, który zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol i kodeina odpowiadają za efekt przeciwbólowy.

idź do sklepu
Gripex Duo 16 tabletek

Gripex Duo 16 tabletek

Gripex Duo jest lekiem przeznaczonym do doraźnego stosowania w celu leczenia objawówprzeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych, takich jak: gorączka, ból głowy, ból gardła, bólemięśniowe i kostno-stawowe, katar oraz niedrożność nosa i zatok przynosowych.

idź do sklepu
Mel 7,5mg  30 tabletek

Mel 7,5mg 30 tabletek

Lek stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów. Stosowany: w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

idź do sklepu
Aspirin C  10 tabletki musujące

Aspirin C 10 tabletki musujące

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Gripex Hot ZATOKI  12 saszetek

Gripex Hot ZATOKI 12 saszetek

Gripex Hot Zatoki to lek wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu podczas przeziębienia, grypy czy stanów grypopodobnych a także w zapaleniu zatok obocznych nosa.

idź do sklepu
Alka-Seltzer 10 tabletek musujących

Alka-Seltzer 10 tabletek musujących

Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np. bóle głowy, bóle mięśniowe (m.in. uczucie ogólnego rozbicia), bóle zębów; ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

idź do sklepu
Aleve 220 mg 12 tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych

Aleve 220 mg 12 tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych

Aleve to produkt leczniczy to stosowania bólu (głowy, zęba, mięśniowym, pleców), gorączce i stanie zapalnym, a także w bolesnym miesiączkowaniu.

idź do sklepu
Dexak 25 mg  10 tabletek

Dexak 25 mg 10 tabletek

Objawowe leczenie bólu o nasileniu małym do umiarkowanego np. bólu mięśniowo-kostnego, bolesnego miesiączkowania, bólu zębów.

idź do sklepu
Dexak 25 mg  30 tabletek

Dexak 25 mg 30 tabletek

Objawowe leczenie bólu o nasileniu małym do umiarkowanego np. bólu mięśniowo-kostnego, bolesnego miesiączkowania, bólu zębów.

idź do sklepu
Dexak SL  10 saszetek

Dexak SL 10 saszetek

Krótkotrwałe leczenie objawowe ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. ostrego bólu mięśniowo-kostnego, bolesnego miesiączkowania oraz bólu zębów.

idź do sklepu
Efferalgan 16 tabletki musujące

Efferalgan 16 tabletki musujące

Tabletki musujące Efferalgan to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Lek można podawać w leczeniu objawów przeziębienia oraz stanów grypopochodnych a także gorączki czy bóli różnego pochodzenia, np. ból zębów, głowy, menstruacyjny, nerwobóle.

idź do sklepu