Aspirin 10 tabletek

Aspirin 10 tabletek

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Aspirin tabl. 0,5 g 10 tabl. (karton)

Aspirin tabl. 0,5 g 10 tabl. (karton)

Wskazania: bóle o małym i umiarkowanym nasileniu, gorączka. Dawkowanie: Dorośli – jednorazowo 1-2 tabletek. Młodzież w wieku powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza – jednorazowo 1 tabletkę. Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo. Szczegółowe informacje dotyczące dawkowania w ulotce dołączonej do opakowania. Działanie: • przeciwzapalne • przeciwgorączkowe • przeciwbólowe

idź do sklepu
Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.

idź do sklepu
Aspirin C  20 tabletek musujących

Aspirin C 20 tabletek musujących

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Aspirin Cardio  28 tabletek

Aspirin Cardio 28 tabletek

Aspirin Cardio to lek podawany w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Lek zawiera kwas acetylosalicylowy, który długotrwale stosowany w małych dawkach hamuje zlepianie płytek krwi.

idź do sklepu
Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej  20 tabletek

Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej 20 tabletek

Innowacyjna Aspirin® Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive®. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. Dzięki temu Aspirin® Pro szybciej¹ zwalcza gorączkę oraz różnego rodzaju bóle m.in. ból głowy , ból zębów, bóle pleców a także bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Aspirin 500 mg 100 tabletek

Aspirin 500 mg 100 tabletek

Wskazania: Aspirin® 500 mg to lek w postaci tabletek zawierający kwas acetylosalicylowy Acidum acetylsalicylicum Związek ten działa przeciwbólowo przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo Wskazaniem do stosowania produktu leczniczego w tabletkach są bóle o małym bądź umiarkowanym nasileniu w tym ból głowy i ból mięśni oraz gorączka Lek Aspirin® jest odpowiedni dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia  Każda tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego popularnie nazywanego aspiryną Zali

idź do sklepu
Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

idź do sklepu

Aspirin C tabletki musujące 20 sztuk

Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i lub umiarkowanym nasileniu Skład: 1 tabletka Aspirin zawiera: 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbinowego Dawkowanie: Jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin

idź do sklepu
Aspirin C  10 tabletki musujące

Aspirin C 10 tabletki musujące

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Wskazania: ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny. Właściwości: Nowa ASPIRIN® PRO oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive®. Dzięki tej rewolucyjnej techno

idź do sklepu
Aspirin Cardio 0,1g tabletki 30 sztuk

Aspirin Cardio 0,1g tabletki 30 sztuk

Wskazania: Aspirin Cardio jest lekiem który zawiera kwas acetylosalicylowy Podawany w małych dawkach hamuje agregację zlepianie płytek krwi działa przeciwzakrzepowo Skład: kwas acetylosalicylowy Dawkowanie: 1 tabletka  dziennie

idź do sklepu
Aspirin Cardio 0,1g tabletki 56 sztuk

Aspirin Cardio 0,1g tabletki 56 sztuk

Wskazania: Aspirin Cardio jest lekiem który zawiera kwas acetylosalicylowy Podawany w małych dawkach hamuje agregację zlepianie płytek krwi działa przeciwzakrzepowo Skład: kwas acetylosalicylowy Dawkowanie: 1 tabletka  dziennie

idź do sklepu
DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc)

DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc)

DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc) - suplement diety o kompleksowym składzie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej diety dorosłych mężczyzn, zwłaszcza chcących zadbać o zdrowie swojej prostaty.

idź do sklepu
Przecinacz do tabletek

Przecinacz do tabletek

Przecinacz do tabletek - nieoceniona pomoc do przepoławiania i rozdrabniania różnego rodzaju tabletek

idź do sklepu
Valerin Max 360mg 10 tabletek

Valerin Max 360mg 10 tabletek

Valerin Max 360mg 10 tabletek - jest lekiem roślinnym o działaniu uspokajającym w postaci tabletek powlekanych.

idź do sklepu