Aspirin C  20 tabletek musujących

Aspirin C 20 tabletek musujących

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Aspirin C tabletki musujące x 20

Aspirin C tabletki musujące x 20

ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum) 1. CO TO JEST LEK ASPIRIN C I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo oraz witaminę C, której dodatek jest korzystny w przebiegu chorób przeziębieniowych, podczas których występuje zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C. Wskazania do stosowania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym n

idź do sklepu
Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.

idź do sklepu

Aspirin C tabletki musujące 20 sztuk

Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i lub umiarkowanym nasileniu Skład: 1 tabletka Aspirin zawiera: 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbinowego Dawkowanie: Jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin

idź do sklepu
Aspirin 10 tabletek

Aspirin 10 tabletek

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Novativ Multiwitamina + minerały  20 tabletek musujących

Novativ Multiwitamina + minerały 20 tabletek musujących

Novativ Multiwitamina + minerały 20 tabletek musujących - to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowo-marakujowym. Bez dodatku cukrów.

idź do sklepu
Supradyn Energia smak owocowy 15 tabletek musujących

Supradyn Energia smak owocowy 15 tabletek musujących

Supradyn Energia smak owocowy 15 tabletek musujących - to suplement diety w postaci wygodnych do stosowania tabletek musujących o smaku owocowym. Multiwitamina przeznaczona jest dla aktywnych osób dorosłych, w szczególności w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego.

idź do sklepu
Novativ Kids Multivitaminka dla dzieci 20 tabletek musujących

Novativ Kids Multivitaminka dla dzieci 20 tabletek musujących

Novativ Kids Multivitaminka dla dzieci 20 tabletek musujących - to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowym.

idź do sklepu
Novativ calcium + kwercetyna smak cytrynowy 20 tabletek musujących

Novativ calcium + kwercetyna smak cytrynowy 20 tabletek musujących

Novativ calcium + kwercetyna smak cytrynowy 20 tabletek musujących - suplement diety w postaciu tabletek musujących. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

idź do sklepu
Mucofortin 0, 6g 10 tabletek musujących

Mucofortin 0, 6g 10 tabletek musujących

Mucofortin 0, 6g 10 tabletek musujących, Ułatwia odkrztuszanie ,Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych

idź do sklepu
Solpadeine Max  16 tabletek musujących

Solpadeine Max 16 tabletek musujących

Solpadeine Max to lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, który zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol i kodeina odpowiadają za efekt przeciwbólowy.

idź do sklepu
Aspirin Cardio  28 tabletek

Aspirin Cardio 28 tabletek

Aspirin Cardio to lek podawany w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Lek zawiera kwas acetylosalicylowy, który długotrwale stosowany w małych dawkach hamuje zlepianie płytek krwi.

idź do sklepu
Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej  20 tabletek

Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej 20 tabletek

Innowacyjna Aspirin® Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive®. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. Dzięki temu Aspirin® Pro szybciej¹ zwalcza gorączkę oraz różnego rodzaju bóle m.in. ból głowy , ból zębów, bóle pleców a także bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Aspirin 500 mg 100 tabletek

Aspirin 500 mg 100 tabletek

Wskazania: Aspirin® 500 mg to lek w postaci tabletek zawierający kwas acetylosalicylowy Acidum acetylsalicylicum Związek ten działa przeciwbólowo przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo Wskazaniem do stosowania produktu leczniczego w tabletkach są bóle o małym bądź umiarkowanym nasileniu w tym ból głowy i ból mięśni oraz gorączka Lek Aspirin® jest odpowiedni dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia  Każda tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego popularnie nazywanego aspiryną Zali

idź do sklepu
Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

idź do sklepu
Ultrapiryna Fast C 500 mg + 250 mg, 10 tabletek musujących

Ultrapiryna Fast C 500 mg + 250 mg, 10 tabletek musujących

Ultrapiryna Fast C 500 mg + 250 mg, 10 tabletek musujących - wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.

idź do sklepu
Polopiryna C 18 tabletek musujących

Polopiryna C 18 tabletek musujących

Polopiryna C 18 tabletek musujących - jest lekiem złożonym z kwasu acetylosalicylowego i kwasu askorbowego (witaminy C). Kwas acetylosalicylowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu