Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.
Jak działa Aspirin®? Substancją czynną Aspirin® jest kwas acetylosalicylowy. Mechanizm działania kwasu acetylosalicylowego jest szeroko udokumentowany i opisany w dostępnej literaturze. Kwas acetylosalicylowy hamuje produkcję niektórych substancji w ludzkim organizmie (znanych jako prostaglandyny) pośredniczących w powstawaniu bólu, gorączki i stanów zapalnych, które mogą towarzyszyć urazom. Dzięki temu łagodzi ból, obniża gorączkę i leczy stany zapalne. Czy Aspirin® jest dobrze tolerowana? Każdy lek,
Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i lub umiarkowanym nasileniu Skład: 1 tabletka Aspirin zawiera: 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbinowego Dawkowanie: Jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin
Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.
Novativ Multiwitamina + minerały 20 tabletek musujących - to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowo-marakujowym. Bez dodatku cukrów.
Supradyn Energia smak owocowy 15 tabletek musujących - to suplement diety w postaci wygodnych do stosowania tabletek musujących o smaku owocowym. Multiwitamina przeznaczona jest dla aktywnych osób dorosłych, w szczególności w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego.
Novativ Kids Multivitaminka dla dzieci 20 tabletek musujących - to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowym.
Novativ calcium + kwercetyna smak cytrynowy 20 tabletek musujących - suplement diety w postaciu tabletek musujących. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Mucofortin 0, 6g 10 tabletek musujących, Ułatwia odkrztuszanie ,Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych
Solpadeine Max to lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, który zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol i kodeina odpowiadają za efekt przeciwbólowy.
Aspirin Cardio to lek podawany w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Lek zawiera kwas acetylosalicylowy, który długotrwale stosowany w małych dawkach hamuje zlepianie płytek krwi.
Innowacyjna Aspirin® Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive®. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. Dzięki temu Aspirin® Pro szybciej¹ zwalcza gorączkę oraz różnego rodzaju bóle m.in. ból głowy , ból zębów, bóle pleców a także bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.
Wskazania: Aspirin® 500 mg to lek w postaci tabletek zawierający kwas acetylosalicylowy Acidum acetylsalicylicum Związek ten działa przeciwbólowo przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo Wskazaniem do stosowania produktu leczniczego w tabletkach są bóle o małym bądź umiarkowanym nasileniu w tym ból głowy i ból mięśni oraz gorączka Lek Aspirin® jest odpowiedni dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia Każda tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego popularnie nazywanego aspiryną Zali
Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Ultrapiryna Fast C 500 mg + 250 mg, 10 tabletek musujących - wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.
Polopiryna C 18 tabletek musujących - jest lekiem złożonym z kwasu acetylosalicylowego i kwasu askorbowego (witaminy C). Kwas acetylosalicylowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.