Polopiryna C 18 tabletek musujących - jest lekiem złożonym z kwasu acetylosalicylowego i kwasu askorbowego (witaminy C). Kwas acetylosalicylowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.
Novativ Multiwitamina + minerały 20 tabletek musujących - to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowo-marakujowym. Bez dodatku cukrów.
Supradyn Energia smak owocowy 15 tabletek musujących - to suplement diety w postaci wygodnych do stosowania tabletek musujących o smaku owocowym. Multiwitamina przeznaczona jest dla aktywnych osób dorosłych, w szczególności w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego.
Novativ Kids Multivitaminka dla dzieci 20 tabletek musujących - to suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowym.
Novativ calcium + kwercetyna smak cytrynowy 20 tabletek musujących - suplement diety w postaciu tabletek musujących. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Wskazania: Polopiryna Max to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym do stosowania w bólu różnego pochodzenia ból głowy ból zębów ból mięśniowy ból stawów gorączce reumatyzmie Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 500 1000 mg Dawkę można powtórzyć 2 3 razy na dobę Nie stosować więcej niż 3 g czyli 6 tabletek
Wskazania: Polopiryna Max to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym do stosowania w bólu różnego pochodzenia ból głowy ból zębów ból mięśniowy ból stawów gorączce reumatyzmie Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 500 1000 mg Dawkę można powtórzyć 2 3 razy na dobę Nie stosować więcej niż 3 g czyli 6 tabletek
Mucofortin 0, 6g 10 tabletek musujących, Ułatwia odkrztuszanie ,Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych
Solpadeine Max to lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, który zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol i kodeina odpowiadają za efekt przeciwbólowy.
Ultrapiryna Fast C 500 mg + 250 mg, 10 tabletek musujących - wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.
Activlab Pharma ElectroVit dla diabetyków smak cytrynowy 20 tabletek musujących - to suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Może stanowić codzienne uzupełnienie diety w składniki aktywne ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Formuła bez cukru jest odpowiednia dla osób, które muszą kontrolować poziom węglowodanów w codziennym jadłospisie np. osób z cukrzycą.
Polopiryna S to lek w formie tabletek przeznaczony do zwalczania objawów towarzyszących grypie i przeziębieniom oraz bólów o lekkim i średnim nasileniu (bóle głowy, bóle zębów, bóle menstruacyjne, bóle stawów).
Novativ Magnez + witamina B6 20 tabletek musujących- na wsparcie układu nerwowego i funkcjonowania mięśni.
Plusssz Active 100% Energy Complex to suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku owocowym, dla dorosłych. Preparat zawiera składniki pochodzenia naturalnego takie jak bakopa, guarana, yerba mate
Zdrovit Magnum forte cytrynian 20 tabletek musujących - zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz biorą udział w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.