Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

idź do sklepu
Aspirin Musująca (UltraFast)  0,5g 12 tabletek musujących

Aspirin Musująca (UltraFast) 0,5g 12 tabletek musujących

1. CO TO JEST LEK ASPIRIN I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Aspirin zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Wskazania do stosowania: - bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu, - gorączka. 2. INFORMACJE WAŻNE PRZED ZASTOSOWANIEM LEKU ASPIRIN Kiedy nie stosować leku Aspirin - jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub którykolwiek z pozostałych składników leku Aspirin,

idź do sklepu
Aspirin 10 tabletek

Aspirin 10 tabletek

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.

idź do sklepu
Aspirin C  20 tabletek musujących

Aspirin C 20 tabletek musujących

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Aspirin Cardio  28 tabletek

Aspirin Cardio 28 tabletek

Aspirin Cardio to lek podawany w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Lek zawiera kwas acetylosalicylowy, który długotrwale stosowany w małych dawkach hamuje zlepianie płytek krwi.

idź do sklepu
Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej  20 tabletek

Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej 20 tabletek

Innowacyjna Aspirin® Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive®. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. Dzięki temu Aspirin® Pro szybciej¹ zwalcza gorączkę oraz różnego rodzaju bóle m.in. ból głowy , ból zębów, bóle pleców a także bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Aspirin 500 mg 100 tabletek

Aspirin 500 mg 100 tabletek

Wskazania: Aspirin® 500 mg to lek w postaci tabletek zawierający kwas acetylosalicylowy Acidum acetylsalicylicum Związek ten działa przeciwbólowo przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo Wskazaniem do stosowania produktu leczniczego w tabletkach są bóle o małym bądź umiarkowanym nasileniu w tym ból głowy i ból mięśni oraz gorączka Lek Aspirin® jest odpowiedni dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia  Każda tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego popularnie nazywanego aspiryną Zali

idź do sklepu

Aspirin C tabletki musujące 20 sztuk

Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i lub umiarkowanym nasileniu Skład: 1 tabletka Aspirin zawiera: 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbinowego Dawkowanie: Jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin

idź do sklepu

Acetylocysteinum Flegamina 600mg 10 tabletek musujących

Wskazania: Acetylcysteinum Flegamina to lek mukolityczny  czyli rozrzedzający śluz a przez to ułatwiający odkrztuszanie wydzieliny zalegającej w drogach oddechowych Lek ma postać tabletek musujących i można go stosować u dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 14 lat Skład: 1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny Dawkowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 14 lat: 1 tabletka musująca raz na dobę

idź do sklepu
Aspirin C  10 tabletki musujące

Aspirin C 10 tabletki musujące

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Wskazania: ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny. Właściwości: Nowa ASPIRIN® PRO oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive®. Dzięki tej rewolucyjnej techno

idź do sklepu
Aspirin Cardio 0,1g tabletki 30 sztuk

Aspirin Cardio 0,1g tabletki 30 sztuk

Wskazania: Aspirin Cardio jest lekiem który zawiera kwas acetylosalicylowy Podawany w małych dawkach hamuje agregację zlepianie płytek krwi działa przeciwzakrzepowo Skład: kwas acetylosalicylowy Dawkowanie: 1 tabletka  dziennie

idź do sklepu
Aspirin Cardio 0,1g tabletki 56 sztuk

Aspirin Cardio 0,1g tabletki 56 sztuk

Wskazania: Aspirin Cardio jest lekiem który zawiera kwas acetylosalicylowy Podawany w małych dawkach hamuje agregację zlepianie płytek krwi działa przeciwzakrzepowo Skład: kwas acetylosalicylowy Dawkowanie: 1 tabletka  dziennie

idź do sklepu
Bi-es Barbie musująca kula do kąpieli Pineapple kartonik

Bi-es Barbie musująca kula do kąpieli Pineapple kartonik

Bi-es Barbie musująca kula do kąpieli Pineapple kartonik  Zamień zwykłą kąpiel swojego dziecka w kolorową i musującą zabawę Musująca kula do kąpieli barwi wodę na intensywny kolor, zamieniając kąpiel w relaksującą i pachnącą zabawę. Kula z serii Barbie barwi wodę na kolor żółty i nadaje jej przyjemny ananasowy zapach.

idź do sklepu
Aspirin tabl. 0,5 g 10 tabl. (karton)

Aspirin tabl. 0,5 g 10 tabl. (karton)

Wskazania: bóle o małym i umiarkowanym nasileniu, gorączka. Dawkowanie: Dorośli – jednorazowo 1-2 tabletek. Młodzież w wieku powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza – jednorazowo 1 tabletkę. Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo. Szczegółowe informacje dotyczące dawkowania w ulotce dołączonej do opakowania. Działanie: • przeciwzapalne • przeciwgorączkowe • przeciwbólowe

idź do sklepu
Olimp Calcium 20 tabletek musujących

Olimp Calcium 20 tabletek musujących

Wskazania: Suplement diety Olimp Labs® Calcium pozwala na uzupełnienie codziennej diety osób dorosłych a w szczególności osób o większym zapotrzebowaniu na wapń Dzięki rozpuszczalnej formie tabletek musujących preparat jest łatwy do połknięcia oraz pozwala na szybkie działanie w organizmie Wapno o smaku cytrynowym Składniki: 1 tabletka musująca zawiera: wapń 240 mg 30 Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki musujące dziennie

idź do sklepu