Aspirin Cardio 0,1g tabletki 30 sztuk

Aspirin Cardio 0,1g tabletki 30 sztuk

Wskazania: Aspirin Cardio jest lekiem który zawiera kwas acetylosalicylowy Podawany w małych dawkach hamuje agregację zlepianie płytek krwi działa przeciwzakrzepowo Skład: kwas acetylosalicylowy Dawkowanie: 1 tabletka  dziennie

idź do sklepu
Aspirin Cardio 0,1g tabletki 56 sztuk

Aspirin Cardio 0,1g tabletki 56 sztuk

Wskazania: Aspirin Cardio jest lekiem który zawiera kwas acetylosalicylowy Podawany w małych dawkach hamuje agregację zlepianie płytek krwi działa przeciwzakrzepowo Skład: kwas acetylosalicylowy Dawkowanie: 1 tabletka  dziennie

idź do sklepu
Aspirin Cardio  28 tabletek

Aspirin Cardio 28 tabletek

Aspirin Cardio to lek podawany w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Lek zawiera kwas acetylosalicylowy, który długotrwale stosowany w małych dawkach hamuje zlepianie płytek krwi.

idź do sklepu

Aspirin C tabletki musujące 20 sztuk

Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i lub umiarkowanym nasileniu Skład: 1 tabletka Aspirin zawiera: 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbinowego Dawkowanie: Jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin

idź do sklepu
Aspirin C  10 tabletki musujące

Aspirin C 10 tabletki musujące

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu

Proliver Cardio tabletki 30 sztuk

Wskazania: Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację Skład: L asparaginian L ornityny cholina wyciąg z liści karczocha wyciąg z korzenia cykorii Dawkowanie: 1 2 tabletki 3 razy dziennie

idź do sklepu
Aspirin C  20 tabletek musujących

Aspirin C 20 tabletek musujących

Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
AVIZOR enzyme 2x10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme 2x10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme tabletki, ZESTAW 2x10 sztuk w opakowaniu.  tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 2x10 sztuk tabletek, razem 20 sztuk tabletek odbiałczających   data przydatności:  2022-11 aktualizacja: 2020-03  

idź do sklepu
AVIZOR enzyme 10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme 10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme tabletki, 10 sztuk w opakowaniu.  tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 10 sztuk tabletek odbiałczających   data ważności: 2022-01 aktualizacja: 2020-03  

idź do sklepu
Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej  20 tabletek

Aspirin Pro lek na ból i gorączkę działający szybciej 20 tabletek

Innowacyjna Aspirin® Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive®. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. Dzięki temu Aspirin® Pro szybciej¹ zwalcza gorączkę oraz różnego rodzaju bóle m.in. ból głowy , ból zębów, bóle pleców a także bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Aspirin 10 tabletek

Aspirin 10 tabletek

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca 12 tabletek

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

idź do sklepu
Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Wskazania: ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny. Właściwości: Nowa ASPIRIN® PRO oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive®. Dzięki tej rewolucyjnej techno

idź do sklepu
Finish Ultimate tabletki do zmywarek 20 sztuk Lemon

Finish Ultimate tabletki do zmywarek 20 sztuk Lemon

Finish Ultimate tabletki do zmywarek 20 sztuk Lemon USUWA TRUDNE ORAZ ZASCHNIĘTE ZABRUDZENIA NAWET PO 24H CHRONI NACZYNIA I DELIKATNE SREBRO ZAPEWNIA DIAMENTOWY POŁYSK DZIAŁA W NISKICH TEMPERATURACH

idź do sklepu
Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących

Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.

idź do sklepu

Procto-Hemolan tabletki 20 sztuk

Wskazania: Preparat stosowany w leczeniu objawowym w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu Skład: diosmina Dawkowanie: 3 tabletki na dobę przez 4 dni a następnie 2 tabletki na dobę przez kolejny 3 dni

idź do sklepu