Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych - lek łączący dwie substancje czynne: paracetamol i ibuprofen, które wspólnie skutecznie łagodzą ból i gorączkę. Dzięki unikalnemu połączeniu działania paracetamolu i ibuprofenu, produkt zapewnia kompleksowe działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Excedrin Duo jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania u osób dorosłych powyżej 18 roku życia, zwłaszcza w przypadkach, gdy sam ibuprofen lub paracetamol są niewystarczające.
Voltaren Forte 140 mg plastry lecznicze przeciwbólowe i przeciwzapalne 5 sztuk - plastery samoprzylepne o wymiarach 10x14 cm, które zawierają diklofenak w postaci 140 mg diklofenaku sodowego. Diklofenak należy do grupy leków znanych, jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
Voltaren Sport 11,6 mg/g żel 50 g - to produkt leczniczy w postaci żelu o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym. Przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe i dzieci powyżej 14 roku życia.
Theraflu MAX GRIP Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C): paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne, udrożnia przewody nosowe i zatoki ułatwiając oddychanie. Theraflu MAX GRIP jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, ból