THERAFLU MAX GRIP X 10 TOREBEK

THERAFLU MAX GRIP X 10 TOREBEK

Theraflu MAX GRIP
Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C):

paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy
fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne, udrożnia przewody nosowe i zatoki ułatwiając oddychanie.

Theraflu MAX GRIP jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, bólu głowy, bólu gardła, niedrożności przewodów nosowych i zatok przebiegającej z bólem.
Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.
Stosowanie
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, farmaceuty, lub pielęgniarki. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.
Stosowanie u dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat: Jedna saszetka w razie konieczności co 4 do 6 godzin.
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie.
Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.
Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.
Nie przekraczać zalecanego dawkowania.
Bez zalecenia lekarza leku nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni.
Nie podawać leku dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Zastosowanie większej niż zalecana dawki leku Theraflu MAX GRIP
W przypadku zażycia więcej niż 4 saszetek leku w ciągu 24 godzin należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza, nawet jeżeli nie występują żadne objawy niepożądane, ze względu na ryzyko wystąpienia opóźnionego, ciężkiego uszkodzenia wątroby.
Pominięcie zastosowania leku Theraflu MAX GRIP
Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.
Przeciwwskazania
Kiedy nie stosować leku Theraflu MAX GRIP:

jeśli pacjent ma uczulenie na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienionych w punkcie 6).
u osób przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (IMAO) ani w ciągu 14 dni od zakończenia leczenia takimi lekami,
u osób przyjmujących zydowudynę,
u osób, u których stwierdzono chorobę alkoholową, jaskrę zamykającego się kąta, niewydolność wątroby, ciężką niewydolność nerek, nadczynność tarczycy, cukrzycę, choroby układu krążenia, w tym choroby serca, nadciśnienie tętnicze, guz chromochłonny nadnerczy,
u osób przyjmujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne,
u osób przyjmujących leki blokujące receptory beta-adrenergiczne.

Nie podawać leku dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Skład
Substancjami czynnymi leku są:

paracetamol,
kwas askorbowy (witamina C)
chlorowodorek

Każda saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 70 mg kwasu askorbowego i 10 mg chlorowodorku fenylefryny.
Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas winowy, sodu cytrynian, aspartam, aromat mentolu i owoców leśnych Berry Fruits Flavorburst (zawiera 4-(parahydroksyfenyl)-2-butanon, kwas octowy,wanilina, 1-mentol, d-limonen, aromat kwiatu bzu czarnego, olejek eteryczny bukko, sacharoza, maltodekstryna, skrobia modyfikowana E1450, olej słonecznikowy), barwnik Euroblend Blackcurrant (zawiera karmoizynę E122, zieleń S E142, żółcień pomarańczowa E110, chlorek sodu, siarczan sodu, substancje lotne)
Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 

idź do sklepu
Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek - to lek wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia oraz grypy.

idź do sklepu
Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Wskazania: Theraflu Total Grip  8211; produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałek leczenia objawów przeziębienia dreszczy oraz grypy  Lek Theraflu Total Grip zawiera trzy substancje czynne które działają przeciwbólowo przeciwgorączkowo zmniejszają obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz rozrzedzają wydzielinę i zmniejszają nasilenie mokrego kaszlu Skład: Substancje czynne leku to: paracetamol chlorowodorek fenylefryny oraz gwajafenezyna 1 kapsułka zawiera 500 mg paracetamolu 6 1 mg chloro

idź do sklepu
Theraflu Zatoki  14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok, takich jak bóle głowy, niedrożność nosa i zatok.

idź do sklepu

Theraflu ExtraGrip saszetki 14 sztuk

Wskazania: Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia  Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: gorączka dreszcze bóle mięśni bóle kostno stawowe bóle głowy obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa nadmierna wydzielina z nosa kichanie Skład: 1 saszetka : paracetamol 650 mg chlorowodorek fenylefryny 10 mg maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zaw

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP  14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP to lek stosowany przy objawach grypy i przeziębienia. Lek działa wielokierunkowo, ponieważ zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, natomiast feniramina łagodzi kichanie, świąd błony śluzowej nosa i zatok.

idź do sklepu
Theraflu Total Grip 16 kaps.

Theraflu Total Grip 16 kaps.

1. Co to jest lek Theraflu Total Grip i w jakim celu się go stosuje Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle, gorączkę, uczucie zatkanego nosa (zablokowany nos) oraz mokry kaszel. Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowania tylko u osób dorosłych, osób w podeszłym wieku oraz u młodzieży w wieku 16 lat i starszej. Lek Theraflu Total Grip należy przyjmować TYLKO wtedy, gdy występują WSZY

idź do sklepu

Theraflu Zatoki proszek do sporządzenia roztworu doustnego 14 saszetek

Wskazania: Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok takich jak bóle głowy niedrożność nosa i zatok Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej Skład: 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu 10 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1

idź do sklepu
Bądź optymistą Eko fix, 25 torebek

Bądź optymistą Eko fix, 25 torebek

Bądź optymistą, fix 25 torebek. Zawiera m.in.: przytulię, przetacznik, ostrożeń, dziurawiec, melisę.

idź do sklepu
Wierzbownica ziele Eko, fix 25 torebek

Wierzbownica ziele Eko, fix 25 torebek

Wierzbownica drobnokwiatowa ziele Eko, fix 25 torebek

idź do sklepu
Głóg owoc Eko fix, 20 torebek SERCE

Głóg owoc Eko fix, 20 torebek SERCE

Głóg owoc Eko, fix 25 torebek. Herbatka ekologiczna.

idź do sklepu
Koper włoski owoc Eko fix, 25 torebek

Koper włoski owoc Eko fix, 25 torebek

Koper włoski owoc Eko 25 torebek. Herbatka ekologiczna.

idź do sklepu
Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Wskazania: Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 saszetka co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć maksymalnie zawartość 3 saszetek. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować dou

idź do sklepu
GRIP-TRAINER Trenery dłoni

GRIP-TRAINER Trenery dłoni

Trenery dłoni do rehabilitacji - Model GRIP-TRAINER - MEDI - ortezka.pl - Meta-Med Poznań

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Postać Proszek Opakowanie 14 saszetek Skład 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10, żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan Działanie Wieloskładnikowy preparat zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fen

idź do sklepu
Theraflu Extragrip 14 saszetek

Theraflu Extragrip 14 saszetek

Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można

idź do sklepu