Theraflu ExtraGrip saszetki 14 sztuk

Wskazania: Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia  Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: gorączka dreszcze bóle mięśni bóle kostno stawowe bóle głowy obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa nadmierna wydzielina z nosa kichanie Skład: 1 saszetka : paracetamol 650 mg chlorowodorek fenylefryny 10 mg maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4 6 godzinach W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP  14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP to lek stosowany przy objawach grypy i przeziębienia. Lek działa wielokierunkowo, ponieważ zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, natomiast feniramina łagodzi kichanie, świąd błony śluzowej nosa i zatok.

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Postać Proszek Opakowanie 14 saszetek Skład 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10, żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan Działanie Wieloskładnikowy preparat zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fen

idź do sklepu
Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Wskazania: Theraflu Total Grip  8211; produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałek leczenia objawów przeziębienia dreszczy oraz grypy  Lek Theraflu Total Grip zawiera trzy substancje czynne które działają przeciwbólowo przeciwgorączkowo zmniejszają obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz rozrzedzają wydzielinę i zmniejszają nasilenie mokrego kaszlu Skład: Substancje czynne leku to: paracetamol chlorowodorek fenylefryny oraz gwajafenezyna 1 kapsułka zawiera 500 mg paracetamolu 6 1 mg chloro

idź do sklepu

Theraflu Zatoki proszek do sporządzenia roztworu doustnego 14 saszetek

Wskazania: Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok takich jak bóle głowy niedrożność nosa i zatok Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej Skład: 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu 10 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1

idź do sklepu
Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek - to lek wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia oraz grypy.

idź do sklepu
Theraflu Zatoki  14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok, takich jak bóle głowy, niedrożność nosa i zatok.

idź do sklepu
Betargin saszetki 20 sztuk po 10 ml

Betargin saszetki 20 sztuk po 10 ml

Betargin saszetki 20 sztuk po 10 ml - przeznaczony dla osób dorosłych do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w betainę i argininę.

idź do sklepu
Theraflu Extragrip 14 saszetek

Theraflu Extragrip 14 saszetek

Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można

idź do sklepu
Naturell Lactifer saszetki 15 sztuk

Naturell Lactifer saszetki 15 sztuk

Naturell Lactifer saszetki 15 sztuk - to suplement diety wspomagający odporność i przyswajanie żelaza przez organizm.

idź do sklepu
IRIGASIN JUNIOR saszetki zestaw uzupełniający 30 sztuk

IRIGASIN JUNIOR saszetki zestaw uzupełniający 30 sztuk

IRIGASIN JUNIOR saszetki zestaw uzupełniający 30 sztuk - to wyrób medyczny adresowany do dzieci powyżej 4. roku życia, który umożliwia przygotowanie zarówno roztworu izotonicznego, jak i hipertonicznego do płukania nosa i zatok, w zależności od potrzeb pacjenta.

idź do sklepu

Gripex HotActiv Max saszetki 12 sztuk

Gripex HotActiv Max saszetki 12 sztuk Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy: gorączki bólu głowy gardła bólów mięśniowych i kostno stawowych oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu grypie zapaleniu zatok przynosowych alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa Skład: chlorowodorek fenylefryny paracetamol 1000mg witamina C Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 4 saszetki na dobę

idź do sklepu

Atoxil Enterosorbent 2g saszetki 10 sztuk

Wskazania: ATOXIL to sorbent jelitowy najnowszej IV generacji Prawdziwe osiągnięcie naukowcóww dziedzinie pochłaniania i usuwania toksyn z organizmu ATOXIL wchłania wirusy i bakterie chorobotwórcze które wywołują biegunkę oraz infekcje jelitowe ATOXIL usuwa również białkowe pozostałości stanu zapalnego alergeny a także produkty zaburzeń metabolicznych Skład: Składnik 1 saszetka 2 saszetki 3 saszetki Krzem 1 g 2 g 3 g w przeliczeniu na dwutlenek krzemu: 1 saszetka: 2 g; 2 saszetki: 4 g; 3

idź do sklepu
Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Wskazania: Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 saszetka co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć maksymalnie zawartość 3 saszetek. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować dou

idź do sklepu
THERAFLU MAX GRIP X 10 TOREBEK

THERAFLU MAX GRIP X 10 TOREBEK

Theraflu MAX GRIP Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C): paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne, udrożnia przewody nosowe i zatoki ułatwiając oddychanie. Theraflu MAX GRIP jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, ból

idź do sklepu

Gripex HotActiv saszetki 12 sztuk

Wskazania:   Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy: gorączki bólu głowy gardła bólów mięśniowych i kostno stawowych oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu grypie zapaleniu zatok przynosowych alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa Skład: chlorowodorek fenylefryny paracetamol 1000mg witamina C Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 4 saszetki na dobę

idź do sklepu