Theraflu Zatoki  14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok, takich jak bóle głowy, niedrożność nosa i zatok.

idź do sklepu
Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Wskazania: Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 saszetka co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć maksymalnie zawartość 3 saszetek. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować dou

idź do sklepu

Theraflu Zatoki proszek do sporządzenia roztworu doustnego 14 saszetek

Wskazania: Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok takich jak bóle głowy niedrożność nosa i zatok Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej Skład: 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu 10 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP  14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP to lek stosowany przy objawach grypy i przeziębienia. Lek działa wielokierunkowo, ponieważ zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, natomiast feniramina łagodzi kichanie, świąd błony śluzowej nosa i zatok.

idź do sklepu
Gripex Hot ZATOKI  12 saszetek

Gripex Hot ZATOKI 12 saszetek

Gripex Hot Zatoki to lek wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu podczas przeziębienia, grypy czy stanów grypopodobnych a także w zapaleniu zatok obocznych nosa.

idź do sklepu
Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek - to lek wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia oraz grypy.

idź do sklepu
Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Wskazania: Theraflu Total Grip  8211; produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałek leczenia objawów przeziębienia dreszczy oraz grypy  Lek Theraflu Total Grip zawiera trzy substancje czynne które działają przeciwbólowo przeciwgorączkowo zmniejszają obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz rozrzedzają wydzielinę i zmniejszają nasilenie mokrego kaszlu Skład: Substancje czynne leku to: paracetamol chlorowodorek fenylefryny oraz gwajafenezyna 1 kapsułka zawiera 500 mg paracetamolu 6 1 mg chloro

idź do sklepu

Theraflu ExtraGrip saszetki 14 sztuk

Wskazania: Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia  Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: gorączka dreszcze bóle mięśni bóle kostno stawowe bóle głowy obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa nadmierna wydzielina z nosa kichanie Skład: 1 saszetka : paracetamol 650 mg chlorowodorek fenylefryny 10 mg maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zaw

idź do sklepu
Acatar Zatoki 12 tabletek

Acatar Zatoki 12 tabletek

Acatar Zatoki to produkt leczniczy w postaci tabletek stosowany w zwalczaniu objawów takich jak ból i niedrożność zatok, katar, ból głowy.

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Postać Proszek Opakowanie 14 saszetek Skład 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10, żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan Działanie Wieloskładnikowy preparat zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fen

idź do sklepu
Ibuprom Zatoki  12 tabletek

Ibuprom Zatoki 12 tabletek

Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok.

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu
Ibuprom Zatoki  24 tabletek

Ibuprom Zatoki 24 tabletek

Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów towarzyszących zapaleniu zatok będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa.

idź do sklepu
Nurofen Zatoki 24 tabletki

Nurofen Zatoki 24 tabletki

Nurofen zatoki to lek w postaci tabletek stosowany w celu zwalczania objawów towarzyszących niedrożności nosa i zatok, takich jak ból głowa czy gorączka.

idź do sklepu
Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu
Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu