Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek - to lek wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia oraz grypy.
1. Co to jest lek Theraflu Total Grip i w jakim celu się go stosuje Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle, gorączkę, uczucie zatkanego nosa (zablokowany nos) oraz mokry kaszel. Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowania tylko u osób dorosłych, osób w podeszłym wieku oraz u młodzieży w wieku 16 lat i starszej. Lek Theraflu Total Grip należy przyjmować TYLKO wtedy, gdy występują WSZY
Wskazania: Theraflu Total Grip 8211; produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałek leczenia objawów przeziębienia dreszczy oraz grypy Lek Theraflu Total Grip zawiera trzy substancje czynne które działają przeciwbólowo przeciwgorączkowo zmniejszają obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz rozrzedzają wydzielinę i zmniejszają nasilenie mokrego kaszlu Skład: Substancje czynne leku to: paracetamol chlorowodorek fenylefryny oraz gwajafenezyna 1 kapsułka zawiera 500 mg paracetamolu 6 1 mg chloro
Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok, takich jak bóle głowy, niedrożność nosa i zatok.
Doppelherz Aktiv Na Oczy Total 30 kapsułek - zawiera składniki, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia (cynk, ryboflawina, witamina A, kwas dokozaheksaenowy DHA). Jednocześnie składniki preparatu posiadają właściwości antyoksydacyjne, chroniące komórki przed działaniem wolnych rodników (cynk, miedź, ryboflawina, selen, witamina C, witamina E).
Wskazania: Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: gorączka dreszcze bóle mięśni bóle kostno stawowe bóle głowy obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa nadmierna wydzielina z nosa kichanie Skład: 1 saszetka : paracetamol 650 mg chlorowodorek fenylefryny 10 mg maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zaw
Theraflu ExtraGRIP to lek stosowany przy objawach grypy i przeziębienia. Lek działa wielokierunkowo, ponieważ zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, natomiast feniramina łagodzi kichanie, świąd błony śluzowej nosa i zatok.
Theraflu MAX GRIP Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C): paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne, udrożnia przewody nosowe i zatoki ułatwiając oddychanie. Theraflu MAX GRIP jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, ból
Płukanka dentystyczna WOOM TOTAL+ stworzona do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. WOOM TOTAL+ to płyn do płukania ust, który chroni przed próchnicą, zapaleniem dziąseł, kamieniem nazębnym oraz redukuje nieprzyjemny zapach z ust. Płyn WOOM TOTAL+ przeznaczony do codziennego stosowania doskonale uzupełnia szczotkowanie zębów.
MioHashin, Mio 60 kapsułek + Hashin 30 kapsułek - łączy w sobie dwa rodzaje kapsułek do jednoczesnego stosowania. Każde opakowanie preparatu zawiera:30 kapsułek Hashin o wysokiej zawartości witaminy D, tiaminy i selenu, które wzbogacono dodatkowo niezwykle cenne ekstrakty roślinne pozyskane z różeńca górskiego, boswelii i bakopy drobnolistnej.
EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich - suplement diety przeznaczony dla kobiet. Formuła w dwóch postaciach: kapsułek twardych i kapsułek miękkich do jednoczesnego stosowania łączy precyzyjnie dobrane składniki w trosce o zdrowie kobiet, zwłaszcza podczas miesiączki.
Profesjonalna kremowa maska z gliceryną Matrix Total Results Pro Backbar Total Treat Deep Cream Mask to doskonały zabieg odżywczy do zastosowania tuż po farbowaniu, który pozostawia uczucie nawilżenia i miękkości włosów.Pojemność 500ml
Vileda pokrowiec na deskę Total Reflect Pokrowiec Total Reflect posiada 100% warstwę metaliczną, całkowicie odbijającą parę Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską, ponadto ułatwia i przyspiesza prasowanie. Już jednostronne prasowanie pozwala na uzyskanie satysfakcjonującego efektu. Pokrowiec posiada System Quick FIX, który zapewnia świetne dopasowanie pokrowca do deski, dzięki elastycznym narożnikom oraz klipsowi ściągającemu. Pokrowiec Total Reflect jest uniwersalny i pasuje do d
Prenatal Uno 30 kapsułek + DHA 30 kapsułek - suplement diety opracowany specjalnie z myślą o kobietach w okresie przygotowania do ciąży oraz będących w I trymestrze ciąży.
Wskazania: Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok takich jak bóle głowy niedrożność nosa i zatok Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej Skład: 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu 10 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1
WOOM TOTAL+ to wzmacniająca pasta do zębów zapewniająca kompleksową pielęgnację całej jamy ustnej. Pasta do zębów WOOM TOTAL+ zawiera fluor oraz hydroksyapatyt, dzięki czemu wzmacnia zęby oraz zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą, kamieniem nazębnym, nadwrażliwością zębową czy zapaleniem dziąseł i nieświeżym oddechem.