Theraflu ExtraGRIP  14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP to lek stosowany przy objawach grypy i przeziębienia. Lek działa wielokierunkowo, ponieważ zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, natomiast feniramina łagodzi kichanie, świąd błony śluzowej nosa i zatok.

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Theraflu ExtraGRIP saszetki x 14 szt.

Postać Proszek Opakowanie 14 saszetek Skład 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10, żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan Działanie Wieloskładnikowy preparat zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fen

idź do sklepu
Theraflu Extragrip 14 saszetek

Theraflu Extragrip 14 saszetek

Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można

idź do sklepu
Theraflu Zatoki  14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok, takich jak bóle głowy, niedrożność nosa i zatok.

idź do sklepu

Theraflu ExtraGrip saszetki 14 sztuk

Wskazania: Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia  Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: gorączka dreszcze bóle mięśni bóle kostno stawowe bóle głowy obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa nadmierna wydzielina z nosa kichanie Skład: 1 saszetka : paracetamol 650 mg chlorowodorek fenylefryny 10 mg maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zaw

idź do sklepu

Theraflu Zatoki proszek do sporządzenia roztworu doustnego 14 saszetek

Wskazania: Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok takich jak bóle głowy niedrożność nosa i zatok Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej Skład: 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu 10 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1

idź do sklepu
Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek

Theraflu Total Grip 500 mg + 6,1 mg + 100 mg 16 kapsułek - to lek wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia oraz grypy.

idź do sklepu
Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Wskazania: Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 saszetka co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć maksymalnie zawartość 3 saszetek. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować dou

idź do sklepu
Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Theraflu Total Grip kapsułki 16 sztuk

Wskazania: Theraflu Total Grip  8211; produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałek leczenia objawów przeziębienia dreszczy oraz grypy  Lek Theraflu Total Grip zawiera trzy substancje czynne które działają przeciwbólowo przeciwgorączkowo zmniejszają obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz rozrzedzają wydzielinę i zmniejszają nasilenie mokrego kaszlu Skład: Substancje czynne leku to: paracetamol chlorowodorek fenylefryny oraz gwajafenezyna 1 kapsułka zawiera 500 mg paracetamolu 6 1 mg chloro

idź do sklepu
Intesta Max  30 saszetek

Intesta Max 30 saszetek

Intesta Max 30 saszetek - granulat wspomagający w chorobach jelit.

idź do sklepu
ProctoLact-M 2 g x 10 saszetek

ProctoLact-M 2 g x 10 saszetek

ProctoLact-M 2 g x 10 saszetek - formuła łączy w składzie 2 cenne szczepy baterii z rodzaju Lactobacillus z błonnikiem pokarmowym i witaminą C.

idź do sklepu
UroLact 10 saszetek x 2 g

UroLact 10 saszetek x 2 g

UroLact 10 saszetek x 2 g - doustny probiotyk urologiczny.

idź do sklepu
HelicoFood - 10 saszetek

HelicoFood - 10 saszetek

HelicoFood - 10 saszetek, to produkt z kategorii żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w chorobie wrzodowej żołądka oraz zakażeniu bakterią Helicobacter pylori.

idź do sklepu
Dicoflor Junior  12 saszetek

Dicoflor Junior 12 saszetek

Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych.

idź do sklepu
Collagen Nucleo 30 saszetek

Collagen Nucleo 30 saszetek

Collagen Nucleo 30 saszetek - to połączenie dwóch uzupełniających się źródeł kolagenu.

idź do sklepu
Nucleox Pro 30 saszetek + 30 kapsułek

Nucleox Pro 30 saszetek + 30 kapsułek

Nucleox Pro 30 saszetek + 30 kapsułek - wspomaga płodność oraz funkcje rozrodcze.

idź do sklepu