Theraflu Zatoki proszek do sporządzenia roztworu doustnego 14 saszetek

Wskazania: Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok takich jak bóle głowy niedrożność nosa i zatok Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej Skład: 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu 10 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej ale nie wrzącej wody Przyjmować doustnie w postaci ciepłego napoju Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4 6 godzinach W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 4 saszetek

idź do sklepu
Theraflu Zatoki  14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu zatoki to produkt leczniczy przynoszący ulgę w objawach towarzyszących chorobom zatok, takich jak bóle głowy, niedrożność nosa i zatok.

idź do sklepu
Ketonal Sprint Max 50 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego 12 saszetek

Ketonal Sprint Max 50 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego 12 saszetek

Ketonal Sprint Max 50 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego 12 saszetek - to lek dla dorosłych i młodzieży, który łagodzi lekki lub umiarkowany ból różnego pochodzenia. Zawiera ketoprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Gastrolit proszek do sporządzania roztworu, 14 saszetek

Gastrolit proszek do sporządzania roztworu, 14 saszetek

Gastrolit jest lekiem w postaci proszku do sporządzania roztworu do doustnego nawadniania, zawierającym zestaw elektrolitów i glukozę, których niedobór występuje w stanach odwodnienia organizmu, zwłaszcza podczas biegunek.

idź do sklepu
Glukoza DIATHER smak cytrynowy proszek  75 g

Glukoza DIATHER smak cytrynowy proszek 75 g

Proszek do przygotowania roztworu doustnego do postępowania dietetycznego w celu wykonywania doustnego testu tolerancji glukozy (krzywej cukrowej).

idź do sklepu
Fervex cytrynowy  8 saszetek

Fervex cytrynowy 8 saszetek

Fervex 500 mg + 200 mg + 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego,wspomagający leczenie objawów grypy i przeziębienia, smak cytrynowy, 8 saszetek

idź do sklepu
FORLAX proszek 10g x 10sasz.

FORLAX proszek 10g x 10sasz.

Proszek do przygotowywania roztworu doustnego, stosowany w objawowym leczeniu zaparć u dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia.

idź do sklepu
FORLAX proszek 10g x 20sasz.

FORLAX proszek 10g x 20sasz.

Proszek do przygotowywania roztworu doustnego, stosowany w objawowym leczeniu zaparć u dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia.

idź do sklepu
Fixsin, zestaw uzupełniający do płukania zatok, 30 saszetek

Fixsin, zestaw uzupełniający do płukania zatok, 30 saszetek

Fixsin zestaw do płukania nosa i zatok zawiera substancje rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

idź do sklepu
Theraflu Zatoki 14 saszetek

Theraflu Zatoki 14 saszetek

Wskazania: Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 saszetka co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć maksymalnie zawartość 3 saszetek. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować dou

idź do sklepu
Hitaxa Fast Kids 0,5mg roztwór doustny 60ml

Hitaxa Fast Kids 0,5mg roztwór doustny 60ml

Wskazania: Hitaxa Fast Kids roztwór doustny to produkt leczniczy przeciwalergiczny niewywołujący senności  Hitaxa Fast Kids działa przeciwalergicznie  nie wywołuję senności Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów Skład: 1 ml roztworu doustnego zawiera 0 5 mg desloratadyny Dawkowanie: Dzieci w wieku powyżej 2 lat do 5 lat: 2 5 ml pół łyżki miarowej o pojemności 5 ml roztworu doustnego raz na dobę U dzieci w wieku od 2 do 5 lat lek Hitaxa Fast Kids może być stosowany wyłącznie po uprzed

idź do sklepu
FIBRAXINE proszek do sporządzenia roztworu 6g x 15sasz.

FIBRAXINE proszek do sporządzenia roztworu 6g x 15sasz.

Suplement diety produkowany na bazie błonnika roślinnego i laktoferyny.

idź do sklepu
Magnezu siarczan proszek   100 g

Magnezu siarczan proszek 100 g

Siarczan magnezu syn. sól gorzka to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego o działaniu przeczyszczającym.

idź do sklepu
Theraflu Extragrip 14 saszetek

Theraflu Extragrip 14 saszetek

Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można

idź do sklepu
Theraflu ExtraGRIP  14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek

Theraflu ExtraGRIP to lek stosowany przy objawach grypy i przeziębienia. Lek działa wielokierunkowo, ponieważ zawiera 3 substancje czynne. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk błony śluzowej nosa, natomiast feniramina łagodzi kichanie, świąd błony śluzowej nosa i zatok.

idź do sklepu
Fervex Junior  8 saszetek

Fervex Junior 8 saszetek

Fervex Junior to lek w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego dla dzieci od 6 roku życia. Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu, uzupełnia niedobory witaminy C.

idź do sklepu