Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu
Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu
Metafen Paracetamol 500mg 20 tabletek

Metafen Paracetamol 500mg 20 tabletek

Wskazania: Metafen Paracetamol to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub i gorączki Metafen Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe Metafen Paracetamol jest wskazany w bólach głowy mięśni zębów stawów nerwobólach bólach miesiączkowych oraz podczas gorączki Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu Paracetamolum Dawkowanie: Dorośli: Doustnie  od 1 lub 2 tabletek 500 mg do 1000 mg paracetamolu  do 4 razy na dobę

idź do sklepu
Acatar Zatoki 12 tabletek

Acatar Zatoki 12 tabletek

Acatar Zatoki to produkt leczniczy w postaci tabletek stosowany w zwalczaniu objawów takich jak ból i niedrożność zatok, katar, ból głowy.

idź do sklepu
Metafen 20 tabletek

Metafen 20 tabletek

Metafen to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym m.in. w bólach głowy, zębów, stawów, nerwobólach, towarzyszących przeziębieniu, a także gorączce i bolesnym miesiączkowaniu

idź do sklepu
Metafen 10 tabletek

Metafen 10 tabletek

Metafen to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym m.in. w bólach głowy, zębów, stawów, nerwobólach, towarzyszących przeziębieniu, a także gorączce i bolesnym miesiączkowaniu

idź do sklepu
Nurofen Zatoki 12 tabletek

Nurofen Zatoki 12 tabletek

Nurofen zatoki to lek w postaci tabletek stosowany w celu zwalczania objawów towarzyszących niedrożności nosa i zatok, takich jak ból głowa czy gorączka.

idź do sklepu
Ibuprom Zatoki Max 400 mg + 60 mg  10 tabletek

Ibuprom Zatoki Max 400 mg + 60 mg 10 tabletek

Ibuprom Zatoki Max 400 mg + 60 mg 10 tabletek - jest lekiem przeznaczonym do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe.

idź do sklepu
Ibuprom Zatoki  12 tabletek

Ibuprom Zatoki 12 tabletek

Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok.

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu

Metafen Dexketoprofen 25mg 20 tabletek

Wskazania: Metafen Dexketoprofen jest lekiem przeciwbólowym należącym do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi NLPZ Stosowany jest w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego takim jak ból mięśni bolesne miesiączkowanie ból zębów Skład: Substancją czynną leku jest deksketoprofen w postaci deksketoprofenu z trometamolem Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg deksketoprofenu Dawkowanie: Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak jak to opisano w ulot

idź do sklepu
Ibuprom Zatoki  24 tabletek

Ibuprom Zatoki 24 tabletek

Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów towarzyszących zapaleniu zatok będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa.

idź do sklepu
Nurofen Zatoki 24 tabletki

Nurofen Zatoki 24 tabletki

Nurofen zatoki to lek w postaci tabletek stosowany w celu zwalczania objawów towarzyszących niedrożności nosa i zatok, takich jak ból głowa czy gorączka.

idź do sklepu
RenoPuren Zatoki Max  60 tabletek

RenoPuren Zatoki Max 60 tabletek

RenoPuren zatoki 60 tabletek Renopuren zatoki suplement diety został stworzony z myślą o osobach chcących wspierać funkcjonowanie górnych dróg oddechowych, do których należą: zatoki przynosowe jama nosowa gardło Skład: tabl. zawiera: Wyciąg z czosnku 12,5 mg, Wyciąg z ziela werbeny 30 mg, Wyciąg z korzenia goryczki 30 mg, Wyciąg z ziela tymianku 25 mg, Wyciąg z kwiatów dziewanny 25 mg, Wyciąg z kwiatów bzu czarnego 25 mg, Wyciąg z liści Andrographis paniculata 15 mg, Wyciąg kwiatów lipy. Sposób uzycia

idź do sklepu
Metafen rozkurczowy 40 mg  40 tabletek

Metafen rozkurczowy 40 mg 40 tabletek

Działanie leku szczególnie wyraźnie zaznacza się w stanach skurczowych w obrębie jamy brzusznej, dróg żółciowych, układu moczowego, przewodu pokarmowego oraz układu krążenia.

idź do sklepu
Metafen Dexketoprofen  20 tabletek

Metafen Dexketoprofen 20 tabletek

Lek o skutecznym działaniu w dolegliwościach bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, takie jak: ból stawów, kości, bolesne miesiączkowanie, ból zębów. Działa również przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

idź do sklepu