Metafen Paracetamol 500mg 20 tabletek

Metafen Paracetamol 500mg 20 tabletek

Wskazania: Metafen Paracetamol to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub i gorączki Metafen Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe Metafen Paracetamol jest wskazany w bólach głowy mięśni zębów stawów nerwobólach bólach miesiączkowych oraz podczas gorączki Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu Paracetamolum Dawkowanie: Dorośli: Doustnie  od 1 lub 2 tabletek 500 mg do 1000 mg paracetamolu  do 4 razy na dobę maksymalnie w ciągu doby 8 tabletek czyli 4000 mg paracetamolu Dzieci w wieku powyżej 12 lat: Doustnie 1 tabletkę 500 mg paracetamolu do 4 razy na dobę maksymalnie w ciągu doby 4 tabletki czyli 2000 mg paracetamolu Maksymalną dawkę dobową 8 tabletek 4 g mogą przyjmować wyłącznie pacjenci z masą ciała powyżej 50 kg po konsultacji lekarskiej nbsp;

idź do sklepu
Metafen 20 tabletek

Metafen 20 tabletek

Metafen to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym m.in. w bólach głowy, zębów, stawów, nerwobólach, towarzyszących przeziębieniu, a także gorączce i bolesnym miesiączkowaniu

idź do sklepu
Metafen 10 tabletek

Metafen 10 tabletek

Metafen to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym m.in. w bólach głowy, zębów, stawów, nerwobólach, towarzyszących przeziębieniu, a także gorączce i bolesnym miesiączkowaniu

idź do sklepu
Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu
Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu

Paracetamol Synoptis 500mg 50 tabletek

Wskazania: W bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu Szczególnie zalecany jest w bólach głowy migrenach w bólach reumatycznych stawowych mięśniowych i kostnych w bólach kręgosłupa nerwobólach bólach menstruacyjnych w bólach zębów Gorączka w przebiegu przeziębienia Skład: 500 mg paracetamolu Dawkowanie: Jednorazowo w ilości od 1 do 2 tabletek

idź do sklepu

Paracetamol Synoptis 500mg 20 tabletek

Wskazania: W bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu Szczególnie zalecany jest w bólach głowy migrenach w bólach reumatycznych stawowych mięśniowych i kostnych w bólach kręgosłupa nerwobólach bólach menstruacyjnych w bólach zębów Gorączka w przebiegu przeziębienia Skład: 500 mg paracetamolu Dawkowanie: Jednorazowo w ilości od 1 do 2 tabletek

idź do sklepu

Olimp Panaprex 500mg 50 tabletek

Wskazania: Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy Produkt wskazany w leczeniu gorączki w przeziębieniu grypie oraz w objawowym leczeniu bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego Lek wykazuje działanie przeciwbólowe w leczeniu bólów takich jak: bóle głowy migrena bóle kości i stawów bóle mięśni bóle pleców bóle zębów bóle pooperacyjne bolesne miesiączkowanie ból gardła Skład: paracetamol 500mg Dawkowanie: Dorośli osoby w podeszłym wieku i młodzież w wieku p

idź do sklepu

Olimp Panaprex 500mg 12 tabletek

Wskazania: Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy Produkt wskazany w leczeniu gorączki w przeziębieniu grypie oraz w objawowym leczeniu bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego Lek wykazuje działanie przeciwbólowe w leczeniu bólów takich jak: bóle głowy migrena bóle kości i stawów bóle mięśni bóle pleców bóle zębów bóle pooperacyjne bolesne miesiączkowanie ból gardła Skład: paracetamol 500mg Dawkowanie: Dorośli osoby w podeszłym wieku i młodzież w wieku p

idź do sklepu
Acerola 500mg 100 tabletek

Acerola 500mg 100 tabletek

Acerola 100 tabletek po 500mg, naturalna witamina C z ekstraktu z owoców aceroli

idź do sklepu
Metafen  50 tabl.

Metafen 50 tabl.

Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Skład Każda tabletka zawiera: Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg. Substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian. Dawkowanie Lek przeznaczony do stosowania doustnego. Zalecane jest następujące dawkowanie: Dorośli: jednorazowo 1 lub 2 tabletki. W razie konieczności dawkę powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Dzieci w wieku powyżej 12

idź do sklepu
Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych

Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych

Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych - lek łączący dwie substancje czynne: paracetamol i ibuprofen, które wspólnie skutecznie łagodzą ból i gorączkę. Dzięki unikalnemu połączeniu działania paracetamolu i ibuprofenu, produkt zapewnia kompleksowe działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Excedrin Duo jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania u osób dorosłych powyżej 18 roku życia, zwłaszcza w przypadkach, gdy sam ibuprofen lub paracetamol są niewystarczające.

idź do sklepu
Metafen  20 tabletek

Metafen 20 tabletek

Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne- ibuprofen, który należy do leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) i wykazuje obwodowe działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz dodatkowo przeciwzapalne oraz paracetamol o ośrodkowym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat. Skład Każda tabletka zawiera: Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg. Substan

idź do sklepu

Apap tabletki tabletek 24 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia ból głowy ból zębów bóle mięśniowe nerwobóle bolesne miesiączkowanie doraźnie jako środek przeciwgorączkowy przy grypie przeziębieniach Skład: paracetamol 500mg Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 3 4 razy na dobę Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę

idź do sklepu

Metafen Dexketoprofen 25mg 20 tabletek

Wskazania: Metafen Dexketoprofen jest lekiem przeciwbólowym należącym do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi NLPZ Stosowany jest w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego takim jak ból mięśni bolesne miesiączkowanie ból zębów Skład: Substancją czynną leku jest deksketoprofen w postaci deksketoprofenu z trometamolem Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg deksketoprofenu Dawkowanie: Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak jak to opisano w ulot

idź do sklepu
Paracetamol Biofarm tabl. 0,5 g 50 tabl.

Paracetamol Biofarm tabl. 0,5 g 50 tabl.

DZIAŁANIE: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. WSKAZANIA: bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych; gorączka, np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach. DAWKOWANIE: dorośli i młodzież powyżej 12 lat (o masie ciała większej niż 50 kg): dawka jednorazowa: doustnie 1-2 tabletki, w razie konieczności można powtarzać co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna daw

idź do sklepu