Metafen Dexketoprofen 25mg 20 tabletek

Wskazania: Metafen Dexketoprofen jest lekiem przeciwbólowym należącym do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi NLPZ Stosowany jest w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego takim jak ból mięśni bolesne miesiączkowanie ból zębów Skład: Substancją czynną leku jest deksketoprofen w postaci deksketoprofenu z trometamolem Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg deksketoprofenu Dawkowanie: Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty Lek Metafen Dexketoprofen tabletki jest przeznaczony wyłącznie do krótkotrwałego stosowania a leczenie należy ograniczyć do okresu występowania objawów

idź do sklepu
Metafen Dexketoprofen  20 tabletek

Metafen Dexketoprofen 20 tabletek

Lek o skutecznym działaniu w dolegliwościach bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, takie jak: ból stawów, kości, bolesne miesiączkowanie, ból zębów. Działa również przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

idź do sklepu
Metafen Paracetamol 500mg 20 tabletek

Metafen Paracetamol 500mg 20 tabletek

Wskazania: Metafen Paracetamol to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub i gorączki Metafen Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe Metafen Paracetamol jest wskazany w bólach głowy mięśni zębów stawów nerwobólach bólach miesiączkowych oraz podczas gorączki Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu Paracetamolum Dawkowanie: Dorośli: Doustnie  od 1 lub 2 tabletek 500 mg do 1000 mg paracetamolu  do 4 razy na dobę

idź do sklepu
Metafen 20 tabletek

Metafen 20 tabletek

Metafen to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym m.in. w bólach głowy, zębów, stawów, nerwobólach, towarzyszących przeziębieniu, a także gorączce i bolesnym miesiączkowaniu

idź do sklepu
Metafen 10 tabletek

Metafen 10 tabletek

Metafen to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym m.in. w bólach głowy, zębów, stawów, nerwobólach, towarzyszących przeziębieniu, a także gorączce i bolesnym miesiączkowaniu

idź do sklepu
Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki 20 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu
Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu

Dexak 25mg tabletki 30 sztuk

Wskazania: Objawowe leczenie bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu np bóle mięśniowo kostne ból zębów bolesne miesiączkowanie Skład: dexketoprofen Dawkowanie: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz Zaleca się podawanie leku 30 minut przed posiłkiem

idź do sklepu

Dexak 25mg tabletki 10 sztuk

Wskazania: Objawowe leczenie bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu np bóle mięśniowo kostne ból zębów bolesne miesiączkowanie Skład: dexketoprofen Dawkowanie: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz Zaleca się podawanie leku 30 minut przed posiłkiem

idź do sklepu

Inventum 25mg 8 tabletek

Wskazania: Produkt leczniczy jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego W celu skutecznego działania produktu leczniczego Inventum niezbędna jest stymulacja seksualna Skład: sildenafil 25mg Dawkowanie: 1 tabletka

idź do sklepu
Metafen rozkurczowy 40 mg  40 tabletek

Metafen rozkurczowy 40 mg 40 tabletek

Działanie leku szczególnie wyraźnie zaznacza się w stanach skurczowych w obrębie jamy brzusznej, dróg żółciowych, układu moczowego, przewodu pokarmowego oraz układu krążenia.

idź do sklepu
Metafen  50 tabletek

Metafen 50 tabletek

Wskazania do stosowania bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle, gorączka.

idź do sklepu

Rutinoscorbin tabletki powlekane 210 sztuk

Wskazania:   Objawowo w bólu i zapaleniu gardła W stanach niedoboru witaminy C i rutyny wspomaganie odporności organizmu uszczelnianie naczyń włosowatych zapobieganie przeziębieniom i łagodzenie objawów grypy Skład: 25mg rutozydu 100mg kwasu ascorbowego Dawkowanie: Zazwyczaj stosuje się 1 do 2 tabletek na dobę W stanach zwiększonego zapotrzebowania 2 do 4 razy na dobę 1 do 2 tabletek Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem

idź do sklepu

Rutinoscorbin tabletki powlekane 150 sztuk

Wskazania:   Objawowo w bólu i zapaleniu gardła W stanach niedoboru witaminy C i rutyny wspomaganie odporności organizmu uszczelnianie naczyń włosowatych zapobieganie przeziębieniom i łagodzenie objawów grypy Skład: 25mg rutozydu 100mg kwasu ascorbowego Dawkowanie: Zazwyczaj stosuje się 1 do 2 tabletek na dobę W stanach zwiększonego zapotrzebowania 2 do 4 razy na dobę 1 do 2 tabletek Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem

idź do sklepu
Metafen  50 tabl.

Metafen 50 tabl.

Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Skład Każda tabletka zawiera: Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg. Substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian. Dawkowanie Lek przeznaczony do stosowania doustnego. Zalecane jest następujące dawkowanie: Dorośli: jednorazowo 1 lub 2 tabletki. W razie konieczności dawkę powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Dzieci w wieku powyżej 12

idź do sklepu

Asmag B 20mg + 0,25mg 50 tabletek

Wskazania: Uzupełnianie niedoboru magnezu w organizmie  Magnezu wodoroasparaginian czterowodny Magnesii hydroaspartas 8211; 20mg jonów magnezu oraz pirydoksyny chlorowodorek Pyridoxini hydrochloridum 0 25mg Substancje pomocnicze: laktoza  magnez stearynian dekstryna karboksymetyloskrobia sodowa metyloceluloza skrobia ziemniaczana krzemionka koloidalna Skład: Magnezu wodoroasparaginian czterowodny Magnesii hydroaspartas 8211; 20mg jonów magnezu oraz pirydoksyny chlorowodorek Pyridoxini

idź do sklepu