Gripex HotActiv Max saszetki 12 sztuk

Gripex HotActiv Max saszetki 12 sztuk Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy: gorączki bólu głowy gardła bólów mięśniowych i kostno stawowych oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu grypie zapaleniu zatok przynosowych alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa Skład: chlorowodorek fenylefryny paracetamol 1000mg witamina C Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 4 saszetki na dobę

idź do sklepu
Gripex Hot (HotActiv) 8 sasz.

Gripex Hot (HotActiv) 8 sasz.

Gripex® HotActiv to siła Gripex’u teraz w nowej formie saszetki do przygotowania gorącego płynu. Gripex® HotActiv został stworzony specjalnie z myślą o pacjentach, którzy preferują płynne formy leków, ponieważ: * Jest łatwy do przełykania * Szybko się wchłania * Każda saszetka zawiera odmierzoną porcję leku * Ma przyjemne działanie rozgrzewające * Ma cytrynowy smak Gripex® HotActiv zawiera specjalnie dobrane składniki, których działanie zostało potwierdzone naukowo*. Paracetamol (650mg) zwalcza gorączkę

idź do sklepu

Gripex HotActiv saszetki 12 sztuk

Wskazania:   Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy: gorączki bólu głowy gardła bólów mięśniowych i kostno stawowych oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu grypie zapaleniu zatok przynosowych alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa Skład: chlorowodorek fenylefryny paracetamol 1000mg witamina C Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 4 saszetki na dobę

idź do sklepu
Gripex Max  10 tabletek

Gripex Max 10 tabletek

Gripex Max to produkt leczniczy w postaci tabletek w składzie którego znajdują się trzy substancje czynne zwalczające ból, gorączkę, kaszel i katar.

idź do sklepu
Gripex Max  20 tabletek

Gripex Max 20 tabletek

Gripex Max to produkt leczniczy w postaci tabletek w składzie którego znajdują się trzy substancje czynne zwalczające ból, gorączkę, kaszel i katar.

idź do sklepu
Gripex Hot ZATOKI  12 saszetek

Gripex Hot ZATOKI 12 saszetek

Gripex Hot Zatoki to lek wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu podczas przeziębienia, grypy czy stanów grypopodobnych a także w zapaleniu zatok obocznych nosa.

idź do sklepu
Gripex Hot Max  12 saszetek

Gripex Hot Max 12 saszetek

Gripex Hot Max to wieloskładnikowy lek w postaci proszku, który zażywa się doustnie w formie roztworu. Lek łagodzi objawy towarzyszące przeziębieniu i grypie, a jego substancje czynne wykazują działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające nos.

idź do sklepu

Gripex Duo tabletki powlekane 16 sztuk

Wskazania: Lek Gripex Duo działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo a dzięki fenylefrynie również zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz zatok Gripex Duo stosuje się przy takich objawach jak: gorączka ból głowy ból gardła bóle mięśniowe i kostno stawowe katar oraz niedrożność nosa i zatok przynosowych Produkt leczniczy ma postać tabletek powlekanych które można rozpuścić i wypić lub tradycyjnie połknąć Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat S

idź do sklepu
Gripex  10 tabletek

Gripex 10 tabletek

Gripex 10 tabletek - Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.

idź do sklepu
Gripex Duo 16 tabletek

Gripex Duo 16 tabletek

Gripex Duo jest lekiem przeznaczonym do doraźnego stosowania w celu leczenia objawówprzeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych, takich jak: gorączka, ból głowy, ból gardła, bólemięśniowe i kostno-stawowe, katar oraz niedrożność nosa i zatok przynosowych.

idź do sklepu
Gripex  24 tabletek

Gripex 24 tabletek

Gripex 24 tabletek - Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.

idź do sklepu
Gripex Hot Intense 1000 mg + 50 mg + 12,2 mg 12 saszetek

Gripex Hot Intense 1000 mg + 50 mg + 12,2 mg 12 saszetek

Gripex Hot Intense 1000 mg + 50 mg + 12,2 mg 12 saszetek - lek złożony, który zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, kofeinę i fenylefrynę. Wskazaniem do stosowania jest krótkotrwałe leczenie objawowe dolegliwości związanych z nieżytem błony śluzowej nosa i zapalenia zatok.

idź do sklepu
Betargin saszetki 20 sztuk po 10 ml

Betargin saszetki 20 sztuk po 10 ml

Betargin saszetki 20 sztuk po 10 ml - przeznaczony dla osób dorosłych do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w betainę i argininę.

idź do sklepu
Naturell Lactifer saszetki 15 sztuk

Naturell Lactifer saszetki 15 sztuk

Naturell Lactifer saszetki 15 sztuk - to suplement diety wspomagający odporność i przyswajanie żelaza przez organizm.

idź do sklepu
Gripex control 12szt - USP

Gripex control 12szt - USP

Gripex Control ,12 tabl.Skład : Paracetamol 500mg, kofeina 50mgDziałanie : Gripex Control łagodzi pierwsze objawy przeziębienia i grypy takie jak bóle mięśniowe, stawowe i kostne różnego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle oraz stany gorączkowe wynikające z przeziębienia, grypy oraz stanów grypopodobnych. Pozostałe wskazania to bóle zębów oraz bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe o niewielkim lub umiarkowanym natężeniu, a także nadwrażliwość na salicylany i inne n

idź do sklepu
IRIGASIN JUNIOR saszetki zestaw uzupełniający 30 sztuk

IRIGASIN JUNIOR saszetki zestaw uzupełniający 30 sztuk

IRIGASIN JUNIOR saszetki zestaw uzupełniający 30 sztuk - to wyrób medyczny adresowany do dzieci powyżej 4. roku życia, który umożliwia przygotowanie zarówno roztworu izotonicznego, jak i hipertonicznego do płukania nosa i zatok, w zależności od potrzeb pacjenta.

idź do sklepu