Gripex Duo tabletki powlekane 16 sztuk

Wskazania: Lek Gripex Duo działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo a dzięki fenylefrynie również zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz zatok Gripex Duo stosuje się przy takich objawach jak: gorączka ból głowy ból gardła bóle mięśniowe i kostno stawowe katar oraz niedrożność nosa i zatok przynosowych Produkt leczniczy ma postać tabletek powlekanych które można rozpuścić i wypić lub tradycyjnie połknąć Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu oraz 6 1 mg chlorowodorku fenylefryny Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty

idź do sklepu
Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk - lek stosowany w profilaktyce niedoboru magnezu i witaminy B6. Niedobory te mogą objawiać się drżeniem mięśni, bezsennością, nadmierną pobudliwością czy problemami z koncentracją.

idź do sklepu
Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki

Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki

Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki- wskazany do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy związanego z ostrymi napadami migreny z aurą lub bez aury.

idź do sklepu

Ascofer tabletki powlekane 50 sztuk

Wskazania: Lek Ascofer do stosowania doustnego do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie Skład: Substancją czynną leku jest żelaza ll glukonian w dawce 200 mg co odpowiada 23 2 mg jonów żelaza 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg żelaza ll glukonianu Pozostałe składniki substancje pomocnicze  to: kwas askorbowy talk skrobia ziemniaczana kwas stearynowy glikol propylenowy oraz powłoczka Aqua Polish P red o składzie: hypromeloza hydroksypropyloceluloza makrogol triglicerydy nasyconych kwas

idź do sklepu
Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane

Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane

Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane - do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy z ostrymi napadami migreny z aurą bądź bez aury.

idź do sklepu
Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane

Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane

Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane - to lek na zaburzenia erekcji u dorosłych mężczyzn.

idź do sklepu
Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek

Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek

Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek - zawiera substancję czynną syldenafil, stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

idź do sklepu
No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki - lek w postaci tabletek, polecana jest w celu łagodzenia skurczowych bólów brzucha spowodowanych dolegliwościami przewodu pokarmowego, zespołem jelita nadwrażliwego czy bolesnym miesiączkowaniem. Preparat działa rozkurczowo na mięśnie gładkie.

idź do sklepu
AVIZOR enzyme 2x10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme 2x10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme tabletki, ZESTAW 2x10 sztuk w opakowaniu.  tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 2x10 sztuk tabletek, razem 20 sztuk tabletek odbiałczających   data przydatności:  2022-11 aktualizacja: 2020-03  

idź do sklepu
AVIZOR enzyme 10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme 10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme tabletki, 10 sztuk w opakowaniu.  tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 10 sztuk tabletek odbiałczających   data ważności: 2022-01 aktualizacja: 2020-03  

idź do sklepu
No-Spa 40 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa 40 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa 40 mg tabletki powlekane 24 sztuki - lek rozkurczowy, zmniejszający ból (bolesne skurcze) w obrębie narządów jamy brzusznej oraz miednicy mniejszej, czyli w obrębie przewodu pokarmowego (żołądka i jelit), dróg żółciowych i moczowych, a u kobiet również dróg rodnych.

idź do sklepu
Gripex control 12szt - USP

Gripex control 12szt - USP

Gripex Control ,12 tabl.Skład : Paracetamol 500mg, kofeina 50mgDziałanie : Gripex Control łagodzi pierwsze objawy przeziębienia i grypy takie jak bóle mięśniowe, stawowe i kostne różnego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle oraz stany gorączkowe wynikające z przeziębienia, grypy oraz stanów grypopodobnych. Pozostałe wskazania to bóle zębów oraz bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe o niewielkim lub umiarkowanym natężeniu, a także nadwrażliwość na salicylany i inne n

idź do sklepu

Gripex HotActiv Max saszetki 12 sztuk

Gripex HotActiv Max saszetki 12 sztuk Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy: gorączki bólu głowy gardła bólów mięśniowych i kostno stawowych oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu grypie zapaleniu zatok przynosowych alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa Skład: chlorowodorek fenylefryny paracetamol 1000mg witamina C Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 4 saszetki na dobę

idź do sklepu
Gripex Max  10 tabletek

Gripex Max 10 tabletek

Gripex Max to produkt leczniczy w postaci tabletek w składzie którego znajdują się trzy substancje czynne zwalczające ból, gorączkę, kaszel i katar.

idź do sklepu
Gripex Max  20 tabletek

Gripex Max 20 tabletek

Gripex Max to produkt leczniczy w postaci tabletek w składzie którego znajdują się trzy substancje czynne zwalczające ból, gorączkę, kaszel i katar.

idź do sklepu
Gripex Hot ZATOKI  12 saszetek

Gripex Hot ZATOKI 12 saszetek

Gripex Hot Zatoki to lek wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu podczas przeziębienia, grypy czy stanów grypopodobnych a także w zapaleniu zatok obocznych nosa.

idź do sklepu