PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Paracetamol Hasco 500 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 500 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
ACTI-trin syrop  100 ml

ACTI-trin syrop 100 ml

ACTI-trin stosuje się w leczeniu objawowym w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych (grypa, przeziębienie i inne infekcje górnych dróg oddechowych) przebiegających z kaszlem, obrzękiem błony śluzowej nosa i wodnistym wysiękiem z nosa

idź do sklepu
Gencjana 1% roztwór spirytusowy (Pyoctanina)

Gencjana 1% roztwór spirytusowy (Pyoctanina)

Skład: 100 g roztworu zawiera metylorozanilinowy chlorek 1 g (Methylrosanilinii chloridum) Wskazania: Do użytku zewnętrznego - środek odkażający. Środek antyseptyczny do odkażania powierzchownych uszkodzeń naskórka lub skóry, do stosowania w ropnych zakażeniach skóry lub niektórych grzybicach i drożdżycach. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na metylorozanilinowy chlorek. Nie stosować u osób chorych na porfirię.

idź do sklepu
Aromatol 250 ml

Aromatol 250 ml

AROMATOL Rodzaj: Leki Skład: 100 g roztworu zawiera: substancje czynne lewomentol 1,72 g olejek cytrynowy 0,57 g olejek z kory cynamonowca cejlońskiego 0,24 g olejek mięty polnej (z obniżoną zawartością mentolu) 0,24 g olejek lawendowy 0,24 g olejek cytronelowy 0,1 g olejek goździkowy 0,1 g Zawartość etanolu 63,0 – 72,0 % (v/v) Wskazania: Zewnętrznie: w celu poprawy złego samopoczucia np. przy przeziębieniu, (do nacierań, do inhalacji lub płukania gardła), w bólach głowy, bólach mięśniowych, po uk

idź do sklepu
Syrop Prawoślazowy Hasco 125g

Syrop Prawoślazowy Hasco 125g

Syrop prawoślazowy łagodzący kaszel. Skład 100g syropu zawiera: - macerat z korzenia prawoślazu 35,9g, kwas benzoesowy 0,1g, sacharoza 64,0g. - zawartość etanolu (760 g/l) nie więcej niż 1,1 % (m/v) Działanie Kora prawoślazu zawiera substancje śluzowe, które działają osłaniająco i łagodzą podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Wskazania Kaszel w przebiegu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż - trzy razy na dobę po 15 ml. Dzieci p

idź do sklepu
Naturkaps Omega - 3 Forte kaps. 1g 60kaps.

Naturkaps Omega - 3 Forte kaps. 1g 60kaps.

NATURKAPS OMEGA-3 FORTE, 60 KAPSUŁEK Opakowanie 60 kapsułek Charakterystyka Produkt zawiera olej rybi będący źródłem niezbędnych dla zdrowia kwasów EPA i DHA należących do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3. Skład Składnik czynny 1 kapsułka dzienna porcja (do 2 kapsułek) Olej rybi zawierający: 18 % EPA (kwas eikozapentaenowy) 12 % DHA (kwas dokozaheksaenowy) 1000 mg 180 mg 120 mg do 2000 mg do 360 mg do 240 mg Wskazania Preparat stosuje się jako uzupełnienie diety ubogiej

idź do sklepu
Hascosept smak  cytrynowo-miodowy 24  pastylek do ssania

Hascosept smak cytrynowo-miodowy 24 pastylek do ssania

Pastylki twarde do ssania Hascosept smak cytrynowo-miodowy to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu objawów zapalenia jamy ustnej i gardła. Substancją czynną zastosowaną w preparacie jest benzydamina, która działa przeciwbólowo i odkażająco.

idź do sklepu
Ulgix Wzdęcia Max  15 kapsułek

Ulgix Wzdęcia Max 15 kapsułek

Ulgix Wzdęcia Max zawiera symetykon w wysokiej dawce. Dzięki temu zwiększa się efektywność działania preparatu, co wpływa na skuteczniejsze łagodzenie dolegliwości wywoływanych przez silne wzdęcia.

idź do sklepu
Ulgix Wzdęcia Max  30 kapsułek

Ulgix Wzdęcia Max 30 kapsułek

Ulgix Wzdęcia Max zawiera symetykon w wysokiej dawce. Dzięki temu zwiększa się efektywność działania preparatu, co wpływa na skuteczniejsze łagodzenie dolegliwości wywoływanych przez silne wzdęcia.

idź do sklepu
Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 100 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 100 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 100 ml - produkt leczniczy o działaniu przeciwkaszlowym do stosowania w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. Lek Natussic ma postać syropu o swoistym smaku i waniliowym zapachu.

idź do sklepu
Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 200 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 200 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 200 ml - produkt leczniczy o działaniu przeciwkaszlowym do stosowania w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. Lek Natussic ma postać syropu o swoistym smaku i waniliowym zapachu.

idź do sklepu
Hasceral  maść  50 g

Hasceral maść 50 g

Wskazaniami do stosowania leku Hasceral są choroby przebiegające z zaburzeniem rogowacenia naskórka takie jak rybia łuska, łuszczyca,nadmierne rogowacenie dłoni i stóp, neurodermit, atopowe zapalenie skóry oraz stany nadmiernego wysuszenia skóry o różnej etiologii.

idź do sklepu
Hascovir LIPOŻEL  3 g

Hascovir LIPOŻEL 3 g

Stosowany przy miejscowym leczeniu opryszczki wargowej (tzw. zimno) oraz zmian opryszczkowych na twarzy, wywołanych przez wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simplex).

idź do sklepu
Ibum  10 kapsułek

Ibum 10 kapsułek

Lek ten wskazany jest do doraźnego, krótkotrwałego stosowania u dorosłych, w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe i kostne, bóle pourazowe i pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie.

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml  100 ml

Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml 100 ml

Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu