Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Skład: bez aromatów i barwników 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak: bóle głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych), bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, bóle stawów i kości, na skutek urazó
Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml - lek w postaci zawiesiny doustnej o smaku pomarańczowym, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych a także w przebiegu odczynu poszczepiennego Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen 200 mg Dawkowanie: Lek należy podawać w odstępach co najmniej 6 cio godzinnych Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych a także w przebiegu odczynu poszczepiennego Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen 200 mg Dawkowanie: Lek należy podawać w odstępach co najmniej 6 cio godzinnych Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę
Ibum Forte to produkt leczniczy w postaci syropu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. smak truskawkowy. Skład Substancją czynną leku jest: ibuprofen. 5 ml zawiera 200 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze: maltitol ciekły (E965), glicerol (E422), guma ksantan, sacharyna sodowa (E954), sodu benzoesan (E211), kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat truskawkowy, woda oczyszczona. Dawkowanie Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.
Ibuprom dla Dzieci Forte to lek w postaci syropu stosowany w bólach i gorączce różnego pochodzenia u dzieci powyżej 3 miesiąca życia.
Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.
Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.
Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.
Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.
Zawiesina stosowana w leczeniu objawów związanych z nadkwaśnością.
IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.
Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w przypadku bólu, gorączki lub stanu zapalnego.
Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg kg mc