Ibum Forte zaw.doust. 0,2g/5ml 100g smak truskawkowy

Ibum Forte zaw.doust. 0,2g/5ml 100g smak truskawkowy

Ibum Forte to produkt leczniczy w postaci syropu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

smak truskawkowy.

Skład
Substancją czynną leku jest: ibuprofen.

5 ml zawiera 200 mg ibuprofenu.

Substancje pomocnicze: maltitol ciekły (E965), glicerol (E422), guma ksantan, sacharyna sodowa (E954), sodu benzoesan (E211), kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub wg zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Przed użyciem butelkę należy wstrząsnąć.

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml  100 ml

Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml 100 ml

Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.

idź do sklepu

Ibum Forte zawiesina smak truskawka 100g

Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych a także w przebiegu odczynu poszczepiennego Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen 200 mg Dawkowanie: Lek należy podawać w odstępach co najmniej 6 cio godzinnych Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę

idź do sklepu

Ibum Forte zawiesina smak malinowy 100g

Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych a także w przebiegu odczynu poszczepiennego Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen 200 mg Dawkowanie: Lek należy podawać w odstępach co najmniej 6 cio godzinnych Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna   100 ml

Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna 100 ml

Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu
Ibum Supermax 600 mg  20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.

idź do sklepu
Ibufen Forte smak truskawkowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca  100 ml

Ibufen Forte smak truskawkowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego); dla dzieci od 3 miesiąca życia.

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zaw.doust. 0,2g/5ml 100g

Ibum Forte Pure zaw.doust. 0,2g/5ml 100g

Skład: bez aromatów i barwników 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak: bóle głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych), bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, bóle stawów i kości, na skutek urazó

idź do sklepu
Neomag Forte 50 tabletek

Neomag Forte 50 tabletek

NeoMag forte to jedyny produkt z podwójną dawką magnezu! Stres, przemęczenie, kawa, alkohol, papierosy, wysiłek fizyczny. Jeśli przynajmniej 2 z wymienionych czynników ryzyka dotyczą Ciebie to z pewnością brakuje Ci magnezu. Zalecamy stosowanie NeoMag forte! NeoMag forte dawniej znany był pod nazwą MGB6 forte.

idź do sklepu

Ibum Express Forte kapsułki 12 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 godziny

idź do sklepu

Ibum Express Forte kapsułki 24 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 godziny

idź do sklepu

Ibum Express Forte kapsułki 36 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 godziny

idź do sklepu
Paracetamol Hasco zawiesina doustna smak truskawkowy  150 ml

Paracetamol Hasco zawiesina doustna smak truskawkowy 150 ml

Lek w zawiesinie zawierający paracetamol jako składnik aktywny. Wskazany w gorączce i bólach różnego pochodzenia np: ból głowy, ból po ekstrakcji zęba. Może być stosowany u niemowląt od 1. dnia życia.Smak truskawowy.

idź do sklepu