Paracetamol Hasco zawiesina doustna smak truskawkowy  150 ml

Paracetamol Hasco zawiesina doustna smak truskawkowy 150 ml

Lek w zawiesinie zawierający paracetamol jako składnik aktywny. Wskazany w gorączce i bólach różnego pochodzenia np: ból głowy, ból po ekstrakcji zęba. Może być stosowany u niemowląt od 1. dnia życia.Smak truskawowy.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.

idź do sklepu
SmectaGo smak karmelowo-kakaowy zawiesina doustna 8 saszetek

SmectaGo smak karmelowo-kakaowy zawiesina doustna 8 saszetek

SmectaGo smak karmelowo-kakaowy zawiesina doustna 8 saszetek - wyrób medyczny stosowany w leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki oraz bólu brzucha u dorosłych i dzieci powyżej 8 lat.

idź do sklepu
Mucoref Alugastrin zawiesina doustna 14 saszetek x 15 ml

Mucoref Alugastrin zawiesina doustna 14 saszetek x 15 ml

Mucoref Alugastrin zawiesina doustna 14 saszetek x 15 ml - wyrób medyczny opracowany do objawowego leczenia refluksu żołądkowo-przełykowego i krtaniowo-gardłowego.

idź do sklepu
Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml - lek w postaci zawiesiny doustnej o smaku pomarańczowym, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

idź do sklepu
Ranigast S-O-S Mleczko zawiesina doustna 200 ml

Ranigast S-O-S Mleczko zawiesina doustna 200 ml

Wyrób medyczny Ranigast S-O-S mleczko to zawiesina doustna zawierająca alginian sodu, węglan wapnia oraz wodorowęglan potasu. Preparat zmniejsza objawy refluksu żołądkowo-przełykowego, łagodzi nadkwaśność oraz działa ochronnie na śluzówkę żołądka.

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna   100 ml

Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna 100 ml

Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.

idź do sklepu
Ibufen Forte smak truskawkowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca  100 ml

Ibufen Forte smak truskawkowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego); dla dzieci od 3 miesiąca życia.

idź do sklepu

Paracetamol Hasco Syrop 150g

Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są stany gorączkowe i bóle różnego pochodzenia np po zabiegach chirurgicznych bóle związane z wyrzynaniem się zębów bole głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu oraz dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę ból gorączka odczyn miejscowy Skład: paracetamol Dawkowanie: ściśle według ulotki

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 80 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 80 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 125 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 125 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 250 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 250 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 500 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 500 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte zaw.doust. 0,24g/5ml  85ml

Paracetamol Hasco Forte zaw.doust. 0,24g/5ml 85ml

OPIS Lek Paracetamol Hasco Forte to zawiesina doustna o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym przeznaczona do stosowania u niemowląt i dzieci. SKŁAD Substancją czynną leku jest paracetamol. 5 ml zawiesiny zawiera 240 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: Sacharoza, guma ksantan (E415), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sodu benzoesan (E211), sodu pirosiarczyn (E223), aromat truskawkowy naturalny AR 2143 (zawiera naturalne substancje aromatyczne, w tym d-limonen oraz glikol propylenowy), woda

idź do sklepu
Alugastrin Max Protect zawiesina doustna na zgagę i refluks 10 saszetek

Alugastrin Max Protect zawiesina doustna na zgagę i refluks 10 saszetek

Alugastrin Max Protect zawiesina doustna na zgagę i refluks 10 saszetek - wskazany jest w leczeniu objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak: zgaga, zgaga w okresie ciąży, refluksowe zapalenie przełyku, zarzucanie treści żołądkowej do przełyku, niestrawność, nocne objawy refluksu, kaszel, zapalenie krtani i gardła.

idź do sklepu
Ibum Forte zaw.doust. 0,2g/5ml 100g smak truskawkowy

Ibum Forte zaw.doust. 0,2g/5ml 100g smak truskawkowy

Ibum Forte to produkt leczniczy w postaci syropu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. smak truskawkowy. Skład Substancją czynną leku jest: ibuprofen. 5 ml zawiera 200 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze: maltitol ciekły (E965), glicerol (E422), guma ksantan, sacharyna sodowa (E954), sodu benzoesan (E211), kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat truskawkowy, woda oczyszczona. Dawkowanie Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla

idź do sklepu