Paracetamol Hasco Syrop 150g

Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są stany gorączkowe i bóle różnego pochodzenia np po zabiegach chirurgicznych bóle związane z wyrzynaniem się zębów bole głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu oraz dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę ból gorączka odczyn miejscowy Skład: paracetamol Dawkowanie: ściśle według ulotki

idź do sklepu
Paracetamol Hasco zawiesina doustna smak truskawkowy  150 ml

Paracetamol Hasco zawiesina doustna smak truskawkowy 150 ml

Lek w zawiesinie zawierający paracetamol jako składnik aktywny. Wskazany w gorączce i bólach różnego pochodzenia np: ból głowy, ból po ekstrakcji zęba. Może być stosowany u niemowląt od 1. dnia życia.Smak truskawowy.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 125 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 125 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 500 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 500 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 250 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 250 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco 80 mg  10 czopków

Paracetamol Hasco 80 mg 10 czopków

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

idź do sklepu
Syrop Prawoślazowy  125 g Hasco

Syrop Prawoślazowy 125 g Hasco

Syrop Prawoślazowy to produkt leczniczy do stosowania przy suchym kaszlu i podrażnionej błonie śluzowej jamy ustnej i gardła.

idź do sklepu
Syrop tymiankowy złożony 125 g

Syrop tymiankowy złożony 125 g

Syrop przeznaczony do stosowania na kaszel z trudnością w odkrztuszaniu lepkiej wydzieliny.

idź do sklepu
Syrop z Babki Lancetowatej HASCO - 125g

Syrop z Babki Lancetowatej HASCO - 125g

Syrop z babki lancetowatej stosowany w nieżytach górnych dróg oddechowych i w przeziębieniu. Pomocniczo w zapaleniu gardła.

idź do sklepu
Melissed  125 g syrop

Melissed 125 g syrop

Syrop działający wspomagająco przy nadmiernej pobudliwości nerwowej oraz jako środek ułatwiający zasypianie. Ponadto, produkt może być stosowany w dolegliwościach trawiennych na tle nerwowym.

idź do sklepu
Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 200 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 200 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 200 ml - produkt leczniczy o działaniu przeciwkaszlowym do stosowania w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. Lek Natussic ma postać syropu o swoistym smaku i waniliowym zapachu.

idź do sklepu
Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 100 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 100 ml

Natussic 7,5 mg/5 ml syrop 100 ml - produkt leczniczy o działaniu przeciwkaszlowym do stosowania w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. Lek Natussic ma postać syropu o swoistym smaku i waniliowym zapachu.

idź do sklepu
Naproxen Hasco żel preciwbólowy i przeciwzapalny 10 %  50 g

Naproxen Hasco żel preciwbólowy i przeciwzapalny 10 % 50 g

Lek Naproxen Hasco przeznaczony do stosowania na skórę, o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Naproxen Hasco żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 1,2%  50 g

Naproxen Hasco żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 1,2% 50 g

Lek Naproxen Hasco przeznaczony do stosowania na skórę, o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Tran Hasco  60 kapsułek

Tran Hasco 60 kapsułek

Tran Hasco to produkt leczniczy stosowany zapobiegawczo i wspomagająco w leczeniu niedoborów witaminy A i D, szczególnie u dzieci.

idź do sklepu