Ibum Forte Pure zaw.doust. 0,2g/5ml 100g

Ibum Forte Pure zaw.doust. 0,2g/5ml 100g

Skład:
bez aromatów i barwników
5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg
Wskazania:
Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego.

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak:

bóle głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych),
bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania,
bóle stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (np. skręcenia),
bóle na skutek urazów tkanek miękkich,
bóle pooperacyjne,
bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w przeszłości jakiekolwiek objawy alergii w postaci zapalenia błony śluzowej nosa, pokrzywki, skurczu oskrzeli lub astmy, choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub nawracająca w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ, ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca, nie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2, III trymestr ciąży, naczyniowo-mózgowe lub inne czynne krwawienie, zaburzenia krzepnięcia (ibuprofen może wydłużać czas krwawienia), skaza krwotoczna, zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu, takie jak małopłytkowość.

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml  100 ml

Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml 100 ml

Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu
Ibum Forte zaw.doust. 0,2g/5ml 100g smak truskawkowy

Ibum Forte zaw.doust. 0,2g/5ml 100g smak truskawkowy

Ibum Forte to produkt leczniczy w postaci syropu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. smak truskawkowy. Skład Substancją czynną leku jest: ibuprofen. 5 ml zawiera 200 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze: maltitol ciekły (E965), glicerol (E422), guma ksantan, sacharyna sodowa (E954), sodu benzoesan (E211), kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat truskawkowy, woda oczyszczona. Dawkowanie Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla

idź do sklepu

Ibum Forte zawiesina smak malinowy 100g

Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych a także w przebiegu odczynu poszczepiennego Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen 200 mg Dawkowanie: Lek należy podawać w odstępach co najmniej 6 cio godzinnych Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę

idź do sklepu

Ibum Forte zawiesina smak truskawka 100g

Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych a także w przebiegu odczynu poszczepiennego Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen 200 mg Dawkowanie: Lek należy podawać w odstępach co najmniej 6 cio godzinnych Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu
Ibum Supermax 600 mg  20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.

idź do sklepu
Neomag Forte 50 tabletek

Neomag Forte 50 tabletek

NeoMag forte to jedyny produkt z podwójną dawką magnezu! Stres, przemęczenie, kawa, alkohol, papierosy, wysiłek fizyczny. Jeśli przynajmniej 2 z wymienionych czynników ryzyka dotyczą Ciebie to z pewnością brakuje Ci magnezu. Zalecamy stosowanie NeoMag forte! NeoMag forte dawniej znany był pod nazwą MGB6 forte.

idź do sklepu

Ibum Express Forte kapsułki 36 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 godziny

idź do sklepu

Ibum Express Forte kapsułki 24 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 godziny

idź do sklepu

Ibum Express Forte kapsułki 12 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 godziny

idź do sklepu
Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

idź do sklepu
Efferalgan Forte 1 g  8 tabletek

Efferalgan Forte 1 g 8 tabletek

Tabletki musujące Efferalgan Forte to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Efferalgan forte stosuje się w gorączce oraz bólach rożnego pochodzenia, np. ból menstruacyjny, ból kostno-stawowy, nerwoból.

idź do sklepu
GEONATURALS Pure Silica Forte Krzem 200mg 500ml

GEONATURALS Pure Silica Forte Krzem 200mg 500ml

GEONATURALS to linia suplementów do codziennego stosowania, które kompleksowo i w zgodzie z naturą przywracają równowagę organizmu. Produkty GEONATURALS zawierają w 100% naturalny krzem w postaci wody  GeoSilica wydobywanej geotermalnie z głębi islandzkiej ziemi wulkanicznej, w połączeniu z innymi, starannie dobranymi minerałami. Wspólną wartością minerałów wchodzących w skład GEONATURALS jest wysoka biodostępność i płynące z niej korzyści dla Twojego organizmu…  GEONATURALS PURE zawiera czystą krzemion

idź do sklepu
D-Vitum Forte 2000 j.m. 90 kapsułek

D-Vitum Forte 2000 j.m. 90 kapsułek

D-Vitum Forte 2000 j.m. 90 kapsułek - każda kapsułka zawiera 50 µg witaminy D, co stanowi 1000% zalecanej dziennej porcji dla osoby dorosłej. Kapsułki D-Vitum Forte, dzięki małym rozmiarom są łatwe do połknięcia.

idź do sklepu