Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

IBUM Express 400 mg


Skład:
1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu

Wskazania do stosowania:
Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego

bóle głowy, w tym także migreny
bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne
bóle po urazach
nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie
Bolesne miesiączkowanie

Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

idź do sklepu
Ibum Supermax 600 mg  20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich

EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich

EndoMesin 60 kapsułek twardych + 60 kapsułek miękkich - suplement diety przeznaczony dla kobiet. Formuła w dwóch postaciach: kapsułek twardych i kapsułek miękkich do jednoczesnego stosowania łączy precyzyjnie dobrane składniki w trosce o zdrowie kobiet, zwłaszcza podczas miesiączki.

idź do sklepu
Voltaren Express Forte  10 kapsułek

Voltaren Express Forte 10 kapsułek

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek.Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej, która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, m.in. zmniejszając obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i ból gardła.

idź do sklepu
Voltaren Express Forte  20 kapsułek

Voltaren Express Forte 20 kapsułek

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek.Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej, która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, m.in. zmniejszając obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i ból gardła.

idź do sklepu
GRIPBLOCKER EXPRESS  20 kapsułek

GRIPBLOCKER EXPRESS 20 kapsułek

GRIPBLOCKER EXPRESS 20 kapsułek - jest lekiem wieloskładnikowym przeznaczonym do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia i grypy. Zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, pseudoefedrynę i dekstrometorfan.

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml  100 ml

Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml 100 ml

Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu
IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 400 mg  20 kapsułek

Nurofen Express Forte 400 mg 20 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 12 kapsułek

Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 12 kapsułek

IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którakolwiek substan

idź do sklepu
Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 24 kapsułek

Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 24 kapsułek

IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którakolwiek substan

idź do sklepu
OPTI FREE Express 355 ml - płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych

OPTI FREE Express 355 ml - płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych

OPTI FREE EXPRESS 355 ml  płyn wielofunkcyjny z ALDOX  do kompleksowej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych skuteczna, potwierdzona klinicznie, dezynfekcja, czyste soczewki i pełen komfort przez cały czas ich noszenia. Płyn Opti Free Express oferuje kompleksową pielęgnację wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Niezależnie od systemu, w jakim nosisz soczewki (dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne czy roczne), niezależnie od tego czy są one delikatnie barwne, intensywnie kolorowe czy nie.

idź do sklepu

Ibum Supermax 600mg 20 kapsułek

Wskazania: Lek Ibum Supermax zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen Jedna kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu Pozostałe składniki  substancje pomocnicze to: makrogol 400 potasu wodorotlenek 50 otoczka kapsułki: żelatyna sorbitol ciekły częściowo odwodniony żółcień chinolinowa E 104 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Dorośli: Zalec

idź do sklepu

Ibum Supermax 600mg 10 kapsułek

Wskazania: Lek Ibum Supermax zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen Jedna kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu Pozostałe składniki  substancje pomocnicze to: makrogol 400 potasu wodorotlenek 50 otoczka kapsułki: żelatyna sorbitol ciekły częściowo odwodniony żółcień chinolinowa E 104 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Dorośli: Zalec

idź do sklepu