Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 12 kapsułek

Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 12 kapsułek

IBUM Express 400 mg


Skład:
1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu

Wskazania do stosowania:
Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego

bóle głowy, w tym także migreny
bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne
bóle po urazach
nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie
Bolesne miesiączkowanie

Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którakolwiek substancje pomocniczą. Choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub nawracająca w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ. Ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca. Nie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w wywiadzie jakiekolwiek objawy alergii w postaci zapalenia błony śluzowej nosa, pokrzywki, skurczu oskrzeli lub astmy. III trymestr ciąży. Nie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). Naczyniowo-mózgowe lub inne czynne krwawienie. Zaburzenia krzepnięcia (ibuprofen może wydłużać czas krwawienia), skaza krwotoczna. U pacjentów z ciężkim odwodnieniem (wywołanym wymiotami, biegunka lub niewystarczającym spożyciem płynów). Zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu, takie jak małopłytkowość.

idź do sklepu
Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

idź do sklepu
Ibum Supermax 600 mg  20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Ibum kaps.miękkie 0,2 g 10 kaps. (blister)

Ibum kaps.miękkie 0,2 g 10 kaps. (blister)

DZIAŁANIE Preparat działa: - przeciwbólowo, - przeciwgorączkowo. - przeciwzapalnie. SKŁAD Contens in 1 capsula: Ibuprofenum 200mg ZASTOSOWANIE Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu : - bóle głowy, w tym także migreny, - bóle zębów, - bóle mięśni, - bóle po urazach, - nerwobóle Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe

idź do sklepu
Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 24 kapsułek

Ibum Express kaps.miękkie 0,4 g 24 kapsułek

IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którakolwiek substan

idź do sklepu
Ibum Supermax kaps.miękkie 0,6g 10kaps.

Ibum Supermax kaps.miękkie 0,6g 10kaps.

WSKAZANIA: Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne (w tym także bóle pleców), bóle pourazowe, pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie. SKŁAD: 1 kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 10 kapsułek DZIAŁANIE: Preparat działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie FORMA: Kapsułki DAWKOWANIE: Dorośli Zalecana da

idź do sklepu
GRIPBLOCKER EXPRESS  20 kapsułek

GRIPBLOCKER EXPRESS 20 kapsułek

GRIPBLOCKER EXPRESS 20 kapsułek - jest lekiem wieloskładnikowym przeznaczonym do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia i grypy. Zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, pseudoefedrynę i dekstrometorfan.

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu
Żuravit 60 kaps.+40 kaps. GRATIS kaps.miękkie

Żuravit 60 kaps.+40 kaps. GRATIS kaps.miękkie

Żuravit 60 kapsułek+ Żuravit 40 kapsułek Zastosowanie/Wskazania: Żuravit to produkt wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Produkt ten zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z żurawiny. Jak wykazują najnowsze badania, żurawina zmniejsza przyczepność bakterii Escherichia Coli do ścianek dróg moczowych, dzięki czemu nie tylko pomaga w pozbyciu się nieprzyjemnych dolegliwości związanych z infekcją układu moczowego ale również zapobiega jej nawrotom. SKŁADNIKI: 1 kapsułka zawiera: 220 m

idź do sklepu
Ibufen Junior kaps.miękkie 0,2 g 10 kaps.

Ibufen Junior kaps.miękkie 0,2 g 10 kaps.

Skład: 1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg. Działanie: Preparat w postaci kapsułek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała Sposób użycia: Dzieci od 6 do 9 lat (20-29 kg): dawka początkowa 1 kapsułka. Potem, w razie potrzeby 1 kapsułka co 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 3 kapsułki (600 mg ibuprofenu). Dzieci od 10 do 12 lat (30-39 kg): dawka początkowa 1 kapsułka. Potem,

idź do sklepu
Voltaren Express Forte  20 kapsułek

Voltaren Express Forte 20 kapsułek

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek.Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej, która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, m.in. zmniejszając obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i ból gardła.

idź do sklepu
Voltaren Express Forte  10 kapsułek

Voltaren Express Forte 10 kapsułek

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek.Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej, która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, m.in. zmniejszając obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i ból gardła.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 20 kaps.

Nurofen Express Forte 20 kaps.

Nazwa: Nurofen Express Forte kapsułki Opakowanie: 20 kaps. Skład: Każda kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu. Ponadto lek zawiera: Makrogol 600, Potasu wodorotlenek, Woda oczyszczona, Sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, Woda oczyszczona, Czerwień koszenilowa (E124) Tusz: Opacode WB White NS-78-18011 O składzie: Tytanu dwutlenek (E171), Glikol propylenowy Hypromeloza 3 cP Substancje pomocnicze w przetwarzaniu: Triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha Lecytyna Lek Nurofen Ex

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml  100 ml

Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml 100 ml

Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu
IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu