Ibum Supermax 600mg 10 kapsułek

Wskazania: Lek Ibum Supermax zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen Jedna kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu Pozostałe składniki  substancje pomocnicze to: makrogol 400 potasu wodorotlenek 50 otoczka kapsułki: żelatyna sorbitol ciekły częściowo odwodniony żółcień chinolinowa E 104 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Dorośli: Zalecana dawka to 600 mg ibuprofenu 1 kapsułka jednorazowo W razie potrzeby dawkę jednorazową 600 mg 1 kapsułka można powtórzyć zachowując odstęp 6 8211; 8 godzin Maksymalna dawka dobowa bez konsultacji z lekarzem nie powinna przekroczyć 1200 mg 2 kapsułki

idź do sklepu
Ibum Supermax 600 mg  20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek

Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX kapsułki 600mg x 10kaps.

IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.

idź do sklepu

Ibum Supermax 600mg 20 kapsułek

Wskazania: Lek Ibum Supermax zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen Jedna kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu Pozostałe składniki  substancje pomocnicze to: makrogol 400 potasu wodorotlenek 50 otoczka kapsułki: żelatyna sorbitol ciekły częściowo odwodniony żółcień chinolinowa E 104 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Dorośli: Zalec

idź do sklepu
Ibum Supermax kaps.miękkie 0,6g 10kaps.

Ibum Supermax kaps.miękkie 0,6g 10kaps.

WSKAZANIA: Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne (w tym także bóle pleców), bóle pourazowe, pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie. SKŁAD: 1 kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 10 kapsułek DZIAŁANIE: Preparat działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie FORMA: Kapsułki DAWKOWANIE: Dorośli Zalecana da

idź do sklepu
Graviola 600mg, 60 kaps

Graviola 600mg, 60 kaps

Graviola 600mg, 60 kaps Swanson. Ziołowy suplement diety graviola firmy Swanson w wygodnej postaci kapsułek to doskonały obrońca Twojego organizmu

idź do sklepu
Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

Ibum Express 0,4 g 36 kapsułek miękkich

IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

idź do sklepu
Ibum Zatoki Max  12 tabletek

Ibum Zatoki Max 12 tabletek

Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.

idź do sklepu
NOW FOODS NAC 600mg (N-Acetylo L-Cysteina) 250 Kapsułek wegetariańskich

NOW FOODS NAC 600mg (N-Acetylo L-Cysteina) 250 Kapsułek wegetariańskich

NOW FOODS NAC 600mg to kompleks zawierający stabilną postać aminokwasu L-cysteiny w połączeniu z selenemoraz molibdenem. L-cysteina to aminokwas zawierający siarkę, który działa jako stabilizator do tworzenia struktur białkowych, a także jest niezbędny do tworzenia glutationu. Molibden i selen są niezbędnymi pierwiastkami śladowymi, które ułatwiają produkcję kilku ważnych enzymów. Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy, pomaga zachować zdrowe włosy, zdrowe paznokcie. Ponadto selen p

idź do sklepu
Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml  100 ml

Ibum Forte Pure zawiesina 0,2g/5ml 100 ml

Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

idź do sklepu
SWANSON Caprylic Acid (Kwas Kaprylowy) 600mg - 60 kapsułek żelowych

SWANSON Caprylic Acid (Kwas Kaprylowy) 600mg - 60 kapsułek żelowych

SWANSON Kwas Kaprylowy 600mg - 60 kapsułek Kwas kaprylowy został po raz pierwszy spopularyzowany jako suplement diety przez dr. Williama Crooka, autora słynnej książki o ekologii wewnętrznej, The Yeast Connection. Obecnie jest szeroko stosowany jako dodatek do innych skutecznych suplementów, takich jak acidophilus i FOS, w celu uzyskania zdrowej równowagi mikrobiologicznej. Zyskuje popularność również wśród sportowców, którzy cenią go za szybką dawkę energii.  Kwas kaprylowy jest średniołańcuchowym trójg

idź do sklepu
Ibum  10 kapsułek

Ibum 10 kapsułek

Lek ten wskazany jest do doraźnego, krótkotrwałego stosowania u dorosłych, w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe i kostne, bóle pourazowe i pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie.

idź do sklepu

Ibum 200mg 60 kapsułek

Wskazania:   Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 6 godzin

idź do sklepu

Ibum Sprint 200mg 30 kapsułek

Wskazania:   Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 6 godzin

idź do sklepu

Ibum Sprint 200mg 10 kapsułek

Wskazania:   Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 6 godzin

idź do sklepu

Gynoxin Uno 600mg 1 kapsułka dopochwowa

Wskazania: Grzybicze zapalenie pochwy i sromu nazywane też drożdżycą pochwy i sromu Kapsułki dopochwowe Gynoxin Optima są przeznaczone wyłącznie do stosowania dopochwowego Składniki: 1 kapsułka dopochwowa miękka zawiera substancję czynną: azotan fentikonazolu 600mg oraz pozostałe składniki: substancje pomocnicze: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha krzemionka koloidalna żelatyna glicerol tytanu dwutlenek E171 etylu parahydroksybenzoesan E215 propylu para

idź do sklepu