Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 6 godzin
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 6 godzin
Ibum Supermax 600 mg 20 kapsułek - zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.
Ibuprom Sprint 200 mg 40 kapsułek - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.
Ibuprom Max Sprint to lek przeciwbólowy w formie kapsułek miękkich z ibuprofenem. Jego działanie polega na zwalczaniu stanów zapalnych wywołanych bólem. Dodatkowo lek działa przeciwgorączkowo.
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia Skład: 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 1 2 kapsułki w razie potrzeby co 4 6 godzin
Wybierając lek przeciwbólowy zwracaj uwagę także na szybkość jego działania. Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu. Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wchłanianie, forma żelowej kapsułki, szybkie rozpuszczanie, lek dla niepokonanych każdego dnia. Szybkość działania to nie jedyna zaleta kapsułek Ibuprom Sprin
Ibuprom Max Sprint to szybko działający produkt leczniczy o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.
Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.
ALINESS Bromelaina/Papaina 500/200mg 100 kapsułekm - wspomaga układ trawienny.
IBUM Express 400 mg Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w tym także migreny bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Ibum Zatoki Max to produkt leczniczy stosowany w leczeniu bólów związanych z niedrożnością zatok.
Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
IBUM SUPERMAX to najsilniejszy lek w postaci kapsułki miękkiej na ostry ból o różnym pochodzeniu. Jedyna na rynku kapsułka z dawką ibuprofenu 600 mg w płynnej i gotowej do wchłaniania formie dostępna bez recepty.
DZIAŁANIE Preparat działa: - przeciwbólowo, - przeciwgorączkowo. - przeciwzapalnie. SKŁAD Contens in 1 capsula: Ibuprofenum 200mg ZASTOSOWANIE Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu : - bóle głowy, w tym także migreny, - bóle zębów, - bóle mięśni, - bóle po urazach, - nerwobóle Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe
Wskazania: Lek Ibum Supermax zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen Jedna kapsułka miękka zawiera 600 mg ibuprofenu Pozostałe składniki substancje pomocnicze to: makrogol 400 potasu wodorotlenek 50 otoczka kapsułki: żelatyna sorbitol ciekły częściowo odwodniony żółcień chinolinowa E 104 błękit patentowy E 131 Dawkowanie: Dorośli: Zalec