Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w przypadku bólu, gorączki lub stanu zapalnego.
Ibuprom dla Dzieci Forte to lek w postaci syropu stosowany w bólach i gorączce różnego pochodzenia u dzieci powyżej 3 miesiąca życia.
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.
Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml - lek w postaci zawiesiny doustnej o smaku pomarańczowym, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.
Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.
Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg kg mc
Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg kg mc
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.
Ibuprom RR Max to produkt leczniczy do stosowania w bólu (ostrym, łagodnym, umiarkowanym) różnego pochodzenia, jak np. ból głowy, zębów, stawów, w nerwobólach, a także w gorączce. Ibuprom RR Max wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.
Ibum Forte Pure to lek zawierający ibuprofen, jest to substancja z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, która posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna 85ml Dzieci często nie chcą przyjmować tabletek i kapsułek, dlatego warto mieć w domu Apap dla dzieci Forte, który pomoże zwalczyć różnego pochodzenia bóle i gorączkę. Zawiesinę mogą stosować także dorośli i osoby starsze. Skład: 1ml zawiera 40mg paracetamolu. Pełna strzykawka doustna dozująca (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Substancje pomocnicze ze znanym efektem: parahydroksybenzoesan metylu (E218) – 0,68mg/ml, parahydroksybenzoesan propylu (E216) – 0,12mg/ml, s
Ibuprom RR Max to szybko działający lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.
Ibuprom RR Max to lek do zwalczania ostrego bólu pooperacyjnego, mięśniowego, kostnego, migrenowego oraz menstruacyjnego.
Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok.
Ibuprom Max Sprint to produkt leczniczy o szybkim działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.