Ibufen Forte zawiesina truskawka dla dzieci 100ml

Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu  gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu  infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej  wynoszącej 30 mg kg mc podzielonej na 3 do  4 pojedynczych dawek

idź do sklepu

Ibufen Forte zawiesina malina dla dzieci 100ml

Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu  gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu  infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej  wynoszącej 30 mg kg mc

idź do sklepu

Nurofen Forte truskawka zawiesina doustna 100ml

Wskazania: Do stosowania u dzieci od 3 miesiąca życia Mniej płynu do połknięcia dzięki skoncentrowanej dawce Działa przeciwgorączkowo do 8 godzin Bez cukru Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 3 6 miesięcy 5 7 6 kg 1 25 ml 3 razy 6 12 miesięcy 7 7 9 kg 1 25 ml 4 razy 1 3 lata 10 15 kg 2 5 ml 3 razy 4 6 lat 16 20 kg 3 75 ml 3 razy 7 9 lat 21 29 kg 5 ml 3 razy 10 12 lat 30 40 kg 7 5 ml 3 razy Powyżej 12 lat 10 ml 3 razy

idź do sklepu
Ibufen Forte smak malinowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca  100 ml

Ibufen Forte smak malinowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego); dla dzieci od 3. miesiąca życia.

idź do sklepu
Ibuprom dla Dzieci Forte zawiesina 100 ml

Ibuprom dla Dzieci Forte zawiesina 100 ml

Ibuprom dla Dzieci Forte to lek w postaci syropu stosowany w bólach i gorączce różnego pochodzenia u dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

idź do sklepu
Ibufen Forte smak truskawkowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca  100 ml

Ibufen Forte smak truskawkowy, zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego); dla dzieci od 3 miesiąca życia.

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.

idź do sklepu
Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml - lek w postaci zawiesiny doustnej o smaku pomarańczowym, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

idź do sklepu
Ibuprom dla Dzieci Forte zawiesina  150 ml

Ibuprom dla Dzieci Forte zawiesina 150 ml

Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w przypadku bólu, gorączki lub stanu zapalnego.

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna   100 ml

Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna 100 ml

Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.

idź do sklepu

Nurofen Forte pomarańcza zawiesina doustna 100ml

Wskazania: Do stosowania u dzieci od 3 miesiąca życia Mniej płynu do połknięcia dzięki skoncentrowanej dawce Działa przeciwgorączkowo do 8 godzin Bez cukru Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 3 6 miesięcy 5 7 6 kg 1 25 ml 3 razy 6 12 miesięcy 7 7 9 kg 1 25 ml 4 razy 1 3 lata 10 15 kg 2 5 ml 3 razy 4 6 lat 16 20 kg 3 75 ml 3 razy 7 9 lat 21 29 kg 5 ml 3 razy 10 12 lat 30 40 kg 7 5 ml 3 razy Powyżej 12 lat 10 ml 3 razy

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ ml zawiesina doustna od 3 miesiaca do 12 lat 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ ml zawiesina doustna od 3 miesiaca do 12 lat 100 ml

Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.

idź do sklepu
Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym 100 ml

Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym 100 ml

Lek o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym dla dzieci od 3 miesiąca życia. Zawiesina doustna o smaku malinowym. Działanie Ibufen dla dzieci FORTE należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach: gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych); bóle różnego

idź do sklepu
Ibufen d/dzieci Forte sm.truskawka zaw.doustna 100 ml

Ibufen d/dzieci Forte sm.truskawka zaw.doustna 100 ml

Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen, 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu. Ponadto lek zawiera: makrogolglicerolu hydroksystearynian, gumę ksantan, glicerol, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, disodu fosforan dwunastowodny lub disodu fosforan dwuwodny, sacharynę sodową, maltitol ciekły, aromat naturalny cola, wodę oczyszczoną. Wskazania: Lek Ibufen dla dzieci Forte jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach: gorączka różnego poch

idź do sklepu
Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml

Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml

Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.

idź do sklepu
Ibufen Aroma na katar+ plastry 5 sztuk

Ibufen Aroma na katar+ plastry 5 sztuk

Ibufen Aroma na katar - 5 szt. Wskazania: Ibufen Aroma na katar to plastry dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia. Plastry wskazane są do stosowania w przypadku nieżytu nosa. Właściwości: Ibufen Aroma na katar to plastry, które zawierają naturalne olejki eteryczne. Ich składniki: ułatwiają swobodne oddychanie; redukują dyskomfort związany z niedrożnością nosa; działają 8 h; mogą być stosowane w dzień i w nocy. Stosowanie: Plastry stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Ważne informacje:

idź do sklepu