Nurofen Forte truskawka zawiesina doustna 100ml

Wskazania: Do stosowania u dzieci od 3 miesiąca życia Mniej płynu do połknięcia dzięki skoncentrowanej dawce Działa przeciwgorączkowo do 8 godzin Bez cukru Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 3 6 miesięcy 5 7 6 kg 1 25 ml 3 razy 6 12 miesięcy 7 7 9 kg 1 25 ml 4 razy 1 3 lata 10 15 kg 2 5 ml 3 razy 4 6 lat 16 20 kg 3 75 ml 3 razy 7 9 lat 21 29 kg 5 ml 3 razy 10 12 lat 30 40 kg 7 5 ml 3 razy Powyżej 12 lat 10 ml 3 razy

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna   100 ml

Nurofen dla dzieci Forte, smak truskawkowy, zawiesina doustna 100 ml

Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ ml zawiesina doustna od 3 miesiaca do 12 lat 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ ml zawiesina doustna od 3 miesiaca do 12 lat 100 ml

Nurofen Forte dla dzieci to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który jest polecany w przypadku gorączki oraz dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.

idź do sklepu
Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml

Axoprofen Forte 40mg/ml zawiesina doustna od 3 miesiąca 100 ml - lek w postaci zawiesiny doustnej o smaku pomarańczowym, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

idź do sklepu

Nurofen Forte pomarańcza zawiesina doustna 100ml

Wskazania: Do stosowania u dzieci od 3 miesiąca życia Mniej płynu do połknięcia dzięki skoncentrowanej dawce Działa przeciwgorączkowo do 8 godzin Bez cukru Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: 3 6 miesięcy 5 7 6 kg 1 25 ml 3 razy 6 12 miesięcy 7 7 9 kg 1 25 ml 4 razy 1 3 lata 10 15 kg 2 5 ml 3 razy 4 6 lat 16 20 kg 3 75 ml 3 razy 7 9 lat 21 29 kg 5 ml 3 razy 10 12 lat 30 40 kg 7 5 ml 3 razy Powyżej 12 lat 10 ml 3 razy

idź do sklepu
Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml

Paracetamol Hasco Forte 240 mg/ 5 ml zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci od urodzenia smak truskawkowy 85 ml - to przeciwgorączkowy i przeciwbólowy lek w postaci zawiesiny doustnej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci.

idź do sklepu
Mucoref Alugastrin zawiesina doustna 14 saszetek x 15 ml

Mucoref Alugastrin zawiesina doustna 14 saszetek x 15 ml

Mucoref Alugastrin zawiesina doustna 14 saszetek x 15 ml - wyrób medyczny opracowany do objawowego leczenia refluksu żołądkowo-przełykowego i krtaniowo-gardłowego.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 400 mg  20 kapsułek

Nurofen Express Forte 400 mg 20 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte 30 kapsułek

Nurofen Express Forte - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu
Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml

Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml

Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.

idź do sklepu
SmectaGo smak karmelowo-kakaowy zawiesina doustna 8 saszetek

SmectaGo smak karmelowo-kakaowy zawiesina doustna 8 saszetek

SmectaGo smak karmelowo-kakaowy zawiesina doustna 8 saszetek - wyrób medyczny stosowany w leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki oraz bólu brzucha u dorosłych i dzieci powyżej 8 lat.

idź do sklepu
Ranigast S-O-S Mleczko zawiesina doustna 200 ml

Ranigast S-O-S Mleczko zawiesina doustna 200 ml

Wyrób medyczny Ranigast S-O-S mleczko to zawiesina doustna zawierająca alginian sodu, węglan wapnia oraz wodorowęglan potasu. Preparat zmniejsza objawy refluksu żołądkowo-przełykowego, łagodzi nadkwaśność oraz działa ochronnie na śluzówkę żołądka.

idź do sklepu

Nurofen Forte tabletki 24 sztuki

Wskazania: Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny

idź do sklepu

Nurofen Forte tabletki 48 sztuk

Wskazania: Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu Dawkowanie: Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny

idź do sklepu
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiesina doustna 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiesina doustna 100 ml

Wskazania: Nurofen dla dzieci Forte Zawiesina doustna od 3 miesiąca życia. Polecany w przypadku gorączki, także w przebiegu zakażeń wirusowych, odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, gardła, mięśni, stawów i kości, bóle na skutek urazów narządu ruchu (nadwerężenia, skręcenia) lub urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bolesne ząbkowanie, bóle uszu w stanach zapalnych ucha środkowego. Właściwo

idź do sklepu
Nurofen 125 mg 10 czopków

Nurofen 125 mg 10 czopków

Nurofen czopki zawierają jako substancję czynną ibuprofen w dawce 125mg i wskazane są do stosowania u dzieci od 2. roku życia , u których niemożliwe jest podanie leku przeciwgorączkowego i przeciwbólowego drogą doustną.

idź do sklepu