Aleve to produkt leczniczy to stosowania bólu (głowy, zęba, mięśniowym, pleców), gorączce i stanie zapalnym, a także w bolesnym miesiączkowaniu.
*1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu Działanie * przeciwbólowe * przeciwzapalne * przeciwgorączkowe * przeciwobrzękowe, . * w bólach miesiączkowych łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg ibuprofenu co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).
Aleve to produkt leczniczy to stosowania bólu (głowy, zęba, mięśniowym, pleców), gorączce i stanie zapalnym, a także w bolesnym miesiączkowaniu.
Voltaren Forte 140 mg plastry lecznicze przeciwbólowe i przeciwzapalne 5 sztuk - plastery samoprzylepne o wymiarach 10x14 cm, które zawierają diklofenak w postaci 140 mg diklofenaku sodowego. Diklofenak należy do grupy leków znanych, jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
Wskazania: Lek MEL zawiera substancję czynną meloksykam który wykazuje działanie przeciwzapalne przeciwbólowe i przeciwgorączkowe Preparat MEL wskazany jest w bólach kostno stawowych i mięśniowych oraz w przebiegu chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych stawów Skład: meloksikam Dawkowanie: 1 tabletka na dobę
Wskazania: Lek MEL zawiera substancję czynną meloksykam który wykazuje działanie przeciwzapalne przeciwbólowe i przeciwgorączkowe Preparat MEL wskazany jest w bólach kostno stawowych i mięśniowych oraz w przebiegu chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych stawów Skład: meloksikam Dawkowanie: 1 tabletka na dobę
Wskazania: Polopiryna C to produkt leczniczy do stosowania w bólu różnego pochodzenia gorączce towarzyszącej przeziębieniu o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Polopiryna C wykazuje działanie przeciwgorączkowe przeciwbólowe przeciwzapalne Zawiera również witaminę C której występuje zwiększone zapotrzebowanie w okresie choroby i zdrowienia Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 200 mg kwasu askorbowego Dawkowanie: Dorośli: jednorazowo 1 2 table
Wskazania: Różnorodne zespoły bólowe bóle mięśniowe ból okolicy lędźwiowo krzyżowej ból stawów o niewielkim nasileniu kręgosłupa głowy zębów bóle miesiączkowe ; gorączka przeziębienie Skład: naproxen 220mg Dawkowanie: Dorośli 1 tabletka co 8 12 godzin
Produkt zawiera substancję czynną diklofenak sodowy, który posiada działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.
Miejscowo przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające, antyseptyczne.
Cefalgin, 250 mg + 150 mg + 50 mg, tabletki (Paracetamolum + Propyphenazonum + Coffeinum) Cefalgin jest lekiem złożonym, zawierającym jako substancje czynne paracetamol i propyfenazon o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz małą dawkę kofeiny. Substancje czynne wchodzące w skład leku wspomagają wzajemnie swoje działanie. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.
Lek Opokan posiada działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Tabletki od bólu głowy. Wskazania: Bóle głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy lub którykolwiek z pozostałych składników leku oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, astma oskrzelowa, przewlekłe schorzenia układu oddechowego, gorączka sienna lub obrzęk błony śluzowej nosa, czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy oraz stany zapalne lub krwawienia z przewodu pokarmowego, ciężka niewydolność wątro
Opis ALEVE Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Skład 1 tabletka zawiera Substancja czynna: 220 mg naproksenu sodowego. Pozostałe składniki: powidon K30, celuloza mikrokrystaliczna, talk, magnezu stearynian. Składniki otoczki: Opadry Blue YS-1-4215: tytanu dwutlenek, hypromeloza, makrogol 8000, indygotyna E132. Dawkowanie Sposób podawania Każdą dawkę należy przyjmować popijając szklanką wody - lek można przyjmować niezależnie od posiłku. Pokarm może nieznacznie spowalniać wchłanianie leku. Stosow
Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne- ibuprofen, który należy do leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) i wykazuje obwodowe działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz dodatkowo przeciwzapalne oraz paracetamol o ośrodkowym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat. Skład Każda tabletka zawiera: Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg. Substan
OTE Wiper tabletki odbiałczające - enzymatyczne tabletki czyszczące, UWAGA! Nowy skład: enzymy proteaza, lipaza Tabletki OTE Wiper przeznaczone do usuwania osadów składających się z białek [albumin], tłuszczów [lipidów] i polisacharydów [mukopolisacharydów]. Tabletki odbiałczające OTE Wiper mogą być bezpiecznie stosowane do czyszczenia soczewek kontaktowych wszystkich typów. Zawartość opakowania: 10 tabletek Oté Wiper data ważności: 2021-10 aktualizacja: 2020-03