Apap Extra (0,5g+0,065g) 50 tabletek powlekanych

Apap Extra (0,5g+0,065g) 50 tabletek powlekanych

Apap Extra
Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie w bezpieczny sposób. Dzięki nim, stworzyliśmy najsilniejszy Apap, który jednocześnie jest tak bezpieczny, że może być stosowany nawet przez osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę.

Wskazania do stosowania
Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Dostępne opakowania
10, 24 ,50 tabletki w kartoniku

Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
ACL

idź do sklepu
Apap Extra   50 tabletek

Apap Extra 50 tabletek

APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)

idź do sklepu
Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10 tabletek

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10 tabletek

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie

idź do sklepu
Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 24 tabletki

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 24 tabletki

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie

idź do sklepu
DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc)

DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc)

DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc) - suplement diety o kompleksowym składzie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej diety dorosłych mężczyzn, zwłaszcza chcących zadbać o zdrowie swojej prostaty.

idź do sklepu
Apap  50 tabletek

Apap 50 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap 100 tabletek

Apap 100 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap Noc   12 tabletek

Apap Noc 12 tabletek

Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie

idź do sklepu
Prevomit  28 tabletek powlekanych

Prevomit 28 tabletek powlekanych

Prevomit 28 tabletek powlekanych - kompozycja tabletek została dostosowania do potrzeb kobiet w ciąży, w szczególności pierwszego trymestru i może być stosowania jako uzupełnienie odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety w tym wyjątkowym okresie życia.

idź do sklepu
Nervaxil Glyco 30 tabletek powlekanych

Nervaxil Glyco 30 tabletek powlekanych

Nervaxil Glyco 30 tabletek powlekanych - suplement diety w postaci tabletek powlekanych, który w swoim składzie zawiera witaminy, chrom, nukleotydy oraz ekstrakt z liści morwy białej. Produkt przeznaczony dla dorosłych. Wspomaga pracę układu nerwowego oraz wspiera utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

idź do sklepu
TriSulin 60 tabletek powlekanych

TriSulin 60 tabletek powlekanych

TriSulin 60 tabletek powlekanych - pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

idź do sklepu
Inflanor Max 400 mg 20 tabletek powlekanych

Inflanor Max 400 mg 20 tabletek powlekanych

Inflanor Max 400 mg 20 tabletek powlekanych - to lek stosowany do objawowego, krótkotrwałego leczenia bólu. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Neurobion Advance 100 mg + 50 mg + 1 mg, 30 tabletek powlekanych

Neurobion Advance 100 mg + 50 mg + 1 mg, 30 tabletek powlekanych

Neurobion Advance 100 mg + 50 mg + 1 mg, 30 tabletek powlekanych - stosowany w niedoborach witamin z grupy b: B1, B6, B12.

idź do sklepu
Allefin Allergy 5 mg 10 tabletek powlekanych

Allefin Allergy 5 mg 10 tabletek powlekanych

Allefin Allergy 5 mg 10 tabletek powlekanych - jest lekiem przeciwalergicznym przeznaczonym do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci od 6 roku życia.

idź do sklepu
Apap Noc 50 tabletek powlekanych

Apap Noc 50 tabletek powlekanych

Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym zasypianie. Produkt ten został specjalnie stworzony z myślą o pacjentach cierpiących z powodu bólu pojawiającego się wieczorem lub w nocy, który może powodować trudności z zaśnięciem lub nocne wybudzenia. W skład preparatu Apap Noc wchodzą dwie substancje czynne: paracetamol w dawce 500 mg (lek, który skutecznie zwalcza ból i jednocześnie jest bezpieczny dla o

idź do sklepu
Apap 0,5 g 100 tabletek

Apap 0,5 g 100 tabletek

APAP 100tabl. DUŻE OPAKOWANIE Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla: osób z chorobą wrzodową osób z nadciśnieniem tętniczym cierpiących na nadkwaśność i zgagę chorych na cukrzycę alergików os

idź do sklepu