Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.
Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie w bezpieczny sposób. Dzięki nim, stworzyliśmy najsilniejszy Apap, który jednocześnie jest tak bezpieczny, że może być stosowany nawet przez osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę.
Wskazania do stosowania
Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.
Dostępne opakowania
10, 24 tabletki w kartoniku
Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp z o.o.
Bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie
APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)
Apap Extra Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i
APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie
Manti Extra to lek bez recepty stosowany w przypadku zgagi, niestrawności oraz dyskomfortu w nadbrzuszu. Preparat łączy w sobie aż trzy substancje aktywne. Zawarte składniki umożliwiają szybką neutralizację nadmiaru kwasu w żołądku oraz równocześnie hamują jego produkcję. Produkt leczniczy Manti Extra skierowany jest do osób dorosłych i młodzieży powyżej 16. roku życia. Lek ma postać tabletek do rozgryzania i żucia.
*1 tabl. powl. zawiera 400 mg ibuprofenu Działanie * przeciwbólowe * przeciwzapalne * przeciwgorączkowe * przeciwobrzękowe, . * w bólach miesiączkowych łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Dawkowanie Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg ibuprofenu co 4-6 h. Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).
APAP 100tabl. DUŻE OPAKOWANIE Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla: osób z chorobą wrzodową osób z nadciśnieniem tętniczym cierpiących na nadkwaśność i zgagę chorych na cukrzycę alergików os
Aescin jest lekiem w postaci tabletek powlekanych zawierającym alfa-escynę o działaniu przeciwobrzękowym i przeciwzapalnym. Dodatkowo lek poprawia napięcie naczyń krwionośnych oraz zmniejsza przepuszczalność ich ścian.
Bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
Nervosol® Sen to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, którego ziołowe składniki wspierają zasypianie i wspomagają zdrowy sen: wyciąg z liścia melisy – ułatwia wyciszenie, proces zasypiania i zdrowy sen. wyciąg z szyszek chmielu – wspomaga proces uspokojenia i odprężenia. wyciąg z kwiatu lawendy – podtrzymuje prawidłową jakość snu. Opakowanie zawiera 20 tabletek powlekanych. Dla osób, które chcą: • wyciszyć emocje i stres oraz szybko zasnąć, • zdrowo przespać noc, • nie budzić się w ciągu noc
MaxOn Active to nowoczesne tabletki na potencję i zaburzenia erekcji bez recepty, które zawierają w składzie sildenafil. Ta substancja czynna była dotychczas dostępna jedynie na receptę w takich lekach jak m.in. Viagra, Maxigra czy Sildenafil Medana. Ze względu na nowatorską metodę zastosowania substancji czynnej do każdego opakowania dołączone jest narzędzie diagnostyczne by każdy mężczyzna mógł określić czy stosowanie tabletek MaxOn Active jest u niego bezpieczne. Wskazania stosowanie tabletek MaxOn A
Lek roślinny stosowany w łagodzeniu dolegliwości menopauzalnych.