Dulcobis to lek o działaniu przeczyszczającym, powodujący pobudzenie wypróżnienia i rozmiękczenie stolca.
Jedna tabletka zawiera dokładnie odmierzoną dawkę substancji czynnej, bisakodyl. Dzięki temu Dulcobis™ w tabletkach jest szczególnie przewidywalny i niezawodny: w ciągu od 6 do 12 godzin po przyjęciu pojedynczej dawki następuje stymulacja jelita i ulga w zaparciu. Dulcobis™ w tabletkach posiada specjalną otoczkę Dulcobis™ Comfort Coating, która zapewnia uwalnianie substancji czynnej dokładnie tam, gdzie potrzeba, czyli w jelicie grubym. Otoczka Dulcobis™ Comfort Coating jest odporna na kwaśne soki trawie
Dulcobis to lek o działaniu przeczyszczającym, powodujący pobudzenie wypróżnienia i rozmiękczenie stolca.
Dulcobis czopki na zaparcia 10mg 10 sztuk - to lek przeczyszczający. Dulcobis działa na dolny docinek przewodu pokarmowego, dzięki czemu nie wpływa na trawienie czy wchłanianie składników odżywczych w jelicie cienkim. Czopki można stosować w krótkotrwałym leczeniu zaparć oraz w stanach wymagających ułatwionego wypróżniania (np. przed badaniami diagnostycznymi lub po operacjach) zarówno u osób dorosłych jak i dzieci w wieku powyżej 10 lat.
Wskazania: Czopki Dulcobis to lek przeczyszczający Dulcobis działa na dolny docinek przewodu pokarmowego dzięki czemu nie wpływa na trawienie czy wchłanianie składników odżywczych w jelicie cienkim Czopki można stosować w krótkotrwałym leczeniu zaparć oraz w stanach wymagających ułatwionego wypróżniania np przed badaniami diagnostycznymi lub po operacjach zarówno u osób dorosłych jak i dzieci w wieku powyżej 10 lat Skład: 1 czopek zawiera 10 mg bisakodylu Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować
DuoMen Prostatum 56 tabletek powlekanych (28 tabletek na dzień + 28 tabletek na noc) - suplement diety o kompleksowym składzie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej diety dorosłych mężczyzn, zwłaszcza chcących zadbać o zdrowie swojej prostaty.
Dulcobis to lek wspomagający perystaltykę jelit oraz wypróżnianie się poprzez zwiększenie ilości wody w jelicie. Tabletki Dulcobis posiadają otoczkę dojelitową, która rozpuszcza się dopiero bezpośrednio w jelicie grubym, dzięki czemu działa szybko i skutecznie. Tabletki Dulcobis przeznaczone są do stosowania u pacjentów z problemem zaparć. Tabletki dojelitowe Dulcobis mogą być również stosowane przez pacjentów w celu przygotowania do badania lub przed zabiegami, lub operacjami, a także po zabiegach i oper
Przecinacz do tabletek - nieoceniona pomoc do przepoławiania i rozdrabniania różnego rodzaju tabletek
Valerin Max 360mg 10 tabletek - jest lekiem roślinnym o działaniu uspokajającym w postaci tabletek powlekanych.
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie zaparć Przygotowanie do badań przed operacjami i po operacjach oraz w stanach wymagających wypróżnienia Skład: bisacodyl Dawkowanie: 1 2 tabletki dojelitowe
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie zaparć Przygotowanie do badań przed operacjami i po operacjach oraz w stanach wymagających wypróżnienia Skład: bisacodyl Dawkowanie: 1 2 tabletki dojelitowe nbsp;
Prevomit 28 tabletek powlekanych - kompozycja tabletek została dostosowania do potrzeb kobiet w ciąży, w szczególności pierwszego trymestru i może być stosowania jako uzupełnienie odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety w tym wyjątkowym okresie życia.
SanoHepatic Zdrovit 60 tabletek - produkt leczniczy w postaci tabletek zawierający suchy wyciąg z owoców ostropestu plamistego łagodzący dolegliwości ze strony układu pokarmowego.
Melatonina Polfarmex 5 mg 30 tabletek - lek w postaci tabletek, zawierający substancję czynną — melatoninę. W organizmie człowieka hormon ten jest wytwarzany przez szyszynkę mieszczącą się w ośrodkowym układzie nerwowym i pełni istotną rolę w regulowaniu biologicznego rytmu okołodobowego.
Biofer Folic 60 tabletek - to suplement diety w postaci łatwych do połknięcia tabletek. Zawiera dwa rodzaje żelaza o wysokiej przyswajalności: żelazo hemowe związane w cząsteczce hemoglobiny i żelazo niehemowe (organiczne), oraz kwas foliowy i witaminę C.
Aspirin C 400 mg + 240 mg 40 tabletek musujących - lek w postaci tabletek musujących o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy w dawce 400 mg oraz witamina C w dawce 240 mg, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych.