Wskazania:
Excedrin MigraStop jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów, takich jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk) z aurą lub bez aury.
Działanie:
Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i gorączkę, a kwas acetylosalicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie. Kofeina jest łagodnym środkiem pobudzającym i zwiększa działanie kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu.
Sposób użycia:
Dorośli (wiek powyżej 18 lat):
Ból głowy: zazwyczaj zalecaną dawką jest 1 tabletka. Drugą tabletkę można przyjąć po upływie 4-6 godzin od zażycia pierwszej.W przypadku bardziej nasilonego bólu głowy można przyjąć jednorazowo 2 tabletki. W razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin.Nie należy stosować leku dłużej niż 4 dni.
Migrena: po wystąpieniu objawów należy przyjąć dwie tabletki.W razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin.Nie należy stosować leku dłużej niż 3 dni.
Skład:
Jedna tabletka powlekana leku Excedrin MigraStop zawiera trzy substancje czynne:
250 mg kwasu acetylosalicylowego
250 mg paracetamolu
65 mg kofeiny
Przeciwwskazania:
Nie należy stosować leku Excedrin MigraStop:
jeżeli występuje uczulenie (nadwrażliwość) na kwas acetylosalicylowy, paracetamol, kofeinę lub którykolwiek ze składników tabletek powlekanych.
u pacjentów z owrzodzeniem żołądka, jelit, lub jeżeli w przeszłości występowało owrzodzenie układu pokarmowego.
jeżeli występuje krew w stolcu lub czarne stolce (objawy krwawienia lub perforacji żołądkowo-jelitowych).
w przypadku hemofilii lub występowania innych chorób krwi
w ciężkich schorzeniach serca, wątroby lub nerek
podczas przyjmowania ponad 15 mg metotreksatu tygodniowo
w trzecim trymestrze ciąży.
Lek przeciwbólowy Excedrin MigraStop stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.
**Excedrin Migra Stop 20 tabletek** **Opis produktu:** Excedrin Migra Stop to innowacyjny preparat stworzony z myślą o osobach borykających się z bólami głowy oraz migreną bez aury. Dzięki unikalnej formule, która łączy w sobie składniki aktywne, Excedrin Migra Stop skutecznie łagodzi objawy bólowe, przynosząc szybką ulgę i przywracając komfort codziennego życia. **Wskazania:** Preparat jest przeznaczony do doraźnego leczenia bólów głowy oraz migreny bez aury, co czyni go idealnym wyborem dla osób, k
Doraźne leczenie bólów głowy oraz migreny bez aury. Skład 1 tabletka zawiera: 250mg kwasu acetylosalicylowego, 250mg paracetamolu, 65mg kofeiny Wskazania Stosowany w doraźnym leceniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury. Dawkowanie Dorośli: W przypadku pojawienia się bólu głowy należy wziąć 1 tabletkę i popić szklanką wody. W przypadku bardziej intensywnego bólu głowy można wziąć jednorazowo 2 tabeltki. w razie konieczności kolejną dawkę przyjąć po upływie 4-6h. Nie należy stosować
Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek - zawiera substancję czynną syldenafil, stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.
Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych - lek łączący dwie substancje czynne: paracetamol i ibuprofen, które wspólnie skutecznie łagodzą ból i gorączkę. Dzięki unikalnemu połączeniu działania paracetamolu i ibuprofenu, produkt zapewnia kompleksowe działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Excedrin Duo jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania u osób dorosłych powyżej 18 roku życia, zwłaszcza w przypadkach, gdy sam ibuprofen lub paracetamol są niewystarczające.
Lek przeciwbólowy Excedrin MigraStop stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.
No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki - lek w postaci tabletek, polecana jest w celu łagodzenia skurczowych bólów brzucha spowodowanych dolegliwościami przewodu pokarmowego, zespołem jelita nadwrażliwego czy bolesnym miesiączkowaniem. Preparat działa rozkurczowo na mięśnie gładkie.
Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki- wskazany do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy związanego z ostrymi napadami migreny z aurą lub bez aury.
Tabletki powlekane Allertec Fexo to lek stosowany w objawach kataru siennego, nazywanego inaczej sezonowym zapaleniem błony śluzowej nosa.
Wskazania: Lek stosuje się w niedostatecznym wydzielaniu żółci przez wątrobę i niestrawności objawiającej się wzdęciami bólami brzucha odbijaniem nudnościami zaparciem oraz jako łagodny środek przeczyszczający Skład: Acidum dehydrocholicum tabletki powlekane 250 mg Dawkowanie: 1 tabletkę po jedzeniu w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 3 tabletek dziennie po 1 do 2 tabletek 30 min po posiłku
Wskazania: Lek stosuje się w niedostatecznym wydzielaniu żółci przez wątrobę i niestrawności objawiającej się wzdęciami bólami brzucha odbijaniem nudnościami zaparciem oraz jako łagodny środek przeczyszczający Skład: Acidum dehydrocholicum tabletki powlekane 250 mg Dawkowanie: 1 tabletkę po jedzeniu w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 3 tabletek dziennie po 1 do 2 tabletek 30 min po posiłku
Falvit mama Falvit mama jest suplementem diety stanowiącym odpowiedź na potrzeby kobiet ciężarnych oraz - karmiących piersią. Falvit mama zapewnia organizmowi przyszłej mamy składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, między innymi: kwas foliowy, żelazo, wapń, cynk, magnez, witaminę C, witaminę E oraz witaminy z grupy B. Postać: tabletki powlekane
Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane - do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy z ostrymi napadami migreny z aurą bądź bez aury.
AVIZOR enzyme tabletki, ZESTAW 2x10 sztuk w opakowaniu. tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 2x10 sztuk tabletek, razem 20 sztuk tabletek odbiałczających data przydatności: 2022-11 aktualizacja: 2020-03
Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane - to lek na zaburzenia erekcji u dorosłych mężczyzn.